_____________

Piłkarskie Boże Narodzenie 2021

 

Przygotowaliśmy dla Was intensywne treningi i testy w przerwie świąt Bożego Narodzenia! Obóz w wersji stacjonarnej bez zakwaterowania w kilku miastach. Dla wyróżniających się zawodników powołania do Reprezentacji PSS!

WYKORZYSTAJ BON TURYSTYCZNY!

CO W OFERCIE OBOZU ŚWIĄTECZNEGO BOŻE NARODZENIE 2021?

Indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, gry zadaniowe, trening motoryczny, trening mentalny z psychologiem sportu, zajęcia relaksacyjne, testy umiejętności, opis indywidualnego profilu zawodnika, strój piłkarski marki adidas na własność lub wypożyczony*, obiady i woda na treningi, dla najlepszych powołania do Reprezentacji PSS!
*szczegóły dotyczące stroju w ofercie cenowej i warunkach rezerwacji

OBÓZ ŚWIĄTECZNY W TWOIM MIEŚCIE

(bez zakwaterowania)

Termin: 27-31.12.2021 (poniedziałek-piątek)

Lokalizacje: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Sosnowiec

Cena: od 1099 PLN

Treningi odbywają się codziennie w godzinach 8.30-16.30. Rodzice przyprowadzają i odbierają dzieci z treningów. Pierwszego dnia odbywają się testy umiejętności, na podstawie których zawodnicy dobierani są do czteroosobowych grup treningowych względem wieku i poziomu umiejętności. Na podstawie testów końcowych, uzdolnieni zawodnicy otrzymują powołanie do Reprezentacji PSS.


__________

 

CENA OBOZU 1099 PLN* ZAWIERA:

 • komplet treningowy marki adidas wypożyczony - koszulka, spodenki, getry*
 • 5 dni treningowych
 • zajęcia z trenerem piłkarskim (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • zajęcia z trenerem motorycznym
 • zajęcia z psychologiem sportowym
 • zajęcia relaksacyjne
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo
 • obiad
 • woda na trening
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów prowadzących i psychologów
 • fotoreportaż zdjęciowy (dostęp on-line)
 • udział w testach określających poziom umiejętności i w testach końcowych, klasyfikujących do nagrody

Cena obozu nie zawiera noclegów oraz dojazdów na miejsce treningów.

Liczba miejsc jest ograniczona.

*UWAGA! 

Komplet stroju adidas z logo Polish Soccer Skills i z nadrukowanym nazwiskiem - na własność (koszulka, spodenki, getry) z logo Polish Soccer Skills to dodatkowy koszt 150 PLN. Oferta jest opcjonalna! W przypadku chęci zakupu spersonalizowanego stroju na własność, prosimy wybrać w formularzu zgłoszeniowym opcję "+nowy strój". Opcja standardowa zawiera wypożyczone stroje adidasa do użytku podczas obozu.

__________

 
Trenuj z nami i bądź lepszy w swojej drużynie! Daj sobie szansę na powołanie do Reprezentacji PSS i wyjazdy do takich klubów jak Bayern Monachium, czy Liverpool!

NAGRODA DLA NAJLEPSZYCH!

Do wygrania podczas obozów świątecznych są powołania do Reprezentacji PSS!

Wyróżniający się zawodnicy i zawodniczki wyłonieni na podstawie testów umiejętności, otrzymują szansę na powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills!

Nasi Reprezentanci objęci są specjalnym programem opieki i promocji w ramach którego mają organizowane specjalne aktywności takie jak treningi na Narodowym, mają organizowane specjalne zgrupowania i grają z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester City, Liverpool, AC Milan, czy Chelsea Londyn! 

Wielu zawodników, którzy wyróżnili się w naszych testach umiejęntości aktualnie gra w profesjonalnej piłce. M.in. Karol Linetty i Kamil Jóźwiak w Reprezentacji Polski, 5 zawodników w Reprezentacji Polski U21 i kilkuset zawodników w młodzieżowych Reprezentacjach i profesjonalnych klubach.

