Idea Reprezentacji
Spośród wszystkich zawodników i zawodniczek obecnych na naszych obozach, każdego roku, na podstawie badań potencjału – POTENCJOMETR Polish Soccer Skills powołujemy najbardziej perspektywicznych graczy i obejmujemy ich programem specjalnej opieki i promocji. Reprezentanci Polish Soccer Skills mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi oraz sparingi z najlepszymi Europejskimi drużynami. Nasi Reprezentanci grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Atletico Madryt, Getafe, Sevilla FC, Real Betis Sevilla, Wotfort, Union Berlin i wiele innych. Wyróżniający się zawodnicy zapraszani są na testy do Europejskich klubów. Między innymi nasi zawodnicy byli na testach w BAYERNIE MONACHIUM, GETAFE czy WATFORD.

Wierzymy w to, że każdego roku wybierzemy tych zawodników oraz te zawodniczki, które dzięki naszym działaniom staną się najlepszymi. Projekt realizowany będzie każdego roku tak, aby każdy uzdolniony młody uczestnik obozów Polish Soccer Skills mógł stanąć w koszulce naszej reprezentacji i czerpać z tej przygody jak najwięcej.

Szansę na powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills mają uczestnicy letnich i zimowych obozów Polish Soccer Skills.

KORZYŚCI DLA REPREZENTANTÓW

Zgrupowanie - Cetniewo

Zgrupowanie Reprezentacji PSS odbędzie się w grudniu w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie i poświęcone będzie rozwojowi  zawodników pod kątem pozycyjnym, technicznym i taktycznym. Naszym zamiarem będzie wychwycenie cech wiodących i dopasowanie optymalnych zadań na boisku. Pomogą nam w tym trenerzy z klubów związanych z Bundesligą oraz Primera Division, którzy na co dzień zmagają się z takimi zadaniami na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Trening na PGE Narodowym

Jedenastego czerwca 2017 roku odbędzie się oficjalne zakończenie sezonu 2016/2017 Reprezentacji Polish Soccer Skills na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Dzień po meczu Reprezentacji Polski z Rumunią na płytę Stadionu Narodowego w Warszawie wybiegną nasze zawodniczki i zawodnicy, aby w uroczysty sposób zakończyć rok udziału w tym niezwykłym projekcie. W trakcie tego wydarzenia chcemy m.in. wręczyć roczne kontrakty na sprzęt sportowy od naszego Partnera Technicznego firmy Adidas oraz rozegrać gry kontrolne. Swój udział w tym wydarzeniu potwierdziło już wielu skautów z zagranicznych klubów.

Sprzęt sportowy

W Cetniewie nastąpi uroczyste wręczenie każdemu z Reprezentantów oficjalnego Aktu Powołania do Reprezentacji. Dodatkowo zawodnicy otrzymają sprzęt treningowy marki Adidas- komplet meczowy oraz bluzę Reprezentacji. Komplet meczowy będzie zawierał polską flagę, numer i nazwisko reprezentanta, a bluza będzie zawierała informację o kategorii wiekowej oraz numer zawodnika.

Sparingi i turnieje

Na kadrowiczów czekają również wyjazdy na sparingi i turnieje z najlepszymi europejskimi drużynami klubów Bundesligi, Eredivisie, Primiera Division i Serie A. Do tej pory Reprezentacje Polish Soccer Skills zmierzyły się z takimi drużynami jak: Reading F.C.  AC Milan, Juventus F.C. , Getafe CF, Rayo Vallecano, Atletico Madryt czy Sevilla FC.

Konsultacje

Konsultacje dietetyczne i mentalne. Zamierzamy uświadomić naszym kadrowiczom, że trening trwa 24 godziny na dobę. Tylko i wyłącznie właściwy plan dnia i plan żywieniowy pozwalają wprowadzić lepszą wydolność. Zawodnicy muszą mieć świadomość, że szczegóły odgrywają znaczącą rolę. Porady dietetyka i trenera mentalnego mają na celu również pokazanie jak zacząć świadomy trening poza murawą czy halą sportową.

 • Trening Reprezentacji PSS na PGE Narodowym

  W niedzielę, 11 czerwca, dzień po meczu Polska - Rumunia, Reprezentanci Polish Soccer Skills mieli zorganizowany trening na PGE Narodowym w ramach uroczystego zakończenia sezonu Reprezentacji 2016/2017.

  czytaj dalej
 • Mapa rozwoju zawodników Polish Soccer Skills

  Zobacz, jak Polish Soccer Skills kompleksowo pomaga rozwijać się zawodnikom :)

  czytaj dalej
 • Zakończenie sezonu Reprezentacji PSS 2016/2017

  Już za dwa tygodnie dzięki firmie Trawnik Producent, Reprezentanci Polish Soccer Skills zagrają na tej samej murawie PGE Narodowego – na której dzień wcześniej Polska zagra z Rumunią.

  czytaj dalej
 • REPREZENTACJA PSS NA OBOZIE W ROTTERDAMIE. HOLENDRZY TEŻ MOGĄ SIĘ OD NAS UCZYĆ

  Polish Soccer Skills kolejny raz zaprosiła swoich najlepszych zawodników na obóz zagraniczny. Tym razem młodzi piłkarze polecieli do Rotterdamu, gdzie zmierzyli się z rówieśnikami z klubów belgijskich i holenderskich.

  czytaj dalej
 • Reprezentacje U9 i U13 w Barcelonie!

  Reprezentacje U9 i U13 rozpoczęły wtorek na zgrupowaniu w Barcelonie tak jak lubią najbardziej - a więc od treningu :) po zawodnikach nie było w ogóle widać zmęczenia, zaangażowanie w trakcie treningu było ogromne, co niezwykle cieszyło sztab trenerski.

  czytaj dalej

Sprawdź, kogo powołaliśmy w sezonie 2015/2016