• Onet.pl: PZPN stawia na młodzież. Oto efekty 15 lat działalności

  5 lat działalności, 5 tys. dzieci na obozach piłkarskich każdego roku, darmowe zajęcia na lekcjach WF-u w wybranych szkołach, baza ponad 50 tys. wyników testów umiejętności dzieci i młodzieży oraz sukcesy sportowe piłkarzy, którzy wyróżnili się w testach to wizytówka Fundacji Polish Soccer Skills.

  czytaj dalej
 • Dzień Dobry TVN: Dlaczego obozy piłkarskie dla dzieci są idealnym sposobem na spędzenie wakacji?

  Zbliżający się wielkimi krokami okres wakacyjny, to dla dzieci czas odpoczynku od szkoły, a także możliwość wyjazdów czy spotkań z rówieśnikami.

  czytaj dalej
 • Onet.pl: Jak pójść w ślady mistrzów świata?

  Czy Polska kiedyś będzie jak Argentyna? Jak szkolić młodzież, żebyśmy w starciu z najlepszymi nie musieli modlić się o jak najniższy wymiar kary?

  czytaj dalej
 • Przegląd Sportowy: Młodzi z powołaniami do reprezentacji!

  Wysłuchanie Mazurka Dąbrowskiego, gra w biało-czerwonym stroju, możliwość sprawdzenia się w rywalizacji z najlepszymi rówieśnikami z całej Europy. W wakacje kilka tysięcy polskich dzieci ciężko trenowało, żeby wywalczyć sobie miejsce w piłkarskiej reprezentacji, w której gra dla wielu była pierwszym krokiem do wielkiej kariery.

  czytaj dalej
 • Giga Sport: Zostań GIGA piłkarzem! Droga do Reprezentacji Polish Soccer Skills

  Reprezentacja Polish Soccer Skills to najbardziej utalentowani młodzi piłkarze i piłkarki wybrani spośród kilku tysięcy uczestników obozów, którzy przechodzą testy umiejętności i osiągają najlepsze wyniki. Reprezentanci organizowane mają treningi np. na Stadionie Narodowym oraz wyjeżdżają na zagraniczne zgrupowania i grają z topowymi europejskimi drużynami takimi jak Bayern Moanchium, Liverpool, czy Juventus.

  czytaj dalej
01.06.2023 Qesek, Zmagania Igora Strzałka i Szymona Jonasza

Zobaczcie rywalizację Igora Strzałka - zawodnika Legii Warszawa i Szymona Jonasza zawodnika Victorii Sulejówek! Obydwaj piłkarze uczestniczyli w obozach Polish Soccer Skills. Kto wygrał voucher na obóz Polish Soccer Skills? Jakie mają wspomnienia z naszych obozów?

Wielkie dzięki dla Igora, Szymona i Qeska! Dziękujemy Legii Warszawa za pomoc w nagraniu!

21.05.2023 Pytanie na Śniadanie: Obozy Polish Soccer Skills

W niedzielny poranek przedstawiciele Fundacji Polish Soccer Skills mieli okazję opowiedzieć o obozach piłkarskich i promocji talentów w programie "Pytanie na śniadanie". 

28.12.2016 Przegląd Sportowy: Zakończyć rok z przytupem, czyli nagroda dla najlepszych

Odwiedziliśmy Polish Soccer Skills w Cetniewie podczas ostatniego zgrupowania podsumowującego 2016 rok. Zobacz, jak najlepsi zawodnicy z kilku kategorii wiekowych wykorzystali ten tydzień w nadmorskim ośrodku.

ZOBACZ VIDEO >>

08.11.2016 Przegląd Sportowy: Być jak Karol Linetty

20 szczęśliwców, którzy wygrali tegoroczne obozy Polish Soccer Skills, zaliczyło wyjazd życia. Polska akademia futbolu zawitała do Włoch.

07.01.2016 Przegląd Sportowy: Polish Soccer Skills, czyli miejsce, gdzie uczą się wszyscy.

Polish Soccer Skills dba nie tylko o rozwój młodych adeptów piłkarskich, ale też o rozwój kadry trenerskiej. Soccer Skills PRO, szkolenia trenerów zagranicznych, wsparcie psychologiczne - to wszystko integralne części mechanizmu Polish Soccer Skills.

ZOBACZ VIDEO >>

28.12.2015 Przegląd Sportowy: Szkolenie kadry Polish Soccer Skills

Serdecznie zapraszamy do wideorelacji ze szkolenia kadry, które odbyło się w grudniu, w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie, zaraz po Zgrupowaniu naszej Reprezentacji laugh Trenerów szkolili m.in. Timon Paulus, koordynator akademii Bayernu Monachium, Oliver Fiest, trener przygotowania motorycznego Bayernu Monachium oraz Antonio Barea, trener Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej i były dyrektor techniczny klubu Primera Division - Granada CF.

