Idea Reprezentacji
Spośród wszystkich zawodników i zawodniczek obecnych na naszych obozach, każdego roku, na podstawie badań potencjału – POTENCJOMETR Polish Soccer Skills powołujemy najbardziej perspektywicznych graczy i obejmujemy ich programem specjalnej opieki i promocji. Reprezentanci Polish Soccer Skills mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi oraz sparingi z najlepszymi Europejskimi drużynami. Nasi Reprezentanci grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Atletico Madryt, Getafe, Sevilla FC, Real Betis Sevilla, Wotfort, Union Berlin i wiele innych. Wyróżniający się zawodnicy zapraszani są na testy do Europejskich klubów. Między innymi nasi zawodnicy byli na testach w BAYERNIE MONACHIUM, GETAFE czy WATFORD.

Wierzymy w to, że każdego roku wybierzemy tych zawodników oraz te zawodniczki, które dzięki naszym działaniom staną się najlepszymi. Projekt realizowany będzie każdego roku tak, aby każdy uzdolniony młody uczestnik obozów Polish Soccer Skills mógł stanąć w koszulce naszej reprezentacji i czerpać z tej przygody jak najwięcej.

Szansę na powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills mają uczestnicy letnich i zimowych obozów Polish Soccer Skills.

KORZYŚCI DLA REPREZENTANTÓW

Inauguracja sezonu 2017/2018

Dziewiątego października 2017 roku odbędzie się oficjalna inauguracja sezonu 2017/2018 Reprezentacji Polish Soccer Skills. Dzień po meczu Reprezentacji Polski z Czarnogórą nasze zawodniczki i zawodnicy spotkają się, aby oficjalnie i uroczyście rozpocząć udział w projekcie. W trakcie tego wydarzenia chcemy wręczyć Akty Powołania do Reprezentacji oraz wykonać pamiątkowe sesje fotograficzne.

Zgrupowanie COS Cetniewo

Styczniowe zgrupowanie Reprezentacji odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu Cetniewo. Poświęcone będzie ono rozwojowi zawodników pod kątem pozycyjnym, technicznym i taktycznym. Jednym z założeń będzie wychwycenie cech wiodących oraz dopasowanie optymalnych zadań na boisku dla każdego zawodnika. Program zgrupowania tworzony będzie przy współpracy z trenerami klubów związanych z Bundesligą oraz Primera Division, którzy na co dzień zmagają się z takimi zadaniami na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Zgrupowanie COS Spała

Chcąc jak najlepiej przygotować się do wiosennych zgrupowań, w nadchodzącym sezonie nasze reprezentantki i reprezentanci spotkają się na dodatkowym, weekendowym zgrupowaniu w COS OPO Spała. Dwa dni intensywnych treningów, będą kolejną okazją do poprawy swoich umiejętności i jednocześnie pomogą wypracować większe zrozumienie drużyny na boisku.

Zgrupowania zagraniczne

Wiosną nasi reprezentanci udadzą się na zagraniczne zgrupowania, aby dalej podnosić swoje umiejętności. W trakcie wyjazdu oprócz treningów, każda drużyna będzie mierzyła się w meczach towarzyskich z zagranicznymi rówieśnikami. Chcemy naszym zawodnikom stwarzać najlepsze możliwości do rozwoju, dlatego też naszymi przeciwnikami będą topowe europejskie akademie klubów Bundesligi, Eredivisie, Primiera Division i Serie A. Do tej pory Reprezentacje Polish Soccer Skills mierzyły się z takimi drużynami jak: AC Milan, Atletico Madryt, Bayern Monachium, Betis Sewilla, Getafe CF, Granada CF, Juventus FC, Rayo Vallecano, Reading FC czy Sevilla FC.

Konsultacje

Konsultacje dietetyczne i mentalne. Zamierzamy uświadomić naszym kadrowiczom, że trening trwa 24 godziny na dobę. Tylko i wyłącznie właściwy plan dnia i plan żywieniowy pozwalają wprowadzić lepszą wydolność. Zawodnicy muszą mieć świadomość, że szczegóły odgrywają znaczącą rolę. Porady dietetyka i trenera mentalnego mają na celu również pokazanie jak zacząć świadomy trening poza murawą czy halą sportową.

Sprzęt sportowy

W trakcie Inauguracji zawodniczki i zawodnicy otrzymają sprzęt sportowy marki Adidas: getry, spodenki, białą koszulkę meczową, czerwoną koszulkę meczową oraz dres wyjściowy. Komplet meczowy będzie zawierał polską flagę, numer i nazwisko reprezentanta, a bluza od dresu będzie zawierała informację o kategorii wiekowej oraz numer zawodnika.

 • Zgrupowanie Reprezentacji Polish Soccer Skills 2017/2018

  Ponad 250 zawodników podzielonych na 12 reprezentacji (10 męskich i 2 żeńskie) przebywało na zgrupowaniu w COS OPO Cetniewo.

  czytaj dalej
 • Inauguracja sezonu Reprezentacji PSS na PGE Narodowym.

  Dzień po meczu Polska-Czarnogóra, na tej samej murawie na której zdobyliśmy awans na MŚ 2018, Reprezentacja Polish Soccer Skills 2017/2018 świętowała inaugurację sezonu.

  czytaj dalej
 • Reprezentacje Polish Soccer Skills - sezon 2017/2018

  W zakładce "Reprezentacje krajowe" znajdą Państwo listę osób powołanych na nadchodzący sezon.

  czytaj dalej
 • Mapa rozwoju zawodników Polish Soccer Skills

  Zobacz, jak Polish Soccer Skills kompleksowo pomaga rozwijać się zawodnikom :)

  czytaj dalej
 • Trening Reprezentacji PSS na PGE Narodowym

  W niedzielę, 11 czerwca, dzień po meczu Polska - Rumunia, Reprezentanci Polish Soccer Skills mieli zorganizowany trening na PGE Narodowym w ramach uroczystego zakończenia sezonu Reprezentacji 2016/2017.

  czytaj dalej

Sprawdź, kogo powołaliśmy w sezonie 2015/2016