Hotel Bel-Ami, Seweryna Goszczyńskiego 24, 34-500 Zakopane, Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem

Zakopane leży w województwie Małopolskim, w samym sercu Tatr. Jest stolicą sportów zimowych i jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce przez turystów polskich i zagranicznych. Ośrodek gości na zgrupowaniach wiele profesjonalnych drużyn sportowych z Polski i zagranicy, w tym także z Ekstraklasy.

Do naszej dyspozycji - w czasie obozów letnich jest hotel Bel-Ami oraz obiekty Centralnego Ośrodka Sportu. Hotel posiada pokoje dwu lub trzyosobowe z łazienkami, telewizorami i dostępem do internetu. Hotel leży w sąsiedztwie i w odległości 800 metrów od boiska COS Stadion Plato i 500 metrów od Krupówek - najbardziej znanej ulicy w Zakopanem. Oddany do naszej dyspozycji Stadion Plato należący do Centralnego Ośrodka Sportu jest jednym z najwyżej położonych boisk w Polsce - leży na wysokości około 900 metrów n.p.m. Możliwość trenowania na takiej wysokości sprzyja budowaniu wytrzymałości. Do naszej dyspozycji są też hale sportowe i basen, w pobliżu znajdują się liczne kawiarenki - wszystko z widokiem na Giewont :)