Letnie obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży

Indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, gry z zagranicznymi trenerami z najlepszych lig europejskich, trening motoryczny, trening taktyczny, trening mentalny z psychologiem sportu, nauka języka hiszpańskiego, testy umiejętności, a dla najlepszych darmowy wyjazd do Realu Madryt i powołania do Reprezentacji PSS. Obozy przeznaczone są dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-19 lat, niezależnie od przynależności klubowej i poziomu umiejętności. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 30.000 dziewczynek i chłopców z całego świata.

ZAGRANICZNI TRENERZY

Szkolenie z zagranicznymi trenerami - nasi zawodnicy poznają filozofię szkolenia krajów, które zdobyły tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI


Na podstawie Potencjometru Polish Soccer Skills selekcjonujemy zawodników z największym potencjałem piłkarskim, dostają oni powołanie do Reprezentacji PSS!

NAGRODA - WYJAZD DO REALU MADRYT

Zwycięzcy obozów Lato 2018 w nagrodę wyjadą do Realu Madryt! Dodatkowo otrzymają powołania do Reprezentacji PSS i zostaną kapitanem swojego rocznika!

Obozy Polish Soccer Skills Lato 2018 to:

 • Zagraniczni trenerzy z najlepszych lig europejskich - Hiszpania, Niemcy, Holandia, Anglia, Włochy, Francja i Portugalia
 • Dla najlepszych zawodników darmowy wyjazd do Realu Madryt oraz powołania do Reprezentacji PSS
 • Dla wybranych piłkarzy KONTRAKTY Z MARKĄ ADIDAS
 • Dla rodziców piłkarzy materiały edukacyjne od psychologa sportowego
 • Dwa komplety piłkarskie marki adidas z nazwiskiem na własność oraz czapka i worek na buty
 • Indywidualny opis umiejętności każdego zawodnika i ocena potencjału piłkarskiego
 • Intensywny trening, nauka języka hiszpańskiego, zajęcia z psychologiem i fizjoterapeutą
8 lokalizacji obozów!

Przygotowaliśmy dla Was 8 dogodnych, dokładnie wyselekcjonowanych lokalizacji obozów letnich Polish Soccer Skills 2018 - Wałcz, Puck, Ostróda, Spała, Wałbrzych, Zakopane, Kleszczów i Biała Podlaska.

Wszystkie ośrodki są o podobnym standardzie - w pokojach znajdują się łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, a w hotelach jest dostęp do internetu.

Będziemy trenować na pełnowymiarowych boiskach, w razie obfitych opadów deszczu będziemy korzystać z hal sportowych, w każdej lokalizacji będziemy korzystać z basenów i sal konferencyjnych.

Kto, gdzie, kiedy?

Obozy Polish Soccer Skills Lato 2018 będą organizowane przez 9 tygodni wakacji. W zależności od terminu, do wyboru jest 8 lokalizacji obozów. 

Trenerzy z Hiszpanii reprezentujący kluby Primera Division będą trenować zawodników na wszystkich turnusach, we wszystkich lokalizacjach obozów Polish Soccer Skills Lato 2018.

Dodatkowo  na każdym obozie będzie trener z Niemiec, Anglii, Holandii, Włoch, Francji lub Portugalii!

W tym roku na obozach zagości zatem prawdziwa Liga Mistrzów! Zawodnicy będą trenowani i obserwowani przez trenerów, którzy są związani z klubami Primera Division, Bundesligi, Eredivisie, Premier League, Serie A, Ligue 1, czy Primeira Liga.

Roczny kontrakt z adidas!

Przyjeżdżając na obóz Polish Soccer Skills i biorąc udział w testach umiejętności, oprócz wyjazdu do Realu Madryt i powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills, możesz otrzymać roczny kontrakt z adidas.

Jeśli Potencjometr Polish Soccer Skills pokaże, że jesteś wybitnie utalentowany, adidas ufunduje Ci profesjonalny sprzęt.

Powołania do Reprezentacji PSS

Najlepsi zawodnicy wybrani na podstawie testów umiejętności przeprowadzanych na obozach otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills. Reprezentacje są objęte specjalnym programem opieki i promocji. Piłkarze i piłkarki mają organizowane specjalne zgrupowania i grają sparingi z najlepszymi drużynami w Europie. Do tej pory Reprezentanci Polish Soccer Skills grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Atletico Madryt, Sevilla FC, Granada, Real Betis Balopmpie, Cordoba FC i inne. Kilku z nich dzięki temu zostało zaproszonych na testy do klubów Bundesligi, Primera Division i Premier League. Między innymi nasi Reprezentanci przechodzili testy w Bayernie Monachium i Getafe CF.

