Letnie obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży

Indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, gry z zagranicznymi trenerami z najlepszych lig europejskich, trening motoryczny, trening taktyczny, trening mentalny z psychologiem sportu, zajęcia z fizjoterapeutą, nauka języka hiszpańskiego, testy umiejętności, opis indywidualnego profilu zawodnika, stroje piłkarskie marki adidas, a dla najlepszych powołania do Reprezentacji PSS i zagraniczne sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami. Obozy przeznaczone są dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-19 lat, niezależnie od przynależności klubowej, zajmowanej pozycji i poziomu umiejętności. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 50.000 dziewczynek i chłopców z całego świata.

Czym się wyróżniamy?

ZAGRANICZNI TRENERZY

Szkolenie z zagranicznymi trenerami - nasi zawodnicy poznają filozofię szkolenia krajów, które zdobyły tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI

 
Na podstawie Potencjometru Polish Soccer Skills selekcjonujemy zawodników z największym potencjałem piłkarskim, dostają oni powołanie do Reprezentacji PSS!

SPARINGI ZAGRANICZNE

Zwycięzcy obozów Lato 2019 w nagrodę zostaną kapitanem swojego rocznika Reprezentacji PSS i wyjadą za darmo na sparing zagraniczny z mocną, europejską drużyną. 

POZDROWIENIA OD GWIAZD FUTBOLU I NIE TYLKO :)

Robert Lewandowski

Grzegorz Krychowiak

Luis Llopis - Real Madryt

Alvaro Soler

Jan Bednarek

Karol Linetty

Bądź jak Karol Linetty!

Karol Linetty, dziś reprezentant Polski i zawodnik włoskiego klubu US Sampdoria, w 2011 roku podobnie jak Wy był na naszych obozach i przechodził te same testy umiejęntości co Wy. Odkryliśmy wtedy jego wielki talent i od tamtej pory jego kariera zawodowego piłkarza nabrała przyśpieszenia.

8 lokalizacji obozów!

Przygotowaliśmy dla Was 8 dogodnych, dokładnie wyselekcjonowanych lokalizacji obozów letnich Polish Soccer Skills 2017 - Wałcz, Jarocin, Spała, Kleszczów, Wałbrzych, Zakopane, Mrągowo i Biała Podlaska.

Wszystkie ośrodki są o podobnym standardzie - w pokojach znajdują się łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, a w hotelach jest dostęp do internetu.

Będziemy trenować na pełnowymiarowych boiskach, w razie obfitych opadów deszczu będziemy korzystać z hal sportowych, w każdej lokalizacji będziemy korzystać z basenów i sal konferencyjnych.

Zagraniczni trenerzy

Na każdym obozie za gry i obserwację zawodników będzie odpowiedzialny trener zagraniczny z jednego z najlepiej rozwiniętych piłkarsko krajów Europy!

W tym roku na obozach zagości zatem prawdziwa Liga Mistrzów! Zawodnicy będą trenowani i obserwowani przez trenerów, którzy są związani z klubami Primera Division, Bundesligi, Eredivisie, Premier League, Serie A, Ligue 1, czy Primeira Liga.

Kontrakt z adidas!

Przyjeżdżając na obóz Polish Soccer Skills i biorąc udział w testach umiejętności, oprócz powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills, możesz otrzymać roczny kontrakt z adidas.

Jeśli Potencjometr Polish Soccer Skills pokaże, że jesteś wybitnie utalentowany, adidas ufunduje Ci profesjonalny sprzęt.

Powołania do Reprezentacji PSS

Najlepsi zawodnicy wybrani na podstawie testów umiejętności przeprowadzanych na obozach otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills. Reprezentacje są objęte specjalnym programem opieki i promocji. Piłkarze i piłkarki mają organizowane specjalne zgrupowania i grają sparingi z najlepszymi drużynami w Europie. Do tej pory Reprezentanci Polish Soccer Skills grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester United, Juventus FC, Atletico Madryt, Sevilla FC, Granada, Real Betis Balopmpie, Cordoba FC i inne. Kilku z nich dzięki temu zostało zaproszonych na testy do klubów Bundesligi, Primera Division i Premier League. Między innymi nasi Reprezentanci przechodzili testy w Bayernie Monachium i Getafe CF.

