Spośród wszystkich zawodników i zawodniczek obecnych na naszych obozach, każdego roku, na podstawie badań potencjału – testy Soccer Skills PRO ID powołujemy najbardziej perspektywicznych graczy i obejmujemy ich programem specjalnej opieki i promocji. Reprezentanci Polish Soccer Skills mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi oraz sparingi z najlepszymi Europejskimi drużynami. Nasi Reprezentanci grali z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Sevilla FC, Manchester City, Liverpool Real Betis i wiele innych. Wyróżniający się zawodnicy zapraszani są na testy do Europejskich klubów. Między innymi nasi zawodnicy byli na testach w Bayern Monachium, Getafe czy Watford.

REPREZENTACJE POLISH SOCCER SKILLS

Szansę na powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills mają wszycy uczestnicy wyjazdowych obozów letnich i zimowych oraz uczestnicy obozów stacjonarnych!

Od sezonu 2019 powołujemy dodatkowo Reprezentacje dla zawodników i zawodniczek w wieku 5-7 lat.

Witamy nową Reprezentację U8 w szeregach Polish Soccer Skills :)

Co zrobić, żeby dostać się do Reprezentacji Polish Soccer Skills?

Trzeba przyjechać na obozy Polish Soccer Skills. Na wszystkich obozach - letnich, zimowych i stacjonarnych odbywają się testy umiejętności, które decydują o powołaniach do Reprezentacji PSS.

KORZYŚCI DLA REPREZENTANTÓW

Inauguracja sezonu Reprezentacji 2019/2020

W trakcie tego wydarzenia, każdy z Reprezentantów złoży oficjalną przysięgę, odsłucha hymn narodowy, odbierze akt powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills oraz otrzyma swój spersonalizowany sprzęt reprezentacyjny.

Inauguracja będzie również okazją do poznania swoich koleżanek i kolegów z drużyny, sztabów trenerskich oraz założeń sportowych stawianych na kolejne wydarzenia, a także wykonania pamiątkowych zdjęć. 

Przewidzieliśmy również szkolenie z psychologiem sportu dla rodziców zawodników, aby mogli oni dawać jak najlepsze wsparcie swoim największym skarbom w trakcie ich piłkarskiej przygody. 

Zgrupowanie Reprezentacji w COS Cetniewo

Zgrupowanie Reprezentacji odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu Cetniewo. Poświęcone będzie ono rozwojowi zawodników pod kątem pozycyjnym, technicznym i taktycznym. Zawodnicy poddani zostaną badaniom potencjału z użyciem specjalistycznego sprzętu. Jednym z założeń będzie wychwycenie cech wiodących oraz dopasowanie optymalnych zadań na boisku dla każdego zawodnika. Celem zgrupowania jest przygotowanie się do sparingów zagranicznych. Program zgrupowania tworzony będzie przy współpracy z trenerami klubów związanych z Bundesligą oraz Primera Division, którzy na co dzień zmagają się z takimi zadaniami na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Dotyczy Reprezentacji U9-U19.

Zgrupowania zagraniczne i sparingi z topowymi drużynami

Wiosną nasi Reprezentanci udadzą się na zagraniczne zgrupowania, aby dalej podnosić swoje umiejętności.

W trakcie wyjazdu oprócz treningów, każda drużyna będzie mierzyła się w meczach towarzyskich z zagranicznymi rówieśnikami. Chcemy naszym zawodnikom stwarzać najlepsze możliwości do rozwoju.

Podobnie jak w latach poprzednich udamy się rozegrać sparingi z młodzieżowymi drużynami klubów najlepszych europejskich klubów. Do tej pory nasi Reprezentanci grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester City, Espanyol, Liverpool, Atletico Madryt, AC Milan, Reprezentacje Czech i wiele innych. Dotyczy Reprezentacji U9-U19.

