Idea Reprezentacji
Spośród wszystkich zawodników i zawodniczek obecnych na naszych obozach, każdego roku, na podstawie badań potencjału – POTENCJOMETR Polish Soccer Skills powołujemy najbardziej perspektywicznych graczy i obejmujemy ich programem specjalnej opieki i promocji. Reprezentanci Polish Soccer Skills mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi oraz sparingi z najlepszymi Europejskimi drużynami. Nasi Reprezentanci grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Atletico Madryt, Getafe, Sevilla FC, Real Betis Sevilla, Wotfort, Union Berlin i wiele innych. Wyróżniający się zawodnicy zapraszani są na testy do Europejskich klubów. Między innymi nasi zawodnicy byli na testach w BAYERNIE MONACHIUM, GETAFE czy WATFORD.

Wierzymy w to, że każdego roku wybierzemy tych zawodników oraz te zawodniczki, które dzięki naszym działaniom staną się najlepszymi. Projekt realizowany będzie każdego roku tak, aby każdy uzdolniony młody uczestnik obozów Polish Soccer Skills mógł stanąć w koszulce naszej reprezentacji i czerpać z tej przygody jak najwięcej.

Szansę na powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills mają uczestnicy letnich i zimowych obozów Polish Soccer Skills.

KORZYŚCI DLA REPREZENTANTÓW

Inauguracja sezonu 2017/2018

Dziewiątego października 2017 roku odbędzie się oficjalna inauguracja sezonu 2017/2018 Reprezentacji Polish Soccer Skills.

Dzień po meczu Reprezentacji Polski z Czarnogórą nasze zawodniczki i zawodnicy spotkają się, aby oficjalnie i uroczyście rozpocząć udział w projekcie.

Reprezentanci Polish Soccer Skills będą trenować na tej samej murawie, na której grają Reprezentanci Polski. W trakcie tego wydarzenia, chcemy wręczyć Akty Powołania do Reprezentacji oraz wykonać pamiątkowe sesje fotograficzne.

Zgrupowanie COS Cetniewo

Styczniowe zgrupowanie Reprezentacji odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu Cetniewo. Poświęcone będzie ono rozwojowi zawodników pod kątem pozycyjnym, technicznym i taktycznym. Jednym z założeń będzie wychwycenie cech wiodących oraz dopasowanie optymalnych zadań na boisku dla każdego zawodnika.

Program zgrupowania tworzony będzie przy współpracy z trenerami klubów związanych z Bundesligą oraz Primera Division, którzy na co dzień zmagają się z takimi zadaniami na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Zgrupowanie COS Spała

Chcąc jak najlepiej przygotować się do wiosennych zgrupowań, w nadchodzącym sezonie nasze reprezentantki i reprezentanci spotkają się na dodatkowym, weekendowym zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Dwa dni intensywnych treningów, będą kolejną okazją do poprawy swoich umiejętności i jednocześnie pomogą wypracować większe zrozumienie drużyny na boisku.

Będzie to ostatnie zgrupowanie przed sparingami zagranicznymi naszych Reprezentantów.

Zgrupowania zagraniczne

Wiosną nasi reprezentanci udadzą się na zagraniczne zgrupowania, aby dalej podnosić swoje umiejętności. W trakcie wyjazdu oprócz treningów, każda drużyna będzie mierzyła się w meczach towarzyskich z zagranicznymi rówieśnikami. Chcemy naszym zawodnikom stwarzać najlepsze możliwości do rozwoju, dlatego też naszymi przeciwnikami będą topowe europejskie akademie klubów Bundesligi, Eredivisie, Primiera Division i Serie A. Do tej pory Reprezentacje Polish Soccer Skills mierzyły się z takimi drużynami jak: AC Milan, Atletico Madryt, Bayern Monachium, Betis Sewilla, Getafe CF, Granada CF, Juventus FC, Rayo Vallecano, Reading FC czy Sevilla FC.

Konsultacje

Reprezentanci Polish Soccer Skills będą mieć konsultacje dietetyczne i mentalne.

Zamierzamy uświadomić naszym kadrowiczom, że trening trwa 24 godziny na dobę, a nie tylko podczas jednostki treningowej.

Tylko i wyłącznie właściwy plan dnia i plan żywieniowy pozwalają wprowadzić lepszą wydolność.

Zawodnicy muszą mieć świadomość, że szczegóły odgrywają znaczącą rolę.

Porady dietetyka i trenera mentalnego mają na celu również pokazanie jak zacząć świadomy trening poza murawą czy halą sportową.

Sprzęt sportowy

W trakcie Inauguracji sezonu Reprezentacji Polish Soccer Skills - która będzie miała miejsce w październiku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie - zawodniczki i zawodnicy otrzymają sprzęt sportowy marki Adidas.

Strój Reprezentanta zawiera: getry, spodenki, białą koszulkę meczową, czerwoną koszulkę meczową oraz dres wyjściowy.

Komplet meczowy będzie miał nadrukowaną polską flagę, logo Polish Soccer Skills, numer i nazwisko Reprezentanta.

Bluza od dresu będzie zawierała informację o kategorii wiekowej oraz numer zawodnika.

 • Minister Sportu i Turystyki na Treningu Polish Soccer Skills na PGE Narodowym

  13 czerwca, na stadionie PGE Narodowy, na tej samej murawie na której dzień wcześniej Polska Reprezentacja Narodowa rozegrała ostatni mecz przed wyjazdem na Mistrzostwa Świata, trenowali Reprezentanci Polish Soccer Skills!

  czytaj dalej
 • Reprezentacje PSS U14 i U15 na Cyprze

  Reprezentacje U14 i U15 zakończyły zagraniczne zgrupowanie. Zawodnicy udali się na Cypr, gdzie wzięli udział w międzynarodowym turnieju Ayia Napa Youth Soccer Festival!

  czytaj dalej
 • Reprezentacje PSS U11 i U12 w Barcelonie

  Jako pierwsze na zagraniczne zgrupowanie wyruszyły Reprezentacje U11 i U12, które podbiły Barcelonę :) Mamy nadzieję, że doświadczenie zebrane podczas wyjazdu zaowocuje w przyszłości :) Dziękujemy drużynom za zaangażowanie i ciężką pracę :)

  czytaj dalej
 • Mapa rozwoju zawodników Polish Soccer Skills

  Zobacz, jak Polish Soccer Skills kompleksowo pomaga rozwijać się zawodnikom :)

  czytaj dalej
 • Reprezentacje PSS na wiosennych zgrupowaniach!

  Przed sparingami zagranicznymi Reprezentacje Polish Soccer Skills spotykają się na weekendowym zgrupowaniu w COS OPO Spała.

  czytaj dalej

Sprawdź, kogo powołaliśmy w sezonie 2015/2016