___________________

Letnie obozy piłkarskie Polish Soccer Skills:

Dla dziewczyn i chłopców w wieku 7-19 lat, dla bramkarzy i zawodników z pola

PROGRAM RAMOWY OBOZU

Każdego dnia:

 • 4 jednostki treningu piłkarskiego w tym: trening techniki i koordynacji w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry zadaniowe 4x4 w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry treningowe z zagranicznym trenerem
 • 1 jednostka zajęć z psychologiem sportowym
 • 1 jednostka treningu motorycznego
 • 1 jednostka zajęć językowych o profilu piłkarskim (hiszpański)
 • 1 jednostka zajęć z fizjoterapeutą

Dodatkowo:

 • regeneracja na basenie
 • zajęcia taktyczne
 • testy motoryczne
 • testy umiejętności początkowe określające poziom umiejętności
 • testy umiejętności końcowe - klasyfikujące do powołań do reprezentacji Polish Soccer Skills
 • trening pokazowy dla rodziców

Zajęcia sportowe opracowane przez Polish Soccer Skills zostały konsultowane przez metodyka sportowego. Konsultacje dotyczyły zarówno zakresu jak i intensywności zajęć w kontekscie wieku i umiejętności dzieci.

TRENERZY Z NAJLEPSZYCH ZAGRANICZNYCH LIG

Na wszystkich obozach letnich Polish Soccer Skills za gry odpowiedzialni są zagraniczni trenerzy związani z klubami najlepszych europejskich lig.

Dzięki temu nasi zawodnicy poznają filozofię szkolenia krajów, które zdobyły tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

Do tej pory na naszych obozach byli trenerzy związani z takimi klubami jak Real Madryt, Sevilla FC, Granada FC, Atletic Bilbao, Getafe CF, Valencia CF, FC Koln, Bayern Monachium, AC Milan i wiele innych.

JAKĄ KADRĘ ZAPEWNIAMY?

Na obozach Polish Soccer Skills zapewniamy sprawdzoną, przeszkoloną i doświadczoną kadrę. Zapewniamy trenerów od techniki piłkarskiej (1 trener dla maksymalnie 4 zawodników), trenerów motorycznych, psychologów sportowych, nauczycieli od języka hiszpańskiego, opiekunów i kierownika.

Na wszystkich obozach gry szkoleniowe prowadzą i obserwują zagraniczni trenerzy z takich krajów jak Hiszpania, Niemcy, Holandia, Portugalia, Włochy, czy Wielka Brytania.

Wszyscy trenerzy oprócz licencji Polish Soccer Skills posiadają uprawnienia trenerów piłkarskich, a opiekunowie ukończyli specjalistyczne kursy wychowawcze.

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI PSS

Obozy Polish Soccer Skills są dla wszystkich zawodników niezależnie od poziomu umiejętności. Najlepsi jednak piłkarze z obozów letnich, we wszystkich kategoriach wiekowych, wyłonieni na podstawie testów umiejętności otrzymują powołania do Reprezentacji PSS sezonu 2019/2020.

Reprezentanci są objęci specjalnym programem opieki i promocji. Wyjeżdżają m.in. na specjalne zgrupowania i sparingi z najlepszymi zagranicznymi drużynami.

Reprezentanci poprzednich sezonów mieli okazję pokazać się trenerom i skautom grając m.in. z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Getafe, Sevilla, Watford, Juventus, czy Bayern Monachium, Manchester City, Juventus.

NAGRODA DLA NAJLEPSZYCH

Najlepsi zawodnicy w nagrodę oprócz powołania do Reprezentacji PSS, wyjadą za darmo na zgrupowanie zagraniczne podczas którego rozegrają sparing z jedną z najlepszych europejskich akademii. Zostaną również kapitanem swojej Reprezentacji.