DLA KOGO?

Dla dziewczynek i chłopców od 5 do 19 roku życia bez względu na zajmowaną pozycję na boisku - również dla bramkarzy. Nie ma znaczenia poziom umiejętności, ani to czy i w jakiej drużynie zawodnik trenuje na codzień. Trenujemy w grupach czteroosobowych dobieranych na podstawie testów.

JAKA KADRA?

Podczas obozu świątecznego zapewniamy sprawdzoną i doświadczoną kadrę szkoleniową – trenerów piłkarskich z licencją Soccer Skills PRO Coach (grupy czteroosobowe), trenerów motorycznych, psychologów sportowych oraz lektorów warsztatów integracyjnych "Nie wykluczamy".

JAKI PROGRAM?

Każdego dnia trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener – 4 zawodników, trening motoryczny, gry zadaniowe, trening mentalny z psychologiem sportu, warsztaty "Nie wykluczamy", relaksacja, lunch, testy początkowe, testy klasyfikujące do nagrody oraz trening pokazowy dla rodziców. 

TESTY UMIEJĘTNOŚCI

Uczestnicy obozów przejdą testy umiejętności - początkowe pozwalające dobrać czteroosobowe grupy treningowe oraz testy końcowe, klasyfikujące do nagrody jaką jest powołanie do Reprezentacji PSS i szansa na wyjazdy zagraniczne do najlepszych europejskich akademii.

CO OTRZYMAJĄ ZAWODNICY?

Zawodnicy otrzymują komplet treningowy marki adidas z logo Polish Soccer Skills (koszulka, spodenki, getry) - w zależności od wybranej oferty otrzymują go na własność lub na wypożyczenie - oraz dyplom i indywidualny opis umiejętności. Zawodnicy otrzymują również bidon i worek na buty.

BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKA

Uczestnicy obozów są pod stałą opieką kadry Polish Soccer Skills, zarówno w trakcie treningów, jak i w przerwach na regenerację i lunch. Każdy uczestnik treningu objęty jest ubezpieczeniem NNW. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 50.000 zawodników. 

Zobacz też ofertę obozów z zakwaterowaniem w FERIE 2022!

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY:

 • ponad 50.000 przeszkolonych zawodników
 • 12 lat doświadczenia na rynku europejskim
 • byli uczestnicy naszych obozów dziś grają w profesjonalnej piłce w Polsce i za granicą, m.in. w Reprezentacji Polski
 • 1 trener na 4 zawodników przy treningu techniki piłkarskiej - indywidualizacja procesu szkolenia
 • grupy treningowe dobierane są na podstawie poziomu umiejętności, wieku i wagi zawodników
 • współpraca z zagranicznymi trenerami z najlepszych europejskich akademii
 • testy umiejętności piłkarskich - badanie potencjału zawodników
 • dostęp do potencjometru, dzięki któremu można porównać swoje umiejętności do rówieśników
 • szansa na powołanie do Reprezentacji PSS i wyjazdy na sparingi do najlepszych europejskich akademii (nasi zawodnicy grali z takimi klubami jak Bayern Monachium, Manchester City, Liverpool, Juventus, Atletico Madryt, czy AC Milan)
 • sprawdzony, nowoczesny i skuteczny system szkolenia
 • integracja całego środowiska piłkarskiego
 • indywidualny opis umiejętności piłkarskich

WARUNKI REZERWACJI:

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Fundacja Polish Soccer Skills z siedzibą w Waszawie przy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, zarejestrowana w KRS pod numerem: 0000428298, NIP: 7010350314.
2. Wpłata kwoty w wysokości 600 PLN/obóz, następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja). Rezerwacja może być dokonana wyłącznie poprzez stronę internetową www.soccerskills.pl.
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 30 dni przed datą rozpoczęcia obozu.
4. Wpłaty dokonywane są na konto Fundacji Polish Soccer Skills, numer rachunku: 66 1240 6380 1111 0010 5017  1245. 
5. Brak wpłaty pozostałej kwoty zgodnie z pkt 3 powyżej, powoduje wycofanie zgłoszenia i skutki określone w regulaminie.
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl. W powyższej sytuacji Organizator dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
     a) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana najpóźniej na 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma kwotę 600 zł, pozostałą część ceny zwróci Rodzicom/Opiekunom prawnym;
     b) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana na mniej niż 14 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma całą kwotę uiszczoną przez Rodzica/Opiekuna prawnego.
7. W przypadku odwołania obozu przez Organizatora ze względu na ograniczenia rządowe spowodowane pandemią Covid19, wpłacone środki zostaną przeniesione na inne aktywności Polish Soccer Skills lub zwrócone.
8. Standardowa cena obozu to 1099 PLN.
9. Cena obozu stacjonarnego (bez zakwaterowania) zawiera stroje marki adidas i czapkę do użytku podczas obozu. Istnieje opcja zakupu nowych strojów z personalizacją na własność za dodatkowe 150 PLN - w przypadku zainteresowania zakupem nowego stroju, należy wybrać ofertę w formularzu opcję "+nowy strój".  
10. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji, regulaminu obozu i klauzuli informacyjnej.
11. Wszelkie postanowienia wskazane w warunkach rezerwacji są zgodne z regulaminem obozów. W przypadku wątpliwości postanowienia regulaminu obozów są wiążące dla stron.

Rezerwacja obozów świątecznych Boże Narodzenie 2021

TURNUS DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA LOKALIZACJA CENA ZAPISY
27.12.2021 31.12.2021 Świąteczny obóz piłkarski w Warszawie 1099 Rezerwuj
+ nowy strój 27.12.2021 31.12.2021 Świąteczny obóz piłkarski w Warszawie 1249 Rezerwuj
27.12.2021 31.12.2021 Świąteczny obóz piłkarski w Krakowie 1099 Rezerwuj
+ nowy strój 27.12.2021 31.12.2021 Świąteczny obóz piłkarski w Krakowie 1249 Rezerwuj
27.12.2021 31.12.2021 Świąteczny obóz piłkarski w Gdańsku 1099 Rezerwuj
+ nowy strój 27.12.2021 31.12.2021 Świąteczny obóz piłkarski w Gdańsku 1249 Rezerwuj
27.12.2021 31.12.2021 Świąteczny obóz piłkarski w Sosnowcu 1099 Rezerwuj
+ nowy strój 27.12.2021 31.12.2021 Świąteczny obóz piłkarski w Sosnowcu 1249 Rezerwuj
27.12.2021 31.12.2021 Świąteczny obóz piłkarski we Wrocławiu 1099 Rezerwuj
+ nowy strój 27.12.2021 31.12.2021 Świąteczny obóz piłkarski we Wrocławiu 1249 Rezerwuj

Obozy stacjonarne w Twoim mieście!

Poznaj lokalizacje obozów piłkarskich Polish Soccer Skills Boże Narodzenie 2021:

Świąteczny obóz piłkarski we Wrocławiu
AWF Wrocław
Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Świąteczny obóz piłkarski w Gdańsku
Hala Piłkarska Olimpijski FC,
Janusza Meissnera 5, 80-462 Gdańsk
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Świąteczny obóz piłkarski w Krakowie
Strefa Futbolu Podgórze,
ul. Dekerta 21, 30-703 Kraków
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Świąteczny obóz piłkarski w Sosnowcu
Obiekty Sportowe Kresowa
ul. Kresowa, 41-200 Sosnowiec
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Świąteczny obóz piłkarski w Warszawie
OSiR Targówek
ul. Łabiszyńska 20, 03-397 Warszawa
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps