Najlepsze obozy piłkarskie! Na każdym obozie gry prowadzą zagraniczni trenerzy z najlepszych europejskich lig, z krajów które były Mistrzami Świata i Europy! W programie indywidualne treningi techniki piłkarskiej w małych, 4-osobowych grupach, trening motoryczny, taktyczny, mentalny i nauka języka hiszpańskiego. Wszyscy uczestnicy obozów przechodzą testy umiejętności, na podstawie których wybieramy Zwycięzców, którym fundujemy wyjazdy do najlepszych zagranicznych klubów. Dodatkowo najlepsi zawodnicy otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills.

________________

Tylko w 2017 roku w naszych obozach wzięło udział ponad 5.000 młodych piłkarzy z Polski, Czech, Ukrainy, USA i Kanady, Australii, Anglii, Niemiec, Francji, Szwecji i Danii, Brazylii, Holandii, Hiszpanii i innych krajów.

Wszyscy zawodnicy przechodzą testy umiejętności, na podstawie których wybierani są najbardziej utalentowani piłkarze, którzy w nagrodę wyjeżdżają na treningi zagraniczne i dostają powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills.

Otwarte zgłoszenia na obozy LATO 2018 i ZIMA 2018.

Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 7-19 lat. Latem 2018 przygotowaliśmy dla Państwa 8 lokalizacji obozów, a Zimą 2018 - centralnie położoną Spałę. Do wygrania podczas obozów letnich jest wyjazd do REALU MADRYT! Podczas obozów zimowych do wygrania jest wyjazd do BAYERNU MONACHIUM!

NASZE OBOZY TO:

1 trener na 4 zawodników

To żelazna zasada Polish Soccer Skills. Na każdym obozie, niezależnie od ilości uczestników, przy treningu technicznym z jednym trenerem trenuje nie więcej niż 4 zawodników. Dzięki temu treningi piłkarskie są znacznie bardziej efektywne oraz łatwiej zdiagnozować i rozwijać potencjał młodego zawodnika oraz wyeliminować złe nawyki szkoleniowe.

Własny system szkoleniowy

Jako jedyni w Polsce posiadamy autor-ski system szkoleniowy. Nasza metodo-logia oparta na hiszpańskich wzorcach ma na celu wykształcenie kompletnych, inteligentnych piłkarzy, doskonałych te-chnicznie i motorycznie, potrafiących szybko podemować trafne decyzje.  Na podstawie wieloletnich obserwacji stworzyliśmy Potencjometr PSS.

Wyjazdy zagraniczne dla najlepszych

Uczestnicy obozów przechodzą testy umiejętności. Najlepsi z nich mają szansę wygrania wyjazdu do jednego z najlepszych zagranicznych klubów. Do tej pory zwycięzcy PSS byli w Chelsea Londyn, AC Milan, Ajax Amsterdam, FC Barcelona, Real Madryt, Bayern Monachium, Manchester United.

Profesjonalni trenerzy

Wszyscy trenerzy oprócz uprawnień i przygotowania pedagogicznego posia-dają licencję PSS - przeszli szkolenie z udziałem m.in. hiszpańskich szkoleniow-ców oraz psychologów. Poza trenerami piłkarskimi, motorycznymi i zagrani-cznymi na obozach jest dodatkowo kadra opiekunów, psychologów i nauczycieli hiszpańskiego.

Dziewczyny i chłopcy 7-19 lat

Obozy są dla dziewczyn i chłopców w wieku 7-19 lat, bez względu na poziom umiejętności piłkarskich. Przyjeżdżają do nas piłkarze zarówno z bardzo dobrych klubów Ekstraklasy, reprezen-tanci kadr wojewódzkich i narodowych, ale również osoby z małych miejsco-wości i mało znanych klubów oraz osoby z zagranicy 

Dobór do predyspozycji

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy miejętności, na podstawie których zawodnicy dobierani są do grup treningowych. Uczestnicy każdej 4-osobowej grupy są dobierani względem wieku, masy ciała, wzrostu i umie-jętności. Dzięki temu piłkarze chętniej angażują się w trening, mają większą motywację i uzyskują lepsze efekty.

Komplet meczowy Adidas na własność

Zawodnicy na czas obozu dostają stroje piłkarskie - kurtkę przeciwdeszczową, worek na buty, koszulkę polo i czapkę. Dodatkowo wszyscy uczestnicy obozu piłkarskiego Polish Soccer Skills otrzymują na własność nowe komplety meczowe marki Adidas. W kompletach są spodenki, koszulka i getry. 

Wszechstronny rozwój

Nieodłącznym elementem treningu piłkarskiego są zajęcia motoryczne, sesje z psychologami sportu, trening taktyczny, nauka języków obcych o profilu piłkarskim, a także gry z hiszpańskimi i niemieckimi trenerami. Dla bramkarzy jest dodatkowo trening techniki bramkarskiej. Na obozach uczymy też zawodników postawy sportowej i zasad fair play.

Bezpieczeństwo i referencje

Wszyscy zawodnicy są ubezpieczeni od NNW. Obozy spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, kontrolowane są przez Kuratorium Oświaty. W naszych obozach wzięło udział ponad 30.000 młodych piłkarzy z całej Polski, Czech, USA i Kanady, Australii, Anglii, Niemiec, Francji, Szwecji i Danii, Brazylii, Holandii, Hiszpanii i wielu innych krajów całego świata.

Szkolimy przyszłe gwiazdy futbolu! Dołącz do nas!

LOKALIZACJE OBOZÓW

Obozy Polish Soccer Skills organizowane są m.in. w Centralnych Ośrodkach Sportu Ośrodkach Przygotowań Olimpijskich. Są to miejsca, w których przygotowują się profesjonalni sportowcy. Uczestnicy obozów zakwaterowani są w pokojach dwu lub trzy osobowych z łazienkami i telewizorami. Do naszej dyspozycji są boiska, sale konferencyjne i hale sportowe. Dieta dostosowana jest do potrzeb sportowca.

Kleszczów
Solpark,
ul. Sportowa 3, 97-410 Kleszczów
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Biała Podlaska
AWF Biała Podlaska,
ul.Akademicka 2, 21-500 Biała Podlaska
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Puck
Sporthotel Ośrodek Szkoleniowo - Sportowy "Delfin"
ul. Lipowa 3, 84-100 Puck, woj. pomorskie
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wałbrzych
Centrum Aktywnego Wypoczynku "AQUA-ZDRÓJ", Hotel AQUA ZDRÓJ, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Jarocin
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarocinie, Hotel Jarota, ul. Sportowa 6, 63-200 Jarocin
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Zakopane
Hotel Bel-Ami, Seweryna Goszczyńskiego 24, 34-500 Zakopane, Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wałcz
Centralny Ośrodek Sportu Centrum Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99, 78-600 Wałcz
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Ostróda
Willa Port **** ul. Mickiewicza 17, 14-100 Ostróda
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Spała
Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, ul. Mościckiego 6, 97-215 Spała
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps

Nie zwlekaj - zarezerwuj obóz już dziś!

Obozy Polish Soccer Skills to gwarancja najwyższego poziomu szkolenia piłkarskiego i najlepiej dobranych ośrodków. Oferujemy nie tylko kompleksowy trening wszystkich obszarów umiejętności zawodnika, ale też potrafimy ocenić potencjał zawodników - najlepsi wyjeźdzają za darmo na obozy zagraniczne i mają szansę na powołanie do reprezentacji Polish Soccer Skills. Dbamy o to, aby utalentowani zawodnicy byli zauważeni w piłkarskim świecie.

Formularz rezerwacji

CO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ?

  Trenerzy z najlepszych klubów z Hiszpanii i Niemiec

  Komplet meczowy marki Adidas - na własność

  Pełna opieka pedagogiczna, psychologiczna i medyczna

  Autorski, jedyny w swoim rodzaju system treningowy

  Wymierne efekty treningu poprzez obiektywne badania

  Indywidualne treningi z doświadczonymi trenerami

  Obiektywne wytyczne poprzez potencjometr PSS

  Obozy organizowane z sukcesem od 10 lat

  Wyjazdy zagraniczne i  Reprezentacje PSS

Przenieś swoje umiejętności i karierę na wyższy poziom

Doświadczenie, wiedza i umiejętności kadry PSS to wartości z których skorzystały już dziesiątki tysięcy zawodników. Polish Soccer Skills to projekt unikalny w skali całej Polski, będący zintegrowanym systemem szkolenia piłkarskiego, obejmującym wszystkie obszary umiejętności zawodnika - technikę, motorykę , taktykę oraz kondycję psychiczną. Na obozie bedziesz rozwijać wszystkie te obszary, otrzymując na koniec konkretne wytyczne do dalszego treningu indywidualnego. Polish Soccer Skills integruje całe środowisko piłkarskie. Na naszych treningach spotykają się zawodnicy ze wszystkich klubów.