Najlepsze obozy piłkarskie! Na naszych obozach wyjazdowych gry prowadzą zagraniczni trenerzy z najlepszych europejskich lig. W programie indywidualne treningi techniki piłkarskiej w małych, 4-osobowych grupach, trening motoryczny, taktyczny, mentalny, trening z fizjoterapeutą i zajęcia integracyjne "Fair Play". Wszyscy uczestnicy obozów przechodzą testy umiejętności, a najlepsi otrzymują powołania do Reprezentacji PSS i grają z sparingi z najlepszymi drużynami z Europy takimi jak Bayern Monachium, czy Manchester City.

________________

W naszych obozach wzięło udział ponad 50.000 młodych piłkarzy i piłkarek z całej Polski, Czech, Ukrainy, USA i Kanady, Australii, Anglii, Niemiec, Francji, Szwecji i Danii, Brazylii, Holandii, Hiszpanii i innych krajów.

Otwarte zgłoszenia na nasze obozy 

Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 7-19 lat niezależnie od poziomu umiejętności i przynależności klubowej. 

Obozy Polish Soccer Skills to platforma, która integruje całe środowisko piłkarskie. Trenują tu zarówno zawodnicy z wielkich klubów jak i z małych wiejskich UKS'ów.

Skuteczność treningów na obozach Polish Soccer Skills można porównać do nauki języka angielskiego w Londynie.

NAGRODA

Zdjęcie lub film

Zawodnicy, którzy wyróżnią się w testach umiejętności w otrzymują powołania do Reprezentacji i wyjeżdżają do najlepszych europejskich klubów. 

NASZE OBOZY TO:

1 trener na 4 zawodników

To żelazna zasada Polish Soccer Skills. Na każdym obozie, niezależnie od ilości uczestników, przy treningu technicznym z jednym trenerem trenuje nie więcej niż 4 zawodników. Dzięki temu treningi piłkarskie są znacznie bardziej efektywne oraz łatwiej zdiagnozować i rozwijać potencjał młodego zawodnika oraz wyeliminować złe nawyki szkoleniowe.

Powołania do Reprezentacji

Uczestnicy obozów przechodzą testy umiejętności. Najbardziej utalentowani zawodnicy i zawodniczki otrzymują powołania do Reprezentacji PSS i wyjeżdżają na sparingi do najlepszych akademii w Europie. Do tej pory nasi Reprezentanci grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester City, Atletico Madryt, Liverpool czy AC Milan. 

Własny system szkoleniowy

Jako jedyni w Polsce posiadamy autorski system szkoleniowy. Nasza metodologia oparta na hiszpańskich wzorcach ma na celu wykształcenie kompletnych, inteligentnych piłkarzy, doskonałych technicznie i motorycznie, potrafiących szybko podemować trafne decyzje. Na podstawie wieloletnich obserwacji stworzyliśmy Potencjometr PSS.

Zagraniczni trenerzy

Na wszystkich obozach wyjazdowych za taktykę i obserwację gry odpowiadają zagraniczni trenerzy z najlepszych europejskich lig. Poza tym na obozach są trenerzy od techniki piłkarskiej oraz trenerzy motoryczni, fizjoterapeuci, 
psychologowie sportu, kadra opiekunów i nauczycieli od zajęć integracynych.

Dziewczyny i chłopcy 7-19 lat

Obozy są dla dziewczyn i chłopców w wieku 7-19 lat, bez względu na poziom umiejętności piłkarskich. Przyjeżdżają do nas piłkarze zarówno z bardzo dobrych klubów Ekstraklasy, reprezentanci kadr wojewódzkich i narodowych, ale również osoby z małych miejscowości i mało znanych klubów oraz piłkarze z zagranicy.

Dobór do predyspozycji

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, na podstawie których zawodnicy dobierani są do grup treningowych, również względem wieku, masy ciała, wzrostu i umiejętności. Dzięki temu piłkarze chętniej angażują się w trening, mają większą motywację i uzyskują lepsze efekty.

Stroje treningowe adidas

Zawodnicy otrzymują na własność komplet treningowy marki adidas. W skład każdego kompletu wchodzi koszulka, spodenki i getry. Oprócz tego piłkarze dostają od nas czapkę, worek na buty i bidon. Na czas obozu udostępniamy im dodatkowo kurtkę przeciwdeszczową adidas i koszulkę polo adidas do chodzenia pomiędzy treningami. 

Wszechstronny rozwój

Oprócz treningu piłkarskiego podczas obozu odbywają się treningi motoryczne, taktyczne, mentalne z psychologamii sportu, zajęcia z fizjoterapeutą, zajęcia integracyjne "Nie wykluczamy"  oraz gry z zagranicznymi trenenrami. Bramkarze mają oddzielnie trening bramkarski. Na obozach uczymy też zawodników postawy sportowej i zasad fair play.

Bezpieczeństwo i referencje

Patronat nad Polish Soccer Skills sprawuje Polski Związek Piłki Nożnej. Obozy spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, kontrolowane są przez Kuratorium Oświaty. Wszyscy zawodnicy są ubezpieczeni od NNW. W naszych obozach wzięło udział ponad 50.000 młodych piłkarzy z całej Polski i ponad 20 innych krajów całego świata.

Szkolimy przyszłe gwiazdy futbolu! Dołącz do nas!

LOKALIZACJE OBOZÓW

Obóz piłkarski w Gniewinie
Hotel Mistral ****, ul. Sportowa 5, 84-250 Gniewino
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Uniejowie
Aparthotel Termy Uniejów ****, ul. Termalna 1, 99-210 Uniejów
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Zakopanem
Kompleks API i Willa Jandor - Zakopane, ul. Pardałówka
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Obóz piłkarski w Ustroniu Morskim
Hotel Skal ****, ul. Chrobrego 80, 78-111 Ustronie Morskie
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Majówka piłkarska w Krakowie
Strefa Futbolu Podgórze,
ul. Dekerta 21, 30-703 Kraków
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Majówka piłkarska w Warszawie
OSiR Targówek
ul. Łabiszyńska 20, 03-397 Warszawa
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Majówka piłkarska w Gdańsku
Hala Piłkarska Olimpijski FC,
Janusza Meissnera 5, 80-462 Gdańsk
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wakacyjne treningi piłkarskie w Gdańsku
Hala Piłkarska Olimpijski FC,
Janusza Meissnera 5, 80-462 Gdańsk
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wakacyjne treningi piłkarskie w Krakowie
Strefa Futbolu Podgórze,
ul. Dekerta 21, 30-703 Kraków
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wakacyjne treningi piłkarskie w Warszawie
OSiR Targówek
ul. Łabiszyńska 20, 03-397 Warszawa
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps

Nie zwlekaj - zarezerwuj obóz już dziś!

Obozy Polish Soccer Skills to gwarancja najwyższego poziomu szkolenia piłkarskiego i najlepiej dobranych ośrodków. Oferujemy nie tylko kompleksowy trening wszystkich obszarów umiejętności zawodnika, ale też potrafimy ocenić potencjał zawodników - utalentowani piłkarze otrzymują powołania do Reprezentacji PSS i grają sparingi z najlepszymi akademiami w Europie. Dbamy o to, aby utalentowani zawodnicy byli zauważeni w piłkarskim świecie.

CO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ?

  Trenerzy z najlepszych lig europejskich

  Komplet treningowy marki Adidas

  Pełna opieka pedagogiczna, psychologiczna i medyczna

  Skuteczny, jedyny w swoim rodzaju system treningowy

  Wymierne efekty treningu poprzez obiektywne badania

  Indywidualne treningi z doświadczonymi trenerami

  Obiektywne wytyczne poprzez potencjometr PSS

  Obozy organizowane z sukcesem od 10 lat

  Reprezentacje PSS i wyjazdy zagraniczne dla najlepszych

Przenieś swoje umiejętności i karierę na wyższy poziom

Doświadczenie, wiedza i umiejętności kadry PSS to wartości z których skorzystały już dziesiątki tysięcy zawodników. Polish Soccer Skills to projekt unikalny w skali całej Europy, będący zintegrowanym systemem szkolenia piłkarskiego, obejmującym wszystkie obszary umiejętności zawodnika - technikę, motorykę , taktykę oraz kondycję psychiczną. Na obozie bedziesz rozwijać wszystkie te obszary, otrzymując na koniec konkretne wytyczne do dalszego treningu indywidualnego. Polish Soccer Skills integruje całe środowisko piłkarskie. Na naszych treningach spotykają się zawodnicy ze wszystkich klubów.