Potencjometr w aplikacji

Od najbliższego lata wyniki testów prowadzonych w trakcie obozów Polish Soccer Skills będzie można sprawdzić w aplikacji mobilnej! Potencjometr Soccer Skills PRO iD w telefonie pozwali na szybsze i bardziej intuicyjne porównanie osiągniętych rezultatów z bazą ponad 30.000 wyników zgromadzonych na przestrzeni ponad 10 lat. Dodatkowo po zakończeniu wszystkich letnich obozów aplikacja pozwoli na porównanie własnych wyników z najlepszymi rezultatami osiągniętymi w trakcie letnich obozów Polish Soccer Skills w danej kategorii wiekowej. Aplikacja Soccer Skills PRO iD będzie dawała szereg rozwiązań, dzięki którym zawodniczki i zawodnicy będą mogli podnosić swoje umiejętności również w codziennym treningu.

Zawodnik Fair Play

Wiecie, że wyjazd do Realu Madryt można wygrać nie tylko za najlepsze umiejętności, ale też za postawę podczas obozów? Wiemy jak wspaniali są nasi uczestnicy i dlatego w tym roku również szykujemy nagrodę dla Zawodnika Fair Play Polish Soccer Skills. Ze Zwycięzcami testów po obozach letnich do Madrytu wyjedzie dodatkowo osoba, która uzyska tytuł Zawodnika Fair Play! To taka osoba, która daje z siebie więcej niż inni, zawsze życzliwa, chętna do pomocy, szanująca ludzi i zasady. Kandydatury na Zawodnika Fair Play będą mogli wskazać wychowawcy, trenerzy i sami zawodnicy! Warto być dobrym człowiekiem :)

 

 

___________________

Letnie obozy piłkarskie Polish Soccer Skills:

Dla dziewczyn i chłopców w wieku 7-19 lat, dla bramkarzy i zawodników z pola

PROGRAM RAMOWY OBOZU

Każdego dnia:

 • 4 jednostki treningu piłkarskiego w tym: trening techniki i koordynacji w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry zadaniowe 4x4 w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry treningowe z hiszpańskimi trenerami, gry treningowe z niemieckimi, angielskimi, holenderskimi, włoskimi lub portugalskimi trenerami
 • 1 jednostka zajęć z psychologiem sportowym
 • 1 jednostka treningu motorycznego
 • 1 jednostka zajęć językowych o profilu piłkarskim (hiszpański)
 • 1 jednostka zajęć z zakresu fizjoterapii, diety i prewencji

Dodatkowo:

 • regeneracja na basenie
 • zajęcia taktyczne
 • testy motoryczne
 • testy umiejętności początkowe określające poziom umiejętności
 • testy umiejętności końcowe - klasyfikujące do nagrody jaką jest wyjazd do Realu Madyrt i do powołań do reprezentacji Polish Soccer Skills
 • trening pokazowy dla rodziców

Zajęcia sportowe opracowane przez Polish Soccer Skills zostały konsultowane przez metodyka sportowego. Konsultacje dotyczyły zarówno zakresu jak i intensywności zajęć w kontekscie wieku i umiejętności dzieci.

TRENERZY Z NAJLEPSZYCH ZAGRANICZNYCH LIG

Na wszystkich obozach letnich Polish Soccer Skills za gry odpowiedzialni są hiszpańscy trenerzy związani z klubami PRIMERA DIVISION. Dodatkowo drugim zagranicznym trenerem w zależności od lokalizacji jest niemiecki trener z BUNDESLIGI, angielski trener z PREMIER LEAGUE, holenderski trener z EREDIVISIE, włoski trener z SERIE A, portugalski trener z PRIMEIRA LIGA lub francuski trener z LIGUE 1. 

Dzięki temu nasi zawodnicy poznają filozofię szkolenia krajów, które zdobyły tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

Do tej pory na naszych obozach byli trenerzy związani z takimi klubami jak Real Madryt, Sevilla FC, Granada FC, Atletic Bilbao, Getafe CF, Valencia CF, FC Koln, Bayern Monachium i wiele innych.

JAKĄ KADRĘ ZAPEWNIAMY?

Na obozach Polish Soccer Skills zapewniamy sprawdzoną, przeszkoloną i doświadczoną kadrę. Zapewniamy trenerów od techniki piłkarskiej (1 trener dla maksymalnie 4 zawodników), trenerów motorycznych, psychologów sportowych, nauczycieli od języka hiszpańskiego, opiekunów i kierownika.

Na wszystkich obozach gry szkoleniowe prowadzą i obserwują hiszpańscy trenerzy z Primera Division oraz w zależności od lokalizacji - niemieccy trenerzy z Bundesligi lub włoscy trenerzy z Serie A lub holenderscy trenerzy z Eredivisie lub francuscy trenerzy z Ligue 1 lub portugalscy trenerzy z Primeira Liga lub angielscy trenerzy z Premier League.

Wszyscy trenerzy oprócz licencji Polish Soccer Skills posiadają uprawnienia trenerów piłkarskich, a opiekunowie ukończyli specjalistyczne kursy wychowawcze.

NAGRODA DLA NAJLEPSZYCH - WYJAZD DO REALU MADRYT

Ty też możesz wygrać darmowy wyjazd do REALU MADRYT!

Wybierzemy najlepszych zawodników w następujących kategoriach: 7-8 lat, 9 lat, 10 lat, 11 lat, 12 lat, 13 lat, 14 lat, 15 lat, 16 lat, 17 lat, 18-19 lat, najlepszy bramkarz 7-12 lat, najlepszy bramkarz 13-19 lat, najlepsza dziewczyna 7-12 lat, najlepsza dziewczyna 13-19. 

Łącznie wyjazd do Madrytu wygra 15 osób. Każdy uczestnik obozu bierze udział w testach umiejętności i ma szansę na wygraną! Udział w dwóch obozach to dwie szanse na wygraną!

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI PSS

Obozy Polish Soccer Skills są dla wszystkich zawodników niezależnie od poziomu umiejętności. Najlepsi jednak piłkarze z obozów letnich, we wszystkich kategoriach wiekowych, wyłonieni na podstawie testów umiejętności otrzymują powołania do Reprezentacji PSS sezonu 2018/2019.

Reprezentanci są objęci specjalnym programem opieki i promocji. Wyjeżdżają m.in. na specjalne zgrupowania i sparingi z najlepszymi zagranicznymi drużynami.

Reprezentanci poprzednich sezonów mieli okazję pokazać się trenerom i skautom grając m.in. z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Getafe, Sevilla, Watford, Juventus, czy Bayern Monachium.

DLA KAŻDEGO NIEZALEŻNIE OD POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI

W obozach Polish Soccer Skills mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy - dziewczyny i chłopcy w wieku od 7 do 19 lat niezależnie od poziomu umiejętności i zajmowanej pozycji na boisku.

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, na podstawie których dobierane są czteroosobowe grupy treningowe względem wieku i poziomu umiejętności. Nie zdarza się zatem, żeby ktoś o dobrych umiejętnościach trenował z kimś kto dopiero zaczyna grać w piłkę.

W obozach Polish Soccer Skills w 2017 roku wzięło udział ponad 5.000 zawodników z całej Polski - zarówno z klubów Ekstraklasy, jak i małych szkolnych drużyn - oraz z 20 krajów całego Świata.

Obozy Polish Soccer Skills to miejsce gdzie integruje się całe środowisko piłkarskie, niezależnie od przynależności klubowej.

MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA RODZICÓW

Z myślą o rodzicach naszych zawodników przygotowaliśmy materiały edukacyjne przygotowane przez psychologa sportowego. Zastanawiacie się czasem, jak wspierać dziecko, aby nie wywierać presji, co powiedzieć po przegranym meczu czy jak zachęcić do treningu? W materiałach edukacyjnych zawarliśmy odpowiedzi na te i inne pytania. Podpowiemy, jak wspierać młodego zawodnika na jego piłkarskiej drodze.

DWA KOMPLETY ADIDAS

Oprócz strojów, które otrzymujesz od nas na czas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo - dodatkowo otrzymasz dwa nowe komplety treningowe marki adidas z logo Polish Soccer Skills na własność. Zawodnicy będą trenować we własnych, nowych strojach! Stroje będą w kolorystyce: niebiesko - granatowej i zielono - czarnej. Dodatkowo na koszulkach nadrukujemy Twoje nazwisko :)

Uwaga! Wybierane w formularzu rejestracyjnym przez Was stroje są zamawiane specjalnie dla Was, dlatego nie podlegają wymianie ani zwrotowi. Uprzejmie prosimy o przemyślany wybór rozmiaru strojów.

CZAPKA I WOREK NA BUTY

Teraz oprócz dwóch kompletów treningowych marki adidas otrzymasz na własność czapkę i worek na buty z logo Polish Soccer Skills!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Treningi techniki piłkarskiej odbywają się zawsze w małych 4-osobowych grupach, dzięki czemu trener ma możliwość zwrócenia uwagi na każdy szczegół i poprawy każdego błędu. 

Już po tygodniu można zauważyć eliminację złych nawyków piłkarskich i lepsze zrozumienie celu danego ćwiczenia.

Nasze obozy ze względu na indywidualne podejście i dużą intensywność treningów można porównać do nauki języka angielskiego w Londynie - ponieważ wszystko co dzieje się na obozie jest związane z piłką, zawodnicy czują znaczną poprawę umiejętności i pewności siebie na boisku.