Wybierzemy najlepszych zawodników w następujących kategoriach: 7-8 lat, 9 lat, 10 lat, 11 lat, 12 lat, 13 lat, 14 lat, 15 lat, 16 lat, 17 lat, 18-19 lat, najlepszy bramkarz 7-12 lat, najlepszy bramkarz 13-19 lat, najlepsza dziewczyna 7-12 lat, najlepsza dziewczyna 13-19. 

Łącznie wyjazd zagraniczny wygra 15 osób. Każdy uczestnik obozu bierze udział w testach umiejętności i ma szansę na wygraną! Udział w dwóch obozach to dwie szanse na wygraną!

DLA KAŻDEGO NIEZALEŻNIE OD POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI

W obozach Polish Soccer Skills mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy - dziewczyny i chłopcy w wieku od 7 do 19 lat niezależnie od poziomu umiejętności i zajmowanej pozycji na boisku.

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, na podstawie których dobierane są czteroosobowe grupy treningowe względem wieku i poziomu umiejętności. Nie zdarza się zatem, żeby ktoś o dobrych umiejętnościach trenował z kimś kto dopiero zaczyna grać w piłkę.

W obozach Polish Soccer Skills w 2018 roku wzięło udział ponad 5.000 zawodników z całej Polski - zarówno z klubów Ekstraklasy, jak i małych szkolnych drużyn - oraz z 20 krajów całego Świata.

Obozy Polish Soccer Skills to miejsce gdzie integruje się całe środowisko piłkarskie, niezależnie od przynależności klubowej.

MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA RODZICÓW

Z myślą o rodzicach naszych zawodników przygotowaliśmy materiały edukacyjne przygotowane przez psychologa sportowego. Zastanawiacie się czasem, jak wspierać dziecko, aby nie wywierać presji, co powiedzieć po przegranym meczu czy jak zachęcić do treningu? W materiałach edukacyjnych zawarliśmy odpowiedzi na te i inne pytania. Podpowiemy, jak wspierać młodego zawodnika na jego piłkarskiej drodze.

DWA KOMPLETY ADIDAS

Oprócz strojów, które otrzymujesz od nas na czas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo - dodatkowo otrzymasz dwa nowe komplety treningowe marki adidas z logo Polish Soccer Skills na własność. Dodatkowo na koszulkach nadrukujemy Twoje nazwisko :)

Uwaga! Wybierane w formularzu rejestracyjnym przez Was stroje są zamawiane specjalnie dla Was, dlatego nie podlegają wymianie ani zwrotowi. Uprzejmie prosimy o przemyślany wybór rozmiaru strojów.

CZAPKA, WOREK NA BUTY I BIDON

Teraz oprócz dwóch kompletów treningowych marki adidas otrzymasz na własność czapkę, worek na buty i bidon, wszystko z logo Polish Soccer Skills!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Treningi techniki piłkarskiej odbywają się zawsze w małych 4-osobowych grupach, dzięki czemu trener ma możliwość zwrócenia uwagi na każdy szczegół i poprawy każdego błędu. 

Już po tygodniu można zauważyć eliminację złych nawyków piłkarskich i lepsze zrozumienie celu danego ćwiczenia.

Nasze obozy ze względu na indywidualne podejście i dużą intensywność treningów można porównać do nauki języka angielskiego w Londynie - ponieważ wszystko co dzieje się na obozie jest związane z piłką, zawodnicy czują znaczną poprawę umiejętności i pewności siebie na boisku.

Zawodnicy po naszych treningach stają się bardziej świadomi i rozumieją cel danego ćwiczenia. 

INDYWIDUALNY OPIS UMIEJĘTNOŚCI

Każdy zawodnik oprócz dyplomu ukończenia obozu, otrzymuje specjalnie przygotowaną książkę z opisem swojego indywidualnego profilu umiejętności.

Ocena umiejętności i cech piłkarskich wykonana jest przez trenerów prowadzących i psychologów.

