LETNIE OBOZY PIŁKARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-19 lat, niezależnie od przynależności klubowej, zajmowanej pozycji i poziomu umiejętności.

 indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników   gry z zagranicznymi trenerami z najlepszych lig europejskich   trening motoryczny i fizjo    trening mentalny z psychologiem sportu    zajęcia integracyjne "Fair Play!"  testy umiejętności   opis indywidualnego profilu zawodnika   stroje piłkarskie marki adidas   dla najlepszych powołania do Reprezentacji PSS i darmowe zagraniczne sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami! 

W naszych obozach wzięło udział ponad 50.000 dziewczynek i chłopców z całego świata.

ZAGRANICZNI TRENERZY

Na naszych obozach za gry i obserwacje odpowiadają zagraniczni trenerzy z krajów, które zdobyły tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI

Na podstawie Potencjometru Polish Soccer Skills selekcjonujemy zawodników z największym potencjałem piłkarskim, dostają oni powołanie do Reprezentacji PSS!

SPARINGI ZAGRANICZNE

Zwycięzcy obozów letnich w nagrodę zostaną kapitanem swojego rocznika Reprezentacji PSS i wyjadą ZA DARMO na sparing zagraniczny z mocną, europejską drużyną. 

Zarezerwuj obóz dziś i nie martw się gdy będziesz chciał zrezygnować

Przygotowaliśmy dla Państwa elastyczną ofertę rezerwacji obozu z opcją gwarancji zwrotu 100% wpłaty w przypadku wystąpienia choroby uniemożliwiającej przyjazd na obóz na podstawie zaświadczenia od lekarza oraz mozliwość przesunięcia wpłaty na obozy wyjazdowe PSS odbywające się w ciągu 12 miesięcy.

Teraz nie musisz się martwić pieniędzmi, jeżeli tuż przed wyjazdem dziecku przytrafi się przeziębienie czy kontuzja.

Aby zarezerwować obóz z opcją bezpiecznej rezygnacji i zmiany terminu, prosimy o wybranie w formularzu rejestracyjnym opcji „+opcja bezpiecznej rezygnacji i zmiany terminu”. Dodatkowy koszt to 100 PLN.

Poniżej znajduje się link do warunków elastycznej oferty. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami. Wykup tej opcji możliwy jest jedynie przy rezerwacji. Nie można dokupić opcji bezpiecznej rezygnacji i zmiany terminu po opłaceniu obozu.

4 lokalizacje obozów!

Przygotowaliśmy dla Was 4 dogodne, dokładnie wyselekcjonowe lokalizacje obozów letnich Polish Soccer Skills 2024 - GniewinoZakopane, Ustronie Morskie i Uniejów.

Wszystkie ośrodki są o podobnym standardzie - w pokojach znajdują się łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, a w hotelach jest dostęp do internetu. W ośrodku w Gniewinie są pokoje 3 osobowe, w Ustroniu Morskim 5 osobowe, w Uniejowie 4-5 osobowe, w Zakopanem 4-5 osobowe.

Każda lokalizacja ma również swój unikatowy walor turystyczny. Mamy ośrodki w górach, nad jeziorami, nad morzem i przy termach.

Będziemy trenować na pełnowymiarowych boiskach - w zależności od lokalizacji z naturalną bądź sztuczną nawierzchnią, a w razie obfitych opadów deszczu będziemy korzystać z hal sportowych, w każdej lokalizacji będziemy korzystać z basenów lub plaży i sal konferencyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami poszczególnych lokalizacji obozów Polish Soccer Skills Lato 2024.

Bądź jak Kiwior, Skóraś, Linetty i inni profesjonalni piłkarze!

Tylko w obecnym sezonie, blisko 150 piłkarzy i piłkarek, którzy uczestniczyli w obozach Polish Soccer Skills i wyróżnili się w naszych testach, gra w profesjonalnej piłce. Dwóch z nich było na Mistrzostwach Świata w Katarze! Wszyscy, podobnie jak Wy byli na naszych obozach, przechodzili te same testy umiejętności co Wy.