Zobacz wideo: http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo,polish-soccer-skills-czyli-miejsce-gdzie-ucza-sie-wszyscy,wideo,632486,1,1060.html

 

14.10.2015 Przegląd Sportowy: Nowy sezon Polish Soccer Skills – trenujemy na Narodowym!

Dzień po zwycięskim meczu z Irlandią na murawie stadionu Narodowego trenowała młodzież z Polish Soccer Skills. Dzień wcześniej o awans walczyli Lewandowski i Krychowiak, dzień później - być może ich następcy.

Uroczysta Inauguracja Reprezentacji Polish Soccer Skills sezonu 2015/2016 miała miejsce na PGE Narodowym 12 października. Wzięło w niej udział 220 Reprezentantów i ponad 1000 rodziców i bliskich. 

ZOBACZ WIDEO >>

 

31.07.2015 Przegląd Sportowy: Tak wyglądają obozy Polish Soccer Skills

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z obozu Polish Soccer Skills Lato 2015 w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Materiał został wykonany przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego.

Podczas treningów piłki nożnej trenerzy polscy i zagraniczni uczą dzieci nowych nawyków i zmieniają te nieprawidłowe. Zobacz w naszym materiale jak trenują dzieci z Polish Soccer Skills na obozie w Spale.

ZOBACZ WIDEO >>

03.06.2015 Przegląd Sportowy: Marzenia o wielkiej piłce się spełniają

Reprezentacja Polish Soccer Skills wzięła udział w II Memoriale Luisa Aragonesa w podmadryckim Alcobendas. Czy droga do piłkarskich marzeń jest daleka? Ten turniej pokazał, że awans o kilka stopni wyżej jest na wyciągnięcie ręki!

ZOBACZ WIDEO >>

20.12.2014, Przegląd Sportowy: Polish Soccer Skills - Tak szlifuje się piłkarskie diamenty!

Reportaż ze zgrupowania Reprezentacji Polish Soccer Skills w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie, przygotowanym przez Przegląd Sportowy. 

20.12.2014, TVN24

Materiał ze zgrupowania reprezentacji Polish Soccer Skills w Cetniewie 14.12-20.12.2014 

2014.08.18 Polsat News

Wywiad z Vincente Temprado - Prezeydentem Madryckiej Królewskiej Federacji Piłki Nożnej o systemie szkolenia młodych piłkarzy w Hiszpanii i w Polsce, oraz początkach hiszpańskiej myśli szkoleniowej.

08.08.2013 TVN 24, Wstajesz i weekend, Trening na Narodowym

Trening pokazowy na Stadionie Narodowym  Relacja z treningu pokazowego 

08.09.2013. TVN, Dzień Dobry TVN, Serwis, Kurs piłkarski na Narodowym

Trening pokazowy na Stadionie Narodowym Wywiad z organizatorem Treningu i dwoma młodymi piłkarzami.

07.09.2013 TVP Warszawa, Sport, Trening na Narodowym

Wywiad z dyrektorem sportowym Polish Soccer Skills, Maciejem Szymańśkim i z trenerem hiszpańskim - Fernando Zambrano (dyrektorem sportowym Madryckiej Federacji Piłkarskiej i byłym trenerem Atletico Madryt)

07.09.2013 TVN 24, Dzień na żywo, Trening na Stadionie Narodowym

Wywiad z organizatorem i jednym z uczestników Treningu Polish Soccer Skills na Stadionie Narodowym.

07.09.2013 TVN 24, Dzień na żywo, Trening na Stadionie Narodowym

Wejście na żywo z Treningu Polish Soccer Skills na Stadionie Narodowym.

26.12.2012 Polsat News, Stypendium w Barcelonie

Wywiad z Maćkiem Szymańskim dyrektorem sportowym Polish Soccer Skills i Mateuszem Kunikiem pierwszym uczestnikiem projektu Stypendium w Barcelonie.

24.12.2012 TVN24, Stypendium w Barcelonie

Rozmowa z Michałem Polem, dziennikarzem sportowym i członkiem Rady Programowej Polish Soccer Skills i z Mateuszem Kunikiem pierwszym uczestnikiem projektu Stypendium w Barcelonie.

13.12.2012 Sport.pl, Stypendium w Barcelonie

Rozmowa z Michałem Polem i Maciejem Szymańskim dyrektorem sportowym Polish Soccer Skills o projekcie Stypendium w Barcelonie.

http://www.sport.pl/sport/10,67450,13043068,

Polish_Soccer_Skills_zamierza_wysylac_mlodych_pilkarzy.html

16.07.2012 WTK, Kurier Pilski

Reportaż z obozów Polish Soccer Skills, Lato 2012.

05.07.2012 TVN 24, Polska i Świat

Reportaż z obozów Polish Soccer Skills Lato 2012, COS OPO Wałcz.

04.03.2012 TVP Info, Kurier sportowy

Reportaż z konferencji "Indywidualizacja treningu piłkarskiego Polish Soccer Skills".

19.10.2011 TVP, Kawa czy herbata

Pokazowy trening Polish Soccer Skills przeprowadzony przez Jana Pruijn, wieloletniego szefa Ajax Amsterdam International Youth Development, obecnie dyrektora technicznego Ajax Cape Town. Asystentami podczas treningu byli trenerzy Polish Soccer Skills.

03.10.2011, TVP Warszawa

Otwarty trening Polish Soccer Skills dla dzieci z Janem Pruijn z Ajaksu Cape Town.

21.06.2011 Dzień Dobry TVN

Finał turnieju Coca Cola Cup 2011.

23.05.2011 Dzień Dobry TVN

Finały wojewódzkie Coca Cola Cup 2011.Trenerzy Skauci Polish Soccer Skills wybierają zdolnych młodych piłkarzy podczas rozgrywek turnieju Coca Cola Cup i zapraszają ich na testy. Najlepsi zawodnicy w nagrodę wyjadą m.in na treningi do Doniecka.

12.05.2011 Radio Eska

Rozpoczęły się finały wojewódzkie Coca Cola Cup 2011. Polish Soccer Skills jest partnerem merytorycznym turnieju.

07.05.2011 Dzień Dobry TVN

Robert Lewandowski został ambasadorem turnieju Coca Cola Cup. O scoutingu i przygotowaniach Polish Soccer Skills do turnieju Coca Cola Cup 2011 w studio z Andrzejem Sołtysikiem rozmawiają Harry Jansen i Theo Derks, eksperci Polish Soccer Skills.

23.04.2011 Dzień Dobry TVN

Reportaż z przygotowań do turnieju Coca Cola Cup 2011. Maciej Szymański - trener Polish Soccer Skills był na stażu w Ajaksie i De Grafschap, spotkaliśmy się z Januszem Kowalikiem, licencjonowanym managerem FIFA, z Harrym Jansenem i Theo Derksem, członkami Rady Programowej Polish Soccer Skills oraz konsultantami Holenderskiego Królewskiego Związku Piłki Nożnej. W studio z Andrzejem Sołtysikiem i Magdą Mołek rozmawia Marek Milankiewicz, dyrektor sportowy Polish Soccer Skills.

04.02.2011 TVP Warszawa

Grzegorz Lato na treningu Polish Soccer Skills.

21.01.2011 TVP Warszawa

Reportaż z obozów zimowyc Polish Soccer Skills z Pruszkowa.

16.01.2011 Polsat News

Rozmowa z Krzysztofem Kunikiem, szefem projektu PSS i Markiem Milankiewiczem dyrektorem sportowym PSS.

16.08.2010 Polsat Sport

Reportaż z obozów letnich Polsat Soccer Skills w Centralnym Ośrodku Sportu Centrum Przygotowań Olimpijskich w Wałczu

08.08.2010 Polsat News

Wywiad z Markiem Milankiewiczem.

20.06.2010 Polsat News cz 2

Rozmowa z Markiem Milankiewiczem - dyrektorem sportowym Polsat Soccer Skills, Radkiem Majewskim zawodnikiem Nottingham Forest oraz stałymi uczestnikami obozów Polsat Soccer Skills Mateuszem i Karolem Wszoła.

20.06.2010 Polsat News cz 1

Rozmowa z Markiem Milankiewiczem - dyrektorem sportowym Polsat Soccer Skills, Radkiem Majewskim zawodnikiem Nottingham Forest oraz stałymi uczestnikami obozów Polsat Soccer Skills Mateuszem i Karolem Wszoła.

06.06.2010 Polsat, Wydarzenia

Uczestnicy Polsat Soccer Skills na treningu reprezentacji Polski.

01.03.2010 Polsat, Wydarzenia

Spotkanie uczestników Polsat Soccer Skills z kadrą Polski

16.02.2010 Polsat, Wydarzenia

Informacja o zimowych obozach Polsat Soccer Skills, które odbywają się w Pruszkowie.

17.12.2009 TV Biznes, Rozmowa dnia

Rozmowa z Krzysztofem Kunikiem, pomysłodawcą projektu Polsat Soccer Skills.

08.10.2009 Polsat, Wydarzenia

Ogłoszenie zwycięzców Polsat Soccer Skills.

25.07.2009 Polsat Sport

Reportaż z obozu Polsat Soccer Skills 2009 w Szczyrku, część 2

25.07.2009 Polsat Sport

Reportaż z obozu Polsat Soccer Skills 2009 w Szczyrku, część 1

 • Giga Sport: Zostań GIGA piłkarzem! Droga do Reprezentacji Polish Soccer Skills

  Reprezentacja Polish Soccer Skills to najbardziej utalentowani młodzi piłkarze i piłkarki wybrani spośród kilku tysięcy uczestników obozów, którzy przechodzą testy umiejętności i osiągają najlepsze wyniki. Reprezentanci organizowane mają treningi