OSTATNIE AKTUALNOŚCI

LETNIE OBOZY PIŁKARSKIE
#

Zagraniczni trenerzy, intensywny trening, testy umiejętności, powołania do Reprezentacji i sparingi z europejskimi akademiami.

MAJÓWKA PIŁKARSKA
#

Intensywne treningi piłkarskie i zajęcia z psychologiem sportu w przerwie świątecznej! Testy umiejętności i szansa na powołanie do Reprezentacji.

WAKACJE W MIEŚCIE
#

Intensywne treningi piłkarskie i zajęcia z psychologiem sportu w Twoim mieście! Testy umiejętności i szansa na powołanie do Reprezentacji.

OBOZY ESPORTOWE
#

Profesjonalne szkolenie, rywalizacja, zabawa, aktywność fizyczna, psycholog i nagrody dla pasjonatów gier komputerowych.

ZIMOWE OBOZY PIŁKARSKIE
#

Zagraniczni trenerzy, indywidualny trening, testy umiejętności, powołania do Reprezentacji i sparingi z europejskimi akademiami.

FERIE W MIEŚCIE
#

Teraz nie musisz wyjeżdżać, żeby wziąć udział w programie naszego szkolenia na obozie! Zapraszamy na obozy stacjonarne w Twoim mieście!

REPREZENTACJE PSS
#

Zawodnicy z największym potencjałem wybrani na podstawie testów umiejętności prowadzonych na obozach Polish Soccer Skills.

WYJAZDY ZAGRANICZNE
#

Zwycięzcy obozów letnich i zimowych Polish Soccer Skills w nagrodę wyjeżdżają do najlepszych klubów w Europie.

ODWIEDZILI NAS
#

Podczas obozów w Polsce, za granicą, treningów, szkoleń lub wydarzeń specjalnych mamy okazję spotkać wyjątkowe osoby.

Bon turystyczny w wysokości 500 PLN w ramach programu rządowego przysługuje na każde dziecko. Kod obsługi płatności jest JEDEN na wszystkie dzieci, tzn. że jeżeli masz np. 3 dzieci - na ten sam kod masz do wykorzystania 1.500 PLN. Cała operacja potrwa około 2 minut. Zadzwoń do nas!

KRONIKA PSS

Sukcesy naszych zawodników

# Karol Linetty

Zwycięzca testów Polish Soccer Skills

Zawodnik Torinno FC i Reprezentacji Polski, zwycięzca testów Polish Soccer Skills. 

# Kamil Jóźwiak

Zwycięzca obozów Polish Soccer Skills 

Zawodnik Derby County i Reprezentacji Polski, uczestnik obozów Polish Soccer Skills, wyróżniony w testach Polish Soccer Skills.

# Aleksander Buksa

Zwycięzca obozów Polish Soccer Skills

Zawodnik Wisły Kraków i Reprezentacji Polski U19, zwycięzca obozów Polish Soccer Skills.