Letnie obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży

Indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, gry z hiszpańskimi, niemieckimi i włoskimi trenerami, trening motoryczny, trening taktyczny, trening mentalny z psychologiem sportu, nauka języków obcych, testy umiejętności, a dla najlepszych darmowy wyjazd do Francji i powołania do Reprezentacji PSS. Obozy przeznaczone są dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-19 lat, niezależnie od przynależności klubowej i poziomu umiejętności. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 20000 dziewczynek i chłopców z całego świata.

NAJLEPSI TRENERZY Z EUROPY

Na każdym obozie letnim Polish Soccer Skills gry będą prowadzili trenerzy z Hiszpanii oraz z Niemiec lub Włoch! Sprawdź jakich trenerów spotkasz w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

POWOŁANIA DLA NAJLEPSZYCH


Na podstawie Potencjometru Polish Soccer Skills selekcjonujemy zawodników z największym potencjałem piłkarskim, dostają oni powołanie do Reprezentacji PSS!

NAGRODA WYJAZD DO FRANCJI

Zwycięzcy obozów Lato 2017 w nagrodę wyjadą na treningi do Francji - odwiedzą m.in. Paris Saint Germain. Dodatkowo otrzymają powołania do Reprezentacji PSS!

Obozy Polish Soccer Skills Lato 2017 to:

 • Niemieccy trenerzy z klubów BUNDESLIGI i hiszpańscy trenerzy z klubów PRIMERA DIVISION oraz nowość - w wybranych lokalizacjach włoscy trenerzy z klubów SERIE A
 • 35 obozów, 7 lokalizacji: Wałcz, Spała, Ostróda, Puck, Wałbrzych, Jarocin, Zakopane
 • Dla najlepszych zawodników darmowy wyjazd treningowy do Francji oraz powołania do Reprezentacji PSS
 • Dla wybranych piłkarzy ROCZNY KONTRAKT Z MARKĄ ADIDAS
 • Dla rodziców piłkarzy wartościowe wykłady z psychologiem sportu "Jak być rodzicem, a nie trenerem"
 • Dwa komplety piłkarskie marki adidas z nazwiskiem na własność
 • Indywidualny opis umiejętności każdego zawodnika i ocena potencjału piłkarskiego
 • Codziennie nauka języka hiszpańskiego i zajęcia z psychologiem oraz zajęcia z zakresu - fizjoterapii, diety i prewencji.
7 lokalizacji obozów!

Przygotowaliśmy dla Was 7 dogodnych, dokładnie wyselekcjonowanych lokalizacji obozów letnich Polish Soccer Skills 2017 - Jarocin, Wałcz, Puck, Ostróda, Spała, Wałbrzych, Zakopane.

Wszystkie ośrodki są o podobnym standardzie - w pokojach znajdują łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, a w hotach jest dostęp do internetu.

Będziemy trenować na pełnowymiarowych boiskach, w razie obfitych opadów deszczu będziemy korzystać z hal sportowych, w każdej lokalizacji będziemy korzystać z basenów i sal konferencyjnych.

Kto, gdzie, kiedy?

Obozy Polish Soccer Skills Lato 2017 będą organizowane przez 9 tygodni wakacji. W zależności od terminu, do wyboru jest 7 lokalizacji obozów. 

Trenerzy z Hiszpanii reprezentujący kluby Primera Division będą trenować zawodników na wszystkich turnusach, we wszystkich lokalizacjach obozów Polish Soccer Skills Lato 2017.

Dodatkowo w lokalizacjach - Wałcz, Zakopane, Puck i Jarocin będą trenerzy z niemieckiej Bundesligi, natomiast w lokalizacjach - Spała, Ostróda, Wałbrzych - włoscy trenerzy z SERIE A.

Roczny kontrakt z adidas!

Przyjeżdżając na obóz Polish Soccer Skills i biorąc udział w testach umiejętności, oprócz wyjazdu do Francji i powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills, możesz otrzymać roczny kontrakt z adidas.

Jeśli Potencjometr Polish Soccer Skills pokaże, że jesteś wybitnie utalentowany, adidas ufunduje Ci profesjonalny kontrakt.

Powołania do Reprezentacji PSS

Najlepsi zawodnicy wybrani na podstawie testów umiejętności przeprowadzanych na obozach otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills. Reprezentacje są objęte specjalnym programem opieki i promocji. Piłkarze i piłkarki mają organizowane specjalne zgrupowania i grają sparingi z najlepszymi drużynami w Europie. Do tej pory Reprezentanci Polish Soccer Skills grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Atletico Madryt, Sevilla FC, Granada, Real Betis Balopmpie, Cordoba FC i inne. Kilku z nich dzięki temu zostało zaproszonych na testy do klubów Bundesligi, Primera Division i Premier League. Między innymi nasi Reprezentanci przechodzili testy w Bayernie Monachium i Getafe CF.

___________________

Letnie obozy piłkarskie Polish Soccer Skills:

Dla dziewczyn i chłopców w wieku 7-19 lat, dla bramkarzy i zawodników z pola

PROGRAM RAMOWY OBOZU

Każdego dnia:

 • 4 jednostki treningu piłkarskiego w tym: trening techniki i koordynacji w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry zadaniowe 4x4 w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry treningowe z hiszpańskimi trenerami, gry treningowe z niemieckimi lub włoskimi trenerami
 • 1 jednostka zajęć z psychologiem sportowym
 • 1 jednostka treningu motorycznego
 • 1 jednostka zajęć językowych o profilu piłkarskim (hiszpański)
 • 1 jednostka zajęć teoretycznych z zakresu fizjoterapii, diety i prewencji

Dodatkowo:

 • regeneracja na basenie
 • zajęcia taktyczne
 • testy motoryczne
 • testy umiejętności początkowe określające poziom umiejętności
 • testy umiejętności końcowe - klasyfikujące do nagrody i do powołań do reprezentacji Polish Soccer Skills
 • dostęp do multimedialnych materiałów edukacyjnych przygotowanych przez psychologa sportu dla rodziców

Zajęcia sportowe opracowane przez Polish Soccer Skills zostały konsultowane przez metodyka sportowego. Konsultacje dotyczyły zarówno zakresu jak i intensywności zajęć w kontekscie wieku i umiejętności dzieci.

TRENERZY Z HISZPANII, NIEMIEC I WŁOCH

Na wszystkich obozach letnich Polish Soccer Skills za gry odpowiedzialni są hiszpańscy trenerzy związani z klubami PRIMERA DIVISION. Dodatkowo drugim zagranicznym trenerem w zależności od lokalizacji jest niemiecki trener z BUNDESLIGI lub włoski trener z SERIE A. 

Dzięki temu nasi zawodnicy poznają filozofię szkolenia krajów, które zdobyły tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

Do tej pory na naszych obozach byli trenerzy związani z takimi klubami jak Real Madryt, Sevilla FC, Granada FC, Atletic Bilbao, Getafe CF, Valencia CF, FC Koln, Bayern Monachium i wiele innych.

JAKĄ KADRĘ ZAPEWNIAMY?

Na obozach Polish Soccer Skills zapewniamy sprawdzoną, przeszkoloną i doświadczoną kadrę. Zapewniamy trenerów od techniki piłkarskiej (1 trener dla maksymalnie 4 zawodników), trenerów motorycznych, psychologów sportowych, nauczycieli od języka hiszpańskiego, opiekunów i kierownika.

Na wszystkich obozach gry szkoleniowe prowadzą hiszpańscy trenerzy z Primera Division i niemieccy trenerzy z Bundesligi lub włoscy trenerzy z Serie A.

Wszyscy trenerzy oprócz licencji Polish Soccer Skills posiadają uprawnienia trenerów piłkarskich, a opiekunowie ukończyli specjalistyczne kursy wychowawcze.

NAGRODA DLA NAJLEPSZYCH - WYJAZD DO FRANCJI

Ty też możesz wygrać darmowy wyjazd treningowy do Francji!