Dla każdego kto zgłosi się na obóz Polish Soccer Skills Wionsa/Lato 2024 - 3 miesiące darmowej wersji Premium aplikacji Soccer Skills PRO!

Wykonuj testy umiejętności, otrzymuj spersonalizowane plany treningowe, sprawdzaj swój talent na tle rówieśników, na tle innych roczników, innych pozycji, porównuj swoje umiejętności do profesjonalnych piłkarzy, którzy w Twoim wieku wykonywali te same testy! Twórz i bierz udział w wyzwaniach, zapraszaj znajomych i baw się aplikacją!

*Uwaga! Subskrypcja aplikacji Soccer Skills PRO jest aktualizowana automatycznie po upływie darmowego okresu. Aby uniknąć opłaty po upływie darmowego okresu, zarządzaj subskrypcją w ustawieniach konta sklepu, z którego pobrana zostanie aplikacja.

 

Dowiedz się więcej >>

___________________

Letnie obozy piłkarskie Polish Soccer Skills:

Dla dziewczyn i chłopców w wieku 7-19 lat, dla bramkarzy i zawodników z pola

PROGRAM RAMOWY OBOZU

Każdego dnia:

 • 4 jednostki treningu piłkarskiego w tym: trening techniki i koordynacji w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry zadaniowe 4x4 w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry treningowe z zagranicznym trenerem
 • 1 jednostka zajęć z psychologiem sportowym
 • 1 jednostka treningu motorycznego 
 • 1 jednostka zajęć integracyjnych "Fair Play!"
 • 1 jednostka zajęć fizjo

Dodatkowo:

 • regeneracja na basenie lub na plaży
 • testy motoryczne
 • testy umiejętności początkowe określające poziom umiejętności
 • testy umiejętności końcowe - klasyfikujące do powołań do reprezentacji Polish Soccer Skills
 • trening pokazowy dla rodziców

Zajęcia sportowe opracowane przez Polish Soccer Skills zostały skonsultowane przez metodyka sportowego. Konsultacje dotyczyły zarówno zakresu jak i intensywności zajęć w kontekście wieku i umiejętności dzieci.

TRENERZY Z NAJLEPSZYCH ZAGRANICZNYCH LIG

Na wszystkich obozach letnich Polish Soccer Skills za gry i obserwacje odpowiedzialni są zagraniczni trenerzy związani z klubami najlepszych europejskich lig.

Dzięki temu nasi zawodnicy poznają filozofię szkolenia krajów, które zdobyły tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

Do tej pory na naszych obozach byli trenerzy związani z takimi klubami jak Real Madryt, Sevilla FC, Granada FC, Atletic Bilbao, Getafe CF, Valencia CF, FC Koln, Bayern Monachium, FC Barcelona, AC Milan i wiele innych.

Wielu zawodników zostało zauważonych na naszych obozach przez zagranicznych trenerów profesjonalnych klubów, dzięki czemu otrzymali zaproszenie na testy.

JAKĄ KADRĘ ZAPEWNIAMY?

Na obozach Polish Soccer Skills zapewniamy sprawdzoną, przeszkoloną i doświadczoną kadrę. Zapewniamy trenerów od techniki piłkarskiej (1 trener dla maksymalnie 4 zawodników), trenerów motorycznych, psychologów sportowych, opiekunów i kierownika.

Na wszystkich obozach gry szkoleniowe prowadzą i obserwują zagraniczni trenerzy z takich krajów jak Hiszpania, Niemcy, Holandia, Portugalia, Włochy, czy Wielka Brytania.

Wszyscy trenerzy oprócz licencji Polish Soccer Skills posiadają uprawnienia trenerów piłkarskich, a opiekunowie ukończyli specjalistyczne kursy wychowawcze.

