Najlepsze obozy piłkarskie! Na naszych obozach gry prowadzą zagraniczni trenerzy z najlepszych europejskich lig. W programie indywidualne treningi techniki piłkarskiej w małych, 4-osobowych grupach, trening motoryczny, taktyczny, mentalny, trening z fizjoterapeutą i zajęcia integracyjne "Nie wykluczamy". Wszyscy uczestnicy obozów przechodzą testy umiejętności, a najlepsi  otrzymują powołania do Reprezentacji PSS i grają z sparingi z najlepszymi drużynami z Europy takimi jak Bayern Monachium, czy Manchester City.

________________

Czym się wyrozniamy

W 2019 roku w naszych obozach wzięło udział ponad 5.000 młodych piłkarzy i piłkarek z całej Polski, Czech, Ukrainy, USA i Kanady, Australii, Anglii, Niemiec, Francji, Szwecji i Danii, Brazylii, Holandii, Hiszpanii i innych krajów.

Otwarte zgłoszenia na nasze obozy 

Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 7-19 lat niezależnie od poziomu umiejętności i przynależności klubowej. 

Obozy Polish Soccer Skills to platforma, która integruje całe środowisko piłkarskie. Trenują tu zarówno zawodnicy z wielkich klubów jak i z małych wiejskich UKS'ów.

Skuteczność treningów na obozach Polish Soccer Skills można porównać do nauki języka angielskiego w Londynie.

NAGRODA

Zdjęcie lub film

Zawodnicy, którzy wyróżnią się w testach umiejętności w otrzymują powołania do Reprezentacji i wyjeżdżają do najlepszych europejskich klubów. 

NASZE OBOZY TO:

1 trener na 4 zawodników

To żelazna zasada Polish Soccer Skills. Na każdym obozie, niezależnie od ilości uczestników, przy treningu technicznym z jednym trenerem trenuje nie więcej niż 4 zawodników. Dzięki temu treningi piłkarskie są znacznie bardziej efektywne oraz łatwiej zdiagnozować i rozwijać potencjał młodego zawodnika oraz wyeliminować złe nawyki szkoleniowe.

Własny system szkoleniowy

Jako jedyni w Polsce posiadamy autorski system szkoleniowy. Nasza metodologia oparta na hiszpańskich wzorcach ma na celu wykształcenie kompletnych, inteligentnych piłkarzy, doskonałych technicznie i motorycznie, potrafiących szybko podemować trafne decyzje.  Na podstawie wieloletnich obserwacji stworzyliśmy Potencjometr PSS.

Powołania do Reprezentacji

Uczestnicy obozów przechodzą testy umiejętności. Najbardziej utalentowani zawodnicy i zawodniczki otrzymują powołania do Reprezentacji PSS i wyjeżdżają na sparingi do najlepszych akademii w Europie. Do tej pory nasi Reprezentanci grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester City, Atletico Madryt, czy AC Milan. 

Zagraniczni trenerzy

Na wszystkich obozach za taktykę i obserwację gry odpowiadają zagraniczni trenerzy z najlepszych europejskich lig. Poza trenerami zagranicznymi na obozach są trenerzy od techniki piłkarskiej oraz trenerzy motoryczni, fizjoterapeuci, 
psychologowie sportu, kadra opiekunów i nauczycieli od zajęć integracynych.

Dziewczyny i chłopcy 7-19 lat

Obozy są dla dziewczyn i chłopców w wieku 7-19 lat, bez względu na poziom umiejętności piłkarskich. Przyjeżdżają do nas piłkarze zarówno z bardzo dobrych klubów Ekstraklasy, reprezentanci kadr wojewódzkich i narodowych, ale również osoby z małych miejscowości i mało znanych klubów oraz piłkarze z zagranicy.

Dobór do predyspozycji

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, na podstawie których zawodnicy dobierani są do grup treningowych, również względem wieku, masy ciała, wzrostu i umiejętności. Dzięki temu piłkarze chętniej angażują się w trening, mają większą motywację i uzyskują lepsze efekty.

Stroje treningowe adidas

Zawodnicy otrzymują na własność dwa komplety treningowe marki adidas. W skład każdego kompletu wchodzi koszulka, spodenki i getry. Oprócz tego piłkarze dostają od nas czapkę, worek na buty i bidon. Na czas obozu udostępniamy im dodatkowo kurtkę przeciwdeszczową adidas i koszulkę polo adidas do chodzenia pomiędzy treningami. 

Wszechstronny rozwój

Oprócz treningu piłkarskiego podczas obozu odbywają się treningi motoryczne, taktyczne, mentalne z psychologamii sportu, zajęcia z fizjoterapeutą, nauka hiszpańskiego o profilu piłkarskim oraz gry z zagranicznymi trenenrami. Bramkarze mają oddzielnie trening bramkarski. Na obozach uczymy też zawodników postawy sportowej i zasad fair play.

Bezpieczeństwo i referencje

Patronat nad Polish Soccer Skills sprawuje Minister Sportu i Turystyki. Obozy spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, kontrolowane są przez Kuratorium Oświaty. Wszyscy zawodnicy są ubezpieczeni od NNW. W naszych obozach wzięło udział ponad 50.000 młodych piłkarzy z całej Polski i ponad 20 innych krajów całego świata.

Szkolimy przyszłe gwiazdy futbolu! Dołącz do nas!

LOKALIZACJE OBOZÓW

Obozy Polish Soccer Skills organizowane są m.in. w Centralnych Ośrodkach Sportu Ośrodkach Przygotowań Olimpijskich. Są to miejsca, w których przygotowują się profesjonalni sportowcy. Uczestnicy obozów zakwaterowani są w pokojach z łazienkami i telewizorami. Do naszej dyspozycji są boiska, sale konferencyjne i hale sportowe. Dieta dostosowana jest do potrzeb sportowca. W przypadku obozów stacjonarnych lokalizacje są dobierane względem najlepszych warunków treningowych.

Stacjonarny obóz piłkarski w Gdańsku
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Al. Zwycięstwa 12, 80-219 Gdańsk
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Stacjonarny obóz piłkarski w Krakowie
Centrum Rozwoju Com-Com Zone
ul. Ptaszyckiego 6, 31-979 Kraków
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Stacjonarny obóz piłkarski w Lublinie
SP nr 16 im. F. Chopina
Poturzyńska 2, 20-853 Lublin
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Stacjonarny obóz piłkarski w Sosnowcu
Obiekty Sportowe Kresowa
ul. Kresowa, 41-200 Sosnowiec
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Stacjonarny obóz piłkarski w Warszawie
OSiR Targówek
ul. Łabiszyńska 20, 03-397 Warszawa
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Mrągowie
Mrągowo Resort & Spa,
ul. Giżycka 6, 11-700 Mrągowo
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Zakopanem
Kompleks API - Zakopane
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Wałczu
Centralny Ośrodek Sportu Centrum Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99, 78-600 Wałcz
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Spale
Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, Hotel Mościcki w Spale
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps

Nie zwlekaj - zarezerwuj obóz już dziś!

Obozy Polish Soccer Skills to gwarancja najwyższego poziomu szkolenia piłkarskiego i najlepiej dobranych ośrodków. Oferujemy nie tylko kompleksowy trening wszystkich obszarów umiejętności zawodnika, ale też potrafimy ocenić potencjał zawodników - utalentowani piłkarze otrzymują powołania do Reprezentacji PSS i grają sparingi z najlepszymi akademiami w Europie. Dbamy o to, aby utalentowani zawodnicy byli zauważeni w piłkarskim świecie.

Formularz rezerwacji

CO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ?

  Trenerzy z najlepszych lig europejskich

  Dwa komplety treningowe marki Adidas

  Pełna opieka pedagogiczna, psychologiczna i medyczna

  Skuteczny, jedyny w swoim rodzaju system treningowy

  Wymierne efekty treningu poprzez obiektywne badania

  Indywidualne treningi z doświadczonymi trenerami

  Obiektywne wytyczne poprzez potencjometr PSS

  Obozy organizowane z sukcesem od 10 lat

  Reprezentacje PSS i wyjazdy zagraniczne dla najlepszych

Przenieś swoje umiejętności i karierę na wyższy poziom

Doświadczenie, wiedza i umiejętności kadry PSS to wartości z których skorzystały już dziesiątki tysięcy zawodników. Polish Soccer Skills to projekt unikalny w skali całej Europy, będący zintegrowanym systemem szkolenia piłkarskiego, obejmującym wszystkie obszary umiejętności zawodnika - technikę, motorykę , taktykę oraz kondycję psychiczną. Na obozie bedziesz rozwijać wszystkie te obszary, otrzymując na koniec konkretne wytyczne do dalszego treningu indywidualnego. Polish Soccer Skills integruje całe środowisko piłkarskie. Na naszych treningach spotykają się zawodnicy ze wszystkich klubów.