Wybierzemy najlepszych zawodników w następujących kategoriach: 7-8 lat, 9 lat, 10 lat, 11 lat, 12 lat, 13 lat, 14 lat, 15 lat, 16 lat, 17 lat, 18-19 lat, najlepszy bramkarz szkoły podstawowej, najlepszy bramkarz szkoły ponadpodstawowej, najlepsza dziewczyna szkoły podstawowej, najlepsza dziewczyna szkoły ponadpodstawowej. 

Łącznie wyjazd do Francji wygra 15 osób. Każdy uczestnik obozu bierze udział w testach umiejętności i ma szansę na wygraną!

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI PSS

Obozy Polish Soccer Skills są dla wszystkich zawodników niezależnie od poziomu umiejętności. Najlepsi jednak piłkarze z obozów letnich, we wszystkich kategoriach wiekowych, wyłonieni na podstawie testów umiejętności otrzymują powołania do Reprezentacji PSS sezonu 2017/2018.

Reprezentancji są objęci specjalnym programem opieki i promocji. Wyjeżdżają m.in. na specjalne zgrupowania i sparingi z najlepszymi zagranicznymi drużynami.

Reprezentanci poprzednich sezonów mieli okazję pokazać się trenerom i skautom grając m.in. z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Rayo Vallecano, Getafe, Sevilla, Watford, Juventus, czy Bayern Monachium.

INDYWIDUALNY OPIS UMIEJĘTNOŚCI

Każdy zawodnik oprócz dyplomu ukończenia obozu, otrzymuje specjalnie przygotowaną książkę z opisem swojego indywidualnego profilu umiejętności.

Ocena umiejętności i cech piłkarskich wykonana jest przez trenerów prowadzących i psychologów.

Podczas uroczystego zakończenia obozu do dyspozycji rodziców jest również kadra, z którą można porozmawiać na temat własnego dziecka.

DWA KOMPLETY ADIDAS

Oprócz strojów, które otrzymujesz od nas na czas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo, czapka - dodatkowo otrzymasz worek na buty oraz dwa nowe komplety treningowe marki adidas Entrada z logo Polish Soccer Skills na własność. Zawodnicy będą trenować we własnych, nowych strojach! Stroje będą w kolorystyce: niebiesko - granatowej i pomarańczowo - czarnej. Dodatkowo na koszulkach nadrukujemy Twoje nazwisko :)

Uwaga! Wybierane w formularzu rejestracyjnym przez Was stroje są zamawiane specjalnie dla Was, dlatego nie podlegają wymianie ani zwrotowi. Uprzejmie prosimy o przemyślany wybór rozmiaru strojów.

DLA KAŻDEGO NIEZALEŻNIE OD POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI

W obozach Polish Soccer Skills mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy - dziewczyny i chłopcy w wieku od 7 do 19 lat niezależnie od poziomu umiejętności i zajmowanej pozycji na boisku.

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, na podstawie których dobierane są czteroosobowe grupy treningowe względem wieku i poziomu umiejętności. Nie zdarza się zatem, żeby ktoś o dobrych umiejętnościach trenował z kimś kto dopiero zaczyna.

W obozach Polish Soccer Skills w 2016 roku wzięło udział ponad 4500 zawodników z całej Polski - zarówno z klubów Ekstraklasy, jak i małych szkolnych drużyn - oraz z 20 krajów całego Świata.

Obozy Polish Soccer Skills to miejsce gdzie integruje się całe środowisko piłkarskie, niezależnie od przynależności klubowej.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Treningi techniki piłkarskiej odbywają się w małych 4-osobowych grupach, dzięki czemu trener ma możliwość zwrócenia uwagi na każdy szczegół i poprawy każdego błędu. 

Już po tygodniu można zauważyć eliminację złych nawyków piłkarskich i lepsze zrozumienie celu danego ćwiczenia.

Zawodnicy po naszych treningach stają się bardziej świadomi i rozumieją cel danego ćwiczenia.

MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA RODZICÓW

Z myślą o rodzicach naszych zawodników przygotowaliśmy materiały edukacyjne, do których dostęp otrzymacie Państwo zaraz po zakończeniu obozu. Zastanawiacie się czasem, jak wspierać dziecko, aby nie wywierać presji, co powiedzieć po przegranym meczu czy jak zachęcić do treningu? W cyklu krótkich wykładów zawarliśmy odpowiedzi na te i inne pytania. Podpowiemy, jak wspierać młodego zawodnika na jego piłkarskiej drodze.

CENA OBOZU 1849 PLN ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek regeneracyjny, napoje na treningi)
 • dwa nowe komplety meczowe marki adidas na własność - koszulki, spodenki, getry 
 • zajęcia z trenerem hiszpańskim
 • zajęcia z trenerem niemieckim lub włoskim
 • trener piłkarski (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • trener motoryczny
 • psycholog sportowy
 • nauczyciel języka hiszpańskiego
 • zajęcia teoretyczne (taktyka, dieta, regeneracja)
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy Adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo, worek na buty, czapka
 • pranie sprzętu sportowego
 • basen
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów prowadzących i psychologów
 • fotoreportaż zdjęciowy (dostęp on-line)
 • udział w testach umiejętności kwalifikujących do nagrody, jaką jest darmowy wyjazd do Francji i powołania do Reprezentacji PSS

Cena nie obejmuje dojazdu.

Uwaga promocja! Przy rezerwacji dwóch lub więcej obozów dla jednego uczestnika cena za jeden obóz wynosi 1799 PLN. 

WARUNKI REZERWACJI

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Soccer Skills Sp. z o.o.
2. Wpłata zaliczki w wysokości 500 PLN/obóz, następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja)
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 4 tygodnie przed datą rozpoczęcia obozu
4. Wpłaty dokonywane są na konto Soccer Skills Sp. z o.o., Numer rachunku: 50 2490 0005 0000 4520 8813 9042
5. Brak wpłaty w określonym powyżej terminie powoduje wycofanie zgłoszenia bez zwrotu wpłaconej zaliczki
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl
W powyższej sytuacji Soccer Skills Sp. z o.o. dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
a)     rezygnacja do 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu - zwrot za potrąceniem zaliczki w wysokości 500 zł
b)     rezygnacja na mniej niż 14 dni od daty rozpoczęcia obozu - zwrot za potrąceniem 70% ceny obozu
c)     rezygnacja w trakcie obozu - bezzwrotna
7. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu obozu i polityki prywatności.
8. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji.

Rezerwacja obozów LATO 2017

TURNUS DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA LOKALIZACJA CENA ZAPISY
Przepraszamy, w tej chwili nie organizujemy żadnych obozów spełniających wybrane kryteria.

Lokalizacje obozów LATO 2017

Obozy LATO 2017 bedą organizowane wyłącznie w ośrodkach sportowych, przygotowanych do zgrupowań piłkarskich. Uczestnicy są zakwaterowani w pokojach z łazienkami w hotelach o wysokim standardzie. 

Puck
Sporthotel Ośrodek Szkoleniowo - Sportowy "Delfin"
ul. Lipowa 3, 84-100 Puck, woj. pomorskie
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wałbrzych
Centrum Aktywnego Wypoczynku "AQUA-ZDRÓJ", Hotel AQUA ZDRÓJ, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Jarocin
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarocinie, Hotel Jarota, ul. Sportowa 6, 63-200 Jarocin
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Zakopane
Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, Hotel Bel-Ami, Seweryna Goszczyńskiego 24, 34-500 Zakopane
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wałcz
Centralny Ośrodek Sportu Centrum Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99, 78-600 Wałcz
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Ostróda
Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Dom Polonii, ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda oraz Hotel Promenada, ul. Mickiewicza 3, 14-100 Ostróda
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Spała
Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, ul. Mościckiego 6, 97-215 Inowłódz
Hotel Mościcki, ul.Nadpiliczna 2, 97-215 Inowłódz
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps

Dla najlepszych darmowe wyjazdy zagraniczne i powołania do reprezentacji PSS

Najlepsi zawodnicy wyłonieni na podstawie testów umiejętności wygrywają darmowe wyjazdy zagraniczne do najlepszych europejskich klubów. Dodatkowo zawodnicy z największym potencjałem otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien?