Spośród wszystkich zawodników i zawodniczek obecnych na naszych obozach, każdego roku, na podstawie badań potencjału – testy Soccer Skills PRO ID powołujemy najbardziej perspektywicznych graczy i obejmujemy ich programem specjalnej opieki i promocji. Reprezentanci Polish Soccer Skills mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi oraz sparingi z najlepszymi Europejskimi drużynami. Nasi Reprezentanci grali z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Sevilla FC, Sparta Rotterdam, Real Betis i wiele innych. Wyróżniający się zawodnicy zapraszani są na testy do Europejskich klubów. Między innymi nasi zawodnicy byli na testach w Bayern Monachium, Getafe czy Watford.

Wierzymy w to, że każdego roku wybierzemy tych zawodników oraz te zawodniczki, które dzięki naszym działaniom staną się najlepszymi. Projekt realizowany będzie każdego roku tak, aby każdy uzdolniony młody uczestnik obozów Polish Soccer Skills mógł stanąć w koszulce naszej reprezentacji i czerpać z tej przygody jak najwięcej.

Szansę na powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills mają uczestnicy letnich i zimowych obozów Polish Soccer Skills.

KORZYŚCI DLA REPREZENTANTÓW

Inauguracja sezonu 2018/2019

Drugiego grudnia 2018 roku odbędzie się oficjalna inauguracja sezonu 2018/2019 Reprezentacji Polish Soccer Skills w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W trakcie tego wydarzenia każdy z Reprezentantów złoży oficjalną przysięgę, odbierze akt powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills oraz otrzyma swój spersonalizowany sprzęt reprezentacyjny.

Inauguracja będzie również okazją do poznania swoich koleżanek i kolegów z drużyny, sztabów trenerskich oraz założeń sportowych stawianych na kolejne wydarzenia.

Zgrupowanie COS Cetniewo

Styczniowe zgrupowanie Reprezentacji odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu Cetniewo. Poświęcone będzie ono rozwojowi zawodników pod kątem pozycyjnym, technicznym i taktycznym. Jednym z założeń będzie wychwycenie cech wiodących oraz dopasowanie optymalnych zadań na boisku dla każdego zawodnika.

Program zgrupowania tworzony będzie przy współpracy z trenerami klubów związanych z Bundesligą oraz Primera Division, którzy na co dzień zmagają się z takimi zadaniami na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

PRO Player

Naszych wyselekcjonowane zawodniczki i zawodników chcemy otoczyć specjalną opieką również poza zgrupowaniami. Dlatego też, począwszy od inauguracji w Warszawie, każdy z nich poprzez naszą aplikację mobilną Soccer Skills PRO będzie otrzymywał dedykowane mu wsparcie od swojego trenera Reprezentacji w postaci prac domowych, porad mentalnych i żywieniowych czy materiałów taktycznych.

Wszystko po to, aby zwiększać świadomość naszych podopiecznych i jeszcze bardziej Ich rozwijać.

Zgrupowania zagraniczne

Wiosną nasi reprezentanci udadzą się na zagraniczne zgrupowania, aby dalej podnosić swoje umiejętności. W trakcie wyjazdu oprócz treningów, każda drużyna będzie mierzyła się w meczach towarzyskich z zagranicznymi rówieśnikami. Chcemy naszym zawodnikom stwarzać najlepsze możliwości do rozwoju.

Podobnie jak w latach poprzednich udamy się rozegrać sparingi z młodzieżowymi drużynami klubów Bundesligi, Eredivisie, Primiera Division, Premiere League i Serie A.

Sprzęt sportowy

W trakcie Inauguracji sezonu Reprezentacji Polish Soccer Skills - która będzie miała miejsce w grudniu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie - zawodniczki i zawodnicy otrzymają sprzęt sportowy marki Adidas.

Strój Reprezentanta zawiera: getry, spodenki, białą koszulkę meczową, czerwoną koszulkę meczową oraz dres wyjściowy. Komplet meczowy będzie miał nadrukowaną polską flagę, logo Polish Soccer Skills, numer i nazwisko Reprezentanta. Bluza od dresu będzie zawierała informację o kategorii wiekowej oraz numer zawodnika.

Co więcej

Jak co roku poinformujemy szkołę oraz klub Państwa dziecka o ogromnym wyróżnieniu jakie je spotkało. Do wszystkich tych, którzy przyjmą powołanie, na początku październik zostanie wysłany e-mail z formularzem, zbierającym dane szkoły oraz klubu.

Zawodniczki i zawodnicy, którzy w trakcie całego sezonu Reprezentacji wyróżnią się najbardziej, otrzymają specjalną nagrodę od naszego partnera technicznego firmy Adidas. Nagrodą jest dedykowany pakiet sprzętu piłkarskiego, który z pewnością ułatwi dalszy profesjonalny rozwój!
 

 • Reprezentacja U12 i U14 na sparingach z Bayernem Monachium

  W meczach przeciwko akademii Bayern Monachium obie nasze drużyny zaprezentowały bardzo wysoki poziom, ostatecznie ulegając nieznacznie.

  czytaj dalej
 • Wygraliśmy z Liverpool FC 8:2!

  Reprezentacje Polish Soccer Skills rozpoczęły swoje wiosenne zgrupowania. Jako pierwsze na sparingi wyjechały Reprezentacje U11 i U13!

  czytaj dalej
 • Zgrupowanie Reprezentacji Polish Soccer Skills 2018/2019

  Ponad 250 zawodników podzielonych na 12 reprezentacji (10 męskich i 2 żeńskie) przebywało na zgrupowaniu w COS OPO Cetniewo.

  czytaj dalej
 • Inauguracja Reprezentacji Polish Soccer Skills 2018/2019

  W Pałacu Kultury i Nauki oficjalnie rozpoczęliśmy sezon Reprezentacji Polish Soccer Skills 2018/2019‼️ Podczas inauguracji zostały wręczone akty powołania i stroje piłkarskie. Dodatkowo odśpiewaliśmy hymn, a zawodnicy złożyli ślubowanie‼️

  czytaj dalej
 • Reprezentacje Polish Soccer Skills - sezon 2018/2019

  Selekcjoner Jerzy Brzęczek ogłosił niedawno powołania na najbliższe mecze kadry, a my ogłaszamy powołanych do Reprezentacji Polish Soccer Skills w sezonie 2018/2019.

  czytaj dalej

Poznaj naszych Reprezentantów