Zawodnicy po naszych treningach stają się bardziej świadomi i rozumieją cel danego ćwiczenia. 

INDYWIDUALNY OPIS UMIEJĘTNOŚCI

Każdy zawodnik oprócz dyplomu ukończenia obozu, otrzymuje specjalnie przygotowaną książkę z opisem swojego indywidualnego profilu umiejętności.

Ocena umiejętności i cech piłkarskich wykonana jest przez trenerów prowadzących i psychologów.

Podczas uroczystego zakończenia obozu do dyspozycji rodziców jest również kadra, z którą można porozmawiać na temat własnego dziecka.

CENA OBOZU 1899 PLN ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek regeneracyjny, napoje na treningi)
 • dwa nowe komplety meczowe marki adidas na własność - koszulki, spodenki, getry 
 • czapka i worek na buty z logiem Polish Soccer Skills
 • zajęcia z trenerem hiszpańskim
 • zajęcia z trenerem niemieckim, angielskim, włoskim, francuskim, holenderskim lub portugalskim
 • trener piłkarski (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • trener motoryczny
 • psycholog sportowy
 • nauczyciel języka hiszpańskiego
 • fizjoterapeuta
 • zajęcia teoretyczne (taktyka, dieta, regeneracja)
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy Adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo
 • pranie sprzętu sportowego
 • basen
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów prowadzących i psychologów
 • fotoreportaż zdjęciowy (dostęp on-line)
 • udział w testach umiejętności kwalifikujących do nagrody, jaką jest darmowy wyjazd do Realu Madryt i powołania do Reprezentacji PSS

Cena nie obejmuje dojazdu.

Uwaga promocja! Przy rezerwacji dwóch lub więcej obozów dla jednego uczestnika cena za jeden obóz wynosi 1849 PLN. 

WARUNKI REZERWACJI

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Soccer Skills Sp. z o.o.
2. Wpłata zaliczki w wysokości 500 PLN/obóz, następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja)
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 4 tygodnie przed datą rozpoczęcia obozu
4. Wpłaty dokonywane są na konto Soccer Skills Sp. z o.o., Numer rachunku: 50 2490 0005 0000 4520 8813 9042
5. Brak wpłaty w określonym powyżej terminie powoduje wycofanie zgłoszenia bez zwrotu wpłaconej zaliczki
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl
W powyższej sytuacji Soccer Skills Sp. z o.o. dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
a)     rezygnacja do 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu - zwrot za potrąceniem zaliczki w wysokości 500 zł
b)     rezygnacja na mniej niż 14 dni od daty rozpoczęcia obozu - zwrot za potrąceniem 70% ceny obozu
c)     rezygnacja w trakcie obozu - bezzwrotna
7. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu obozu i polityki prywatności.
8. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji.

Rezerwacja obozów LATO 2018

TURNUS DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA LOKALIZACJA CENA ZAPISY
Przepraszamy, w tej chwili nie organizujemy żadnych obozów spełniających wybrane kryteria.

Lokalizacje obozów LATO 2018

Obozy LATO 2018 bedą organizowane wyłącznie w ośrodkach sportowych, przygotowanych do zgrupowań piłkarskich. Uczestnicy są zakwaterowani w pokojach z łazienkami w hotelach o wysokim standardzie. 

Kleszczów
Solpark,
ul. Sportowa 3, 97-410 Kleszczów
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Biała Podlaska
AWF Biała Podlaska,
ul.Akademicka 2, 21-500 Biała Podlaska
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Puck
Sporthotel Ośrodek Szkoleniowo - Sportowy "Delfin"
ul. Lipowa 3, 84-100 Puck, woj. pomorskie
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wałbrzych
Centrum Aktywnego Wypoczynku "AQUA-ZDRÓJ", Hotel AQUA ZDRÓJ, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Jarocin
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarocinie, Hotel Jarota, ul. Sportowa 6, 63-200 Jarocin
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Zakopane
Hotel Bel-Ami, Seweryna Goszczyńskiego 24, 34-500 Zakopane, Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wałcz
Centralny Ośrodek Sportu Centrum Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99, 78-600 Wałcz
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Ostróda
Willa Port **** ul. Mickiewicza 17, 14-100 Ostróda
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Spała
Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, ul. Mościckiego 6, 97-215 Spała
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps

Dla najlepszych darmowe wyjazdy zagraniczne i powołania do reprezentacji PSS

Najlepsi zawodnicy wyłonieni na podstawie testów umiejętności wygrywają darmowe wyjazdy zagraniczne do najlepszych europejskich klubów. Dodatkowo zawodnicy z największym potencjałem otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills!

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien?