Projekt stypendium w Barcelonie spotkał się z zainteresowaniem polskich mediów.

Informacje o projekcie znalazły się m.in. w:

 • Stypendium w Hiszpanii

  Projekt „Stypendium w Hiszpanii” przeznaczony jest dla zawodników między 16 a 18 rokiem życia, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności piłkarskie i językowe w kraju, który słynie ze szkolenia piłkarskiego i wiecznie świecącego słońca!

  czytaj dalej
 • Goniec Bartoszycki: Hiszpańska przygoda

  Mateusz Kozłowski ma dopiero 13 lat, ale już porzucił rodzinne miasto i wyjechał do Hiszpanii. Uczy się tam i trenuje piłkę nożną, z którą pierwszy kontakt miał w szkółce Legia-Bart Bartoszyce. — Zobaczymy, co czas przyniesie — mówią rodzice chłopca.

  czytaj dalej
 • Nowi Stypendyści w Hiszpanii

  W minionym tygodniu wróciło z Madrytu dwóch przyszłych Stypendystów Polish Soccer Skills. Zawodnicy poza treningami z drużyną Las Rozas, wizytacją rodzin i szkoły oraz zwiedzaniem Madrytu mieli okazję m.in. obejrzeć mecz Realu Madryt, zwiedzić stadion Vincente Calderon oraz wziąć udział w treningu Kadry Królewskiej Madryckiej Federacji Piłki Nożnej.

  czytaj dalej
 • Stypendium w Anglii

  Zdobyte doświadczenie przy prowadzeniu projektu Stypendium w Hiszpanii, pozwala nam wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i uruchomić nowy projekt - Stypendium w Anglii. W kraju, który podobnie jak Hiszpania, słynie z najlepszych klubów piłkarskich, jednej z najmocniejszych lig światowych i spójnego systemu szkolenia zarówno piłkarskiego jak i naukowego.

  czytaj dalej
 • Nowi Stypendyści w Hiszpanii

  Zawodnicy, którzy chcą przez co najmniej rok mieszkać, uczyć się i grać w piłkę w Hiszpanii, wcześniej wyjeżdżają na tygodniowy pobyt w docelowym miejscu, aby poznać warunki, w jakich będą żyć od września.

  czytaj dalej
 • ePilka.pl: Mateusz Kunik w Segunda División

  Mateusz Kunik w Segunda División! Mateusz Kunik, uczestnik projektu Polish Soccer Skills został zauważony przez skautów klubu występującego na zapleczu hiszpańskiej ekstraklasy. Młody zawodnik został dziś piłkarzem Córdoba CF - dziewiątego zespołu Segunda División. Kunik, który w przeszłości swoją grę doskonalił między innymi w Czechach, na Półwysep Iberyjski trafił we wrześniu 2012 roku. Przebywał tam na stypendium Polish Soccer Skills, podczas pierwszego roku pobytu występując w amatorskim zespole Vila Olimpica. Po 12 miesiącach urodzonemu w 1996 roku piłkarzowi udało się trafić do występującego na trzecim szczeblu rozgrywek CE L'Hospitalet i to właśnie podczas meczów juniorów tego klubu dostrzegli go wysłannicy Córdoby.

  czytaj dalej
 • Polsat News, Stypendium w Barcelonie

  Wywiad z Maćkiem Szymańskim dyrektorem sportowym Polish Soccer Skills i Mateuszem Kunikiem pierwszym uczestnikiem projektu Stypendium w Barcelonie

  czytaj dalej
 • TVN24, Stypendium w Barcelonie

  Rozmowa z Michałem Polem, dziennikarzem sportowym i członkiem Rady Programowej Polish Soccer Skills i z Mateuszem Kunikiem pierwszym uczestnikiem projektu Stypendium w Barcelonie

  czytaj dalej
 • Sport.pl: Stypendium w Barcelonie

  Rozmowa z Michałem Polem i Maciejem Szymańskim dyrektorem sportowym Polish Soccer Skills o projekcie Stypendium w Barcelonie

  czytaj dalej