Sprzęt sportowy w barwach biało-czerwonych

W trakcie Inauguracji sezonu Reprezentacji Polish Soccer Skills, zawodniczki i zawodnicy otrzymają spersonalizowany sprzęt sportowy marki Adidas w barwach biało czerwonych z flagą Polski i z logo Polish Soccer Skills.

Strój Reprezentanta zawiera: getry, spodenki, białą koszulkę meczową, czerwoną koszulkę meczową oraz dres wyjściowy. Komplet meczowy będzie miał nadrukowaną polską flagę, logo Polish Soccer Skills, numer i nazwisko Reprezentanta. Bluza od dresu będzie zawierała informację o kategorii wiekowej oraz numer zawodnika.

Listy gratulacyjne i kontrakt adidas

Jak co roku poinformujemy szkołę oraz klub Państwa dziecka o ogromnym wyróżnieniu jakie je spotkało. Do wszystkich tych, którzy przyjmą powołanie, na początku październik zostanie wysłany e-mail z formularzem, zbierającym dane szkoły oraz klubu.

Zawodniczki i zawodnicy, którzy w trakcie całego sezonu Reprezentacji wyróżnią się najbardziej, otrzymają specjalną nagrodę od naszego partnera technicznego firmy Adidas. Nagrodą jest dedykowany pakiet sprzętu piłkarskiego, który z pewnością ułatwi dalszy profesjonalny rozwój!
 

Szansa na rozwój kariery piłkarskiej

Nasi Reprezentanci podczas zgrupowań polskich i zagranicznych, a przede wszystkim podczas sparingów zagranicznych z najlepszymi europejskimi akademiami, mają okazję zaprezentować swoje umiejętności na międzynarodowej arenie.

Wszystkie sparingi obserwowane są przez trenerów i skautów z Europy. Najlepsi zawodnicy, mają szansę na zaproszenie na indywidualne testy. Do tej pory nasi zawodnicy otrzymali zaproszenie na testy m.in. z Bayernu Monachium, Getafe, Watford FC i wiele innych.

 • Kamil Jóźwiak zadebiutował w Reprezentacji Polski

  Kamil Jóźwiak, uczestnik obozów Polish Soccer Skills zadebiutował w Reprezentacji Polski we wczorajszym meczu ze Słowenią na PGE Narodowym.

  czytaj dalej
 • Powołanie do reprezentacji PSS. "Nasze dziecko jest szczęśliwe"

  - Dziecko jest bardzo szczęśliwe, że zostało powołane do reprezentacji. Dla niego to całe życie, od rana wstaje i nie rozstaje się z piłką - powiedziała mama 9-letniego chłopca, który regularnie bierze udział w obozach Polish Soccer Skills.

  czytaj dalej
 • 5 uczestników obozów Polish Soccer Skills powołanych do U21

  Z dumą informujemy, że trener reprezentacji Polski U-21 Czesław Michniewicz powołał na mecze z Bułgarią i Czarnogórą: Kamila Pestkę (Cracovia), Mateusza Bogusza (Leeds United), Kamila Jóźwiaka (Lech Poznań - powołany też do pierwszej reprezentacji!), Daniela Ściślaka (Górnik Zabrze) i Bartosza Bidę (Jagiellonia Białystok).

  czytaj dalej
 • Weekendowy raport Polish Soccer Skills

  Emocje po piłkarskim weekendzie powoli opadają. To najwyższy moment, aby sprawdzić, jak poradzili sobie uczestnicy naszych obozów na profesjonalnym poziomie.

  czytaj dalej
 • Polish Soccer Skills oczami rodziców

  Inauguracja nowego sezonu reprezentacji Polish Soccer Skills sprowadziła na trybuny PGE Narodowego sporą liczbę rodziców, którzy mieli okazję między innymi wysłuchać prelekcji psychologa sportowego, jak również obserwować zmagania swoich dzieci.

  czytaj dalej

Poznaj naszych Reprezentantów