Podczas uroczystego zakończenia obozu do dyspozycji rodziców jest również kadra, z którą można porozmawiać na temat własnego dziecka.

CENA OBOZU 1949 PLN ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek regeneracyjny, napoje na treningi)
 • dwa nowe komplety meczowe marki adidas na własność - koszulki, spodenki, getry 
 • czapka, worek na buty i bidon z logiem Polish Soccer Skills
 • zajęcia z trenerem zagranicznym
 • trener piłkarski (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • trener motoryczny
 • psycholog sportowy
 • nauczyciel języka hiszpańskiego
 • fizjoterapeuta
 • zajęcia teoretyczne (taktyka, dieta, regeneracja)
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy Adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo
 • pranie sprzętu sportowego
 • basen
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów prowadzących i psychologów
 • fotoreportaż zdjęciowy (dostęp on-line)
 • udział w testach umiejętności które klasyfikują do powołania do Reprezentacji PSS

Cena nie obejmuje dojazdu.

WARUNKI REZERWACJI

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Fundacja Polish Soccer Skills
2. Wpłata zaliczki w wysokości 500 PLN/obóz, następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja)
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 4 tygodnie przed datą rozpoczęcia obozu
4. Wpłaty dokonywane są na konto Fundacji Polish Soccer Skills, Numer rachunku: 66 1240 6380 1111 0010 5017  1245
5. Brak wpłaty w określonym powyżej terminie powoduje wycofanie zgłoszenia bez zwrotu wpłaconej zaliczki
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl
W powyższej sytuacji Fundacja Polish Soccer Skills dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
a)     rezygnacja do 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu - zwrot za potrąceniem zaliczki w wysokości 500 zł
b)     rezygnacja na mniej niż 14 dni od daty rozpoczęcia obozu - zwrot za potrąceniem 70% ceny obozu
c)     rezygnacja w trakcie obozu - bezzwrotna
7. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu obozu i polityki prywatności.
8. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji.

PROMOCJA!

Każdy uczestnik wyjazdowych obozów Polish Soccer Skills LATO 2019, otrzymuje 100 PLN zniżki na stacjonarne obozy Polish Soccer Skills, ktore odbędą się w sierpniu w 10 miastach w Polsce!

Rezerwacja obozów LATO 2019

TURNUS DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA LOKALIZACJA CENA ZAPISY
Przepraszamy, w tej chwili nie organizujemy żadnych obozów spełniających wybrane kryteria.

Lokalizacje obozów LATO 2019

Obozy LATO 2019 bedą organizowane wyłącznie w ośrodkach sportowych, przygotowanych do zgrupowań piłkarskich. Uczestnicy są zakwaterowani w pokojach z łazienkami w hotelach o wysokim standardzie. 

Mrągowo
Mrągowo Resort & Spa,
ul. Giżycka 6, 11-700 Mrągowo
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Kleszczów
Solpark,
ul. Sportowa 3, 97-410 Kleszczów
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Biała Podlaska
PSW Biała Podlaska,
ul.Sidorska 105, 21-500 Biała Podlaska
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wałbrzych
Centrum Aktywnego Wypoczynku "AQUA-ZDRÓJ", Hotel AQUA ZDRÓJ, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych
Hotel BIAŁY, ul. Piotra Wysockiego 45, 58-304 Wałbrzych
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Jarocin
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarocinie, Hotel Jarota, ul. Sportowa 6, 63-200 Jarocin
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Zakopane
Hotel Bel-Ami, Seweryna Goszczyńskiego 24, 34-500 Zakopane, Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wałcz
Centralny Ośrodek Sportu Centrum Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99, 78-600 Wałcz
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Spała
Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, ul. Mościckiego 6, 97-215 Spała
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps

Dla najlepszych powołania do reprezentacji PSS i darmowe wyjazdy zagraniczne

Zawodnicy z największym potencjałem otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills! Dodatkowo najlepsza osoba w swojej kategorii wiekowej wygrywa darmowy wyjazd zagraniczny na sparing z jedną z najlepszych europejskich akademii.

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien?