Trening prowadzony przez trenerów Polish Soccer Skills posiadających licencję Soccer Skills PRO COACH ma na celu uzupełnienie treningu klubowego. Zawodnicy trenujący na codzień w klubach korzystają z "korepetycji piłkarskich" u trenerów Polish Soccer Skills, umawiając się na dodatkowy trening raz lub dwa razy w tygodniu. Z naszego treningu korzystają róznież zawodnicy powracający do treningów po kontuzjach.

Licencjonowani trenerzy korzystają z systemu online zawierającego roczną planifikację szkolenia, skupiającą się na aspektach motorycznych, technicznych i taktyce indywidualnej.

Przewagą treningu w grupach czteroosobowych jest dbałość o szczegóły, które determinują poziom osiągnięcia mistrzostwa sportowego. Indywidualizacja pozwala na szybsze przyswojenie informacji przez zawodnika i zastosowanie nowych umiejętności w trakcie treningu klubowego oraz meczów.

Treningi prowadzone wg filozofii Soccer Skills PRO pomagają we wzmaganiu poziom koncentracji u zawodników poprzez Ich optymalne pobudzenie w trakcie treningu.