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI PSS

Obozy Polish Soccer Skills są dla wszystkich zawodników niezależnie od poziomu umiejętności. Najlepsi jednak piłkarze z obozów letnich, we wszystkich kategoriach wiekowych, wyłonieni na podstawie testów umiejętności otrzymują powołania do Reprezentacji PSS sezonu 2024/2025.

Reprezentanci są objęci specjalnym programem opieki i promocji. Wyjeżdżają m.in. na specjalne zgrupowania i sparingi z najlepszymi zagranicznymi drużynami.

Reprezentanci poprzednich sezonów mieli okazję pokazać się trenerom i skautom grając m.in. z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Arsenal, Sevilla, Sporting, Juventus, Bayern Monachium, Manchester City, czy Juventus.

DARMOWY WYJAZD DLA NAJLEPSZYCH!

Najlepsi zawodnicy w nagrodę oprócz powołania do Reprezentacji PSS, wyjadą ZA DARMO na zgrupowanie zagraniczne podczas którego rozegrają sparing z jedną z najlepszych europejskich akademii. Zostaną również kapitanem swojej Reprezentacji.

Wybierzemy najlepszych zawodników w następujących kategoriach: U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15, U16, U17, U19, WU14(dziewczyny), WU18 (dziewczyny), dodatkowo najlepszy bramkarz U9-U12 i najlepszy bramkarz U13-U19.

Łącznie wyjazd zagraniczny wygra 14 osób. Każdy uczestnik obozu bierze udział w testach umiejętności i ma szansę na wygraną! Udział w dwóch obozach to dwie szanse na wygraną!

DLA KAŻDEGO NIEZALEŻNIE OD POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI

W obozach Polish Soccer Skills mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy - dziewczyny i chłopcy w wieku od 7 do 19 lat niezależnie od poziomu umiejętności i zajmowanej pozycji na boisku.

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, na podstawie których dobierane są czteroosobowe grupy treningowe względem wieku i poziomu umiejętności. Nie zdarza się zatem, żeby ktoś o dobrych umiejętnościach trenował z kimś kto dopiero zaczyna grać w piłkę.

W obozach Polish Soccer Skills każdego roku bierze udział ponad 5.000 zawodników z całej Polski - zarówno z klubów Ekstraklasy, jak i małych szkolnych drużyn - oraz z 20 krajów całego Świata.

Obozy Polish Soccer Skills to miejsce gdzie integruje się całe środowisko piłkarskie, niezależnie od przynależności klubowej.

MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA RODZICÓW

Z myślą o rodzicach naszych zawodników przygotowaliśmy materiały edukacyjne przygotowane przez psychologa sportowego.

Zastanawiacie się czasem, jak wspierać dziecko, aby nie wywierać presji, co powiedzieć po przegranym meczu czy jak zachęcić do treningu?

W życiu codziennym używamy wiele zwrotów, poprzez które możemy nieświadomie demotywować młodego piłkarza. W materiałach edukacyjnych zawarliśmy odpowiedzi na te i inne pytania. 

Podpowiemy, jak wspierać młodego zawodnika na jego piłkarskiej drodze.

1 TRENER NA 4 ZAWODNIKÓW

Treningi techniki piłkarskiej odbywają się zawsze w małych 4-osobowych grupach, dzięki czemu trener ma możliwość zwrócenia uwagi na każdy szczegół i poprawy każdego błędu. 

Już po tygodniu można zauważyć eliminację złych nawyków piłkarskich i lepsze zrozumienie celu danego ćwiczenia.

Nasze obozy ze względu na indywidualne podejście i dużą intensywność treningów można porównać do nauki języka angielskiego w Londynie - ponieważ wszystko co dzieje się na obozie jest związane z piłką, zawodnicy czują znaczną poprawę umiejętności i pewności siebie na boisku.

Zawodnicy po naszych treningach stają się bardziej świadomi i rozumieją cel danego ćwiczenia. 

STRÓJ ADIDAS, WOREK, BIDON, CZAPKA

Oprócz strojów, które otrzymujesz od nas na czas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo - dodatkowo otrzymasz nowy komplet treningowy marki adidas z logo Polish Soccer Skills na własność. Dodatkowo na koszulce nadrukujemy Twoje nazwisko :) Aby zapewnić higienę, stroje zawodników są przez nas prane podczas obozu, a na czas prania wydawane są identyczne stroje zastępcze.

Uwaga! Wybierany w formularzu rejestracyjnym przez Was strój jest zamawiany specjalnie dla Was, dlatego nie podlega on wymianie ani zwrotowi. Uprzejmie prosimy o przemyślany wybór rozmiaru strojów. Uwaga! Rozmiary strojów adidas są zaniżone, jeżeli nie jesteście Państwo pewni co do rozmiaru, chętnie doradzimy :)

Oprócz stroju treningowego otrzymasz na własność czapkę, worek na buty i bidon, wszystko z logo Polish Soccer Skills!

INDYWIDUALNY OPIS UMIEJĘTNOŚCI

Każdy zawodnik oprócz dyplomu ukończenia obozu, otrzymuje specjalnie przygotowaną książkę z opisem swojego indywidualnego profilu umiejętności z dostępem online.

Ocena umiejętności i cech piłkarskich wykonana jest przez trenerów prowadzących i psychologów.

Podczas uroczystego zakończenia obozu do dyspozycji rodziców jest również kadra, z którą można porozmawiać na temat własnego dziecka.

CENA OBOZU:

Uniejów, Ustronie Morskie, Zakopane 2899 PLN, Gniewino 2999 PLN
Sprawdź aktualne promocje >>

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek regeneracyjny, napoje na treningi)
 • nowy komplet treningowy marki adidas na własność - koszulka, spodenki, getry 
 • czapka, worek na buty i bidon z logiem Polish Soccer Skills
 • zajęcia z trenerem zagranicznym
 • trener piłkarski (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • trener motoryczny i fizjo
 • psycholog sportowy i trener "Fair-Play"
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy Adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo, stroje treningowe na czas prania
 • pranie sprzętu sportowego
 • basen lub plaża
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów prowadzących i psychologów (dostęp on-line)
 • fotoreportaż zdjęciowy (dostęp on-line)
 • udział w testach umiejętności które klasyfikują do powołania do Reprezentacji PSS i do darmowych wyjazdów zagranicznych

Cena nie obejmuje dojazdu.

UWAGA! 

Opcja bezpiecznej rezygnacji lub zmiany to dodatkowo 100 PLN! Wybierz opcję "+opcja bezpiecznej rezyngacji lub zmiany" w formularzu rejestracyjnym.

PROMOCJE

Sprawdź jakie przygotowaliśmy dla Ciebie PROMOCJE! Pamiętaj o odpowiednim kodzie rabatowym w formularzu rejestracyjnym aby zastosowała się promocja. 

Odpowiedni kod rabatowy wpisz w formularzu rejestracyjnym w pkt 5 "Informacje dodatkowe".

 

WARUNKI REZERWACJI

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Fundacja Polish Soccer Skills.
2. Wpłata kwoty w wysokości 600 PLN/obóz, następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja) w przypadku opcji bez opcji bezpiecznej rezygnacji i w wysokości 700 PLN/obóz w przypadku wybrania opcji bezpiecznej rezygnacji.
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 30 dni przed datą rozpoczęcia obozu.
4. Wpłaty dokonywane są na konto Fundacji Polish Soccer Skills, numer rachunku: 66 1240 6380 1111 0010 5017  1245. 
5. Brak wpłaty pozostałej kwoty zgodnie z pkt 3 powyżej, powoduje wycofanie zgłoszenia i skutki określone w regulaminie.
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl. W powyższej sytuacji Organizator dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
a) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana w czasie od momentu wpłaty do 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma zadatek, pozostałą część ceny zwróci Rodzicom/Opiekunom prawnym;
b) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana na mniej niż 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma całą kwotę uiszczoną przez Rodzica/Opiekuna prawnego.
7. Aby zapewnić sobie komfort w przypadku potrzeby nagłej rezygnacji z obozu, bez ponoszenia kosztów, sugerujemy wykupienie opcji bezpiecznej rezygnacji  - opcja w formularzu rejestracyjnym "+opcja bezpiecznej rezygnacji i zmiany". 
8. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji, regulaminu obozu i klauzuli informacyjnej.
9. Wszelkie postanowienia wskazane w warunkach rezerwacji są zgodne z regulaminem obozów. W przypadku wątpliwości postanowienia regulaminu obozów są wiążące dla stron.

 
MAMY TEŻ OFERTĘ INTENSYWNYCH TRENINGÓW BEZ NOCLEGU W KILKU MIASTACH W POLSCE! SPRAWDŹ!
Zagraniczni trenerzy

Na każdym obozie za gry i obserwację zawodników będzie odpowiedzialny trener zagraniczny z jednego z najlepiej rozwiniętych piłkarsko krajów Europy!

W tym roku na obozach zagości zatem prawdziwa Liga Mistrzów! Zawodnicy będą trenowani i obserwowani przez trenerów, którzy są związani z klubami Primera Division, Bundesligi, Eredivisie, Premier League, Serie A, Ligue 1, czy Primeira Liga.

Powołania do Reprezentacji PSS

Najlepsi zawodnicy wybrani na podstawie testów umiejętności przeprowadzanych na obozach otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills. Reprezentacje są objęte specjalnym programem opieki i promocji. Piłkarze i piłkarki mają organizowane specjalne zgrupowania i grają sparingi z najlepszymi drużynami w Europie. Do tej pory Reprezentanci Polish Soccer Skills grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester United, Juventus FC, Atletico Madryt, Sevilla FC, Granada, Real Betis Balompié, Cordoba FC i inne. Kilku z nich dzięki temu zostało zaproszonych na testy do klubów Bundesligi, Primera Division i Premier League. Między innymi nasi Reprezentanci przechodzili testy w Bayernie Monachium i Getafe CF.

Fair Play!

Jesteśmy liderem profesjonalnego szkolenia piłkarskiego i dlatego jesteśmy odpowiedzialni za kierunek w jakim szkoli się nasze dzieci. Kochamy piłkę i chcemy pokazać, że ten sport to nie tylko zabawa i emocje, ale to także budowanie charakteru oraz wrażliwości dzieci i młodzieży. Chcemy żeby uczestnicy naszych obozów mogli być wielkimi ludźmi - wspierającymi, solidarnymi i szanującymi innych. Takie cechy pomogą być im nie tylko lepszymi ludźmi, ale staną się oni odważniejsi i dojrzalsi na boisku.

Na każdym obozie PSS uczestnicy poznają jak trudno przekazać komunikat kiedy nie słyszysz i nie mówisz, przekonają się ile przeszkód musisz pokonać żeby wykonać proste rzeczy gdy jesteś niewidzący, jak twardym człowiekiem musisz być żeby trenować piłkę nożną kiedy jesteś niepełnosprawny. Do tego będziemy uczyć zasad fair play na boisku i w życiu.

Program Polish Soccer Skills "Fair Play" to nauka komunikacji i szacunku - potrzebnych nie tylko w piłce nożnej.

Rezerwacja obozów LATO 2024

TURNUS DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA LOKALIZACJA CENA ZAPISY
Turnus nr 1 23.06.2024 29.06.2024 Obóz piłkarski w Uniejowie 2899 Rezerwuj
Turnus nr 1 23.06.2024 29.06.2024 Obóz piłkarski w Ustroniu Morskim 2899 Rezerwuj
Turnus nr 2 30.06.2024 06.07.2024 Obóz piłkarski w Uniejowie 2899 Rezerwuj
Turnus nr 2 - ławka rezerwowych 30.06.2024 06.07.2024 Obóz piłkarski w Ustroniu Morskim 2899 Rezerwuj
Turnus nr 2 30.06.2024 06.07.2024 Obóz piłkarski w Zakopanem 2899 Rezerwuj
Turnus nr 3 07.07.2024 13.07.2024 Obóz piłkarski w Uniejowie 2899 Rezerwuj
Turnus nr 3 07.07.2024 13.07.2024 Obóz piłkarski w Ustroniu Morskim 2899 Rezerwuj
Turnus nr 3 07.07.2024 13.07.2024 Obóz piłkarski w Zakopanem 2899 Rezerwuj
Turnus nr 4 14.07.2024 20.07.2024 Obóz piłkarski w Uniejowie 2899 Rezerwuj
Turnus nr 4 14.07.2024 20.07.2024 Obóz piłkarski w Ustroniu Morskim 2899 Rezerwuj
Turnus nr 4 14.07.2024 20.07.2024 Obóz piłkarski w Zakopanem 2899 Rezerwuj
Turnus nr 5 21.07.2024 27.07.2024 Obóz piłkarski w Uniejowie 2899 Rezerwuj
Turnus nr 5 21.07.2024 27.07.2024 Obóz piłkarski w Ustroniu Morskim 2899 Rezerwuj
Turnus nr 5 21.07.2024 27.07.2024 Obóz piłkarski w Zakopanem 2899 Rezerwuj
Turnus nr 5 21.07.2024 27.07.2024 Obóz piłkarski w Gniewinie 2999 Rezerwuj
Turnus nr 6 28.07.2024 03.08.2024 Obóz piłkarski w Uniejowie 2899 Rezerwuj
Turnus nr 6 28.07.2024 03.08.2024 Obóz piłkarski w Ustroniu Morskim 2899 Rezerwuj
Turnus nr 6 28.07.2024 03.08.2024 Obóz piłkarski w Zakopanem 2899 Rezerwuj
Turnus nr 6 28.07.2024 03.08.2024 Obóz piłkarski w Gniewinie 2999 Rezerwuj
Turnus nr 7 04.08.2024 10.08.2024 Obóz piłkarski w Uniejowie 2899 Rezerwuj
Turnus nr 7 04.08.2024 10.08.2024 Obóz piłkarski w Zakopanem 2899 Rezerwuj
Turnus nr 7 04.08.2024 10.08.2024 Obóz piłkarski w Gniewinie 2999 Rezerwuj
Turnus nr 8 11.08.2024 17.08.2024 Obóz piłkarski w Uniejowie 2899 Rezerwuj
Turnus nr 8 11.08.2024 17.08.2024 Obóz piłkarski w Gniewinie 2999 Rezerwuj
Turnus nr 9 18.08.2024 24.08.2024 Obóz piłkarski w Uniejowie 2899 Rezerwuj

Lokalizacje obozów LATO 2024

Obozy LATO 2024 bedą organizowane wyłącznie w ośrodkach sportowych, przygotowanych do zgrupowań piłkarskich. Uczestnicy są zakwaterowani w pokojach z łazienkami w hotelach o wysokim standardzie. 

Obóz piłkarski w Gniewinie
Hotel Mistral ****, ul. Sportowa 5, 84-250 Gniewino
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Uniejowie
Aparthotel Termy Uniejów ****, ul. Termalna 1, 99-210 Uniejów
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Zakopanem
Kompleks API i Willa Jandor - Zakopane, ul. Pardałówka
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Ustroniu Morskim
Hotel Skal ****, ul. Chrobrego 80, 78-111 Ustronie Morskie
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien?

POZDROWIENIA OD GWIAZD FUTBOLU I NIE TYLKO :)

Robert Lewandowski

Grzegorz Krychowiak

Luis Llopis - Real Madryt

Alvaro Soler

Jan Bednarek

Karol Linetty