Spośród wszystkich zawodników i zawodniczek obecnych na naszych obozach, każdego roku, na podstawie badań potencjału – testy Soccer Skills PRO ID powołujemy najbardziej perspektywicznych graczy i obejmujemy ich programem specjalnej opieki i promocji. Reprezentanci Polish Soccer Skills mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi oraz sparingi z najlepszymi Europejskimi drużynami. Nasi Reprezentanci grali z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Sevilla FC, Manchester City, Liverpool Real Betis i wiele innych. Wyróżniający się zawodnicy zapraszani są na testy do Europejskich klubów. Między innymi nasi zawodnicy byli na testach w Bayern Monachium, Getafe czy Watford.

REPREZENTACJE POLISH SOCCER SKILLS

Szansę na powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills mają wszycy uczestnicy wyjazdowych obozów letnich i zimowych oraz uczestnicy obozów stacjonarnych!

Od sezonu 2019 powołujemy dodatkowo Reprezentacje dla zawodników i zawodniczek w wieku 5-8 lat, które zagrają na murawie Stadionu PGE Narodowy.

Witamy nowe Reprezentacje U6, U7 i U8 w szeregach Polish Soccer Skills :)

Co zrobić, żeby dostać się do Reprezentacji Polish Soccer Skills?

Trzeba przyjechać na obozy Polish Soccer Skills. Na wszystkich obozach - letnich, zimowych i stacjonarnych odbywają się testy umiejętności, które decydują o powołaniach do Reprezentacji PSS.

KORZYŚCI DLA REPREZENTANTÓW

Inauguracja sezonu 2018/2019

Drugiego grudnia 2018 roku odbędzie się oficjalna inauguracja sezonu 2018/2019 Reprezentacji Polish Soccer Skills w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 
W trakcie tego wydarzenia każdy z Reprezentantów złoży oficjalną przysięgę, odbierze akt powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills oraz otrzyma swój spersonalizowany sprzęt reprezentacyjny.
Inauguracja będzie również okazją do poznania swoich koleżanek i kolegów z drużyny, sztabów trenerskich oraz założeń sportowych stawianych na kolejne wydarzenia.

Zgrupowanie COS Cetniewo

Styczniowe zgrupowanie Reprezentacji odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu Cetniewo. Poświęcone będzie ono rozwojowi zawodników pod kątem pozycyjnym, technicznym i taktycznym.

Jednym z założeń będzie wychwycenie cech wiodących oraz dopasowanie optymalnych zadań na boisku dla każdego zawodnika.

Program zgrupowania tworzony będzie przy współpracy z trenerami klubów związanych z Bundesligą oraz Primera Division, którzy na co dzień zmagają się z takimi zadaniami na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

PRO Player

Naszych wyselekcjonowane zawodniczki i zawodników chcemy otoczyć specjalną opieką również poza zgrupowaniami.

Dlatego też, począwszy od inauguracji w Warszawie, każdy z nich poprzez naszą aplikację mobilną Soccer Skills PRO będzie otrzymywał dedykowane mu wsparcie od swojego trenera Reprezentacji w postaci prac domowych, porad mentalnych i żywieniowych czy materiałów taktycznych.

Wszystko po to, aby zwiększać świadomość naszych podopiecznych i jeszcze bardziej Ich rozwijać.

Zgrupowania zagraniczne

Wiosną nasi reprezentanci udadzą się na zagraniczne zgrupowania, aby dalej podnosić swoje umiejętności.

W trakcie wyjazdu oprócz treningów, każda drużyna będzie mierzyła się w meczach towarzyskich z zagranicznymi rówieśnikami. Chcemy naszym zawodnikom stwarzać najlepsze możliwości do rozwoju.

Podobnie jak w latach poprzednich udamy się rozegrać sparingi z młodzieżowymi drużynami klubów Bundesligi, Eredivisie, Primiera Division, Premiere League i Serie A.

Sprzęt sportowy

W trakcie Inauguracji sezonu Reprezentacji Polish Soccer Skills - która będzie miała miejsce w grudniu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie - zawodniczki i zawodnicy otrzymają sprzęt sportowy marki Adidas.

Strój Reprezentanta zawiera: getry, spodenki, białą koszulkę meczową, czerwoną koszulkę meczową oraz dres wyjściowy. Komplet meczowy będzie miał nadrukowaną polską flagę, logo Polish Soccer Skills, numer i nazwisko Reprezentanta. Bluza od dresu będzie zawierała informację o kategorii wiekowej oraz numer zawodnika.

Co więcej

Jak co roku poinformujemy szkołę oraz klub Państwa dziecka o ogromnym wyróżnieniu jakie je spotkało. Do wszystkich tych, którzy przyjmą powołanie, na początku październik zostanie wysłany e-mail z formularzem, zbierającym dane szkoły oraz klubu.

Zawodniczki i zawodnicy, którzy w trakcie całego sezonu Reprezentacji wyróżnią się najbardziej, otrzymają specjalną nagrodę od naszego partnera technicznego firmy Adidas. Nagrodą jest dedykowany pakiet sprzętu piłkarskiego, który z pewnością ułatwi dalszy profesjonalny rozwój!
 

 • Testy w najlepszy klubach dla naszych zawodników!

  Zagraniczne sparingi Reprezentacji Polish Soccer Skills za nami, a my mamy znakomite informacje. Kilkoro naszych reprezentantów zostało zauważonych i zostanie zaproszonych na testy do profesjonalnych klubów Premiere League, Eredevisie, Bundesligi i Serie A!

  czytaj dalej
 • Zgrupowanie Reprezentacji U9 i U10 w Barcelonie

  Wyróżniający się zawodnicy wybrani na obozach Polish Soccer Skills wyjechało na zagraniczne zgrupowanie do Barcelony. Wygrali m.in. dwa mecze z Espanyolem!!!

  czytaj dalej
 • Zgrupowanie Reprezentacji U15 i U16 we Włoszech

  Najbardziej utalentowani zawodnicy U15 i U16, którzy wyróżnili się na obozach Polish Soccer Skills wyjechali na zagraniczne zgrupowanie do Włoch.

  czytaj dalej
 • Spotkanie z Karolem Linettym i Bartoszem Bereszyńskim

  Zawodnicy z Reprezentacji Polish Soccer Skills U15 i U16 podczas zgrupowań zagranicznych mieli okazję spotkać się z Reprezentantami Polski Karolem Linettym i Bartoszem Bereszyńskim!

  czytaj dalej
 • Graj z najlepszymi klubami w Europie!

  Zwycięzcy obozów Lato 2019 w nagrodę zostaną kapitanem swojego rocznika Reprezentacji PSS i wyjadą za darmo na sparing zagraniczny z mocną, europejską drużyną.

  czytaj dalej

Poznaj naszych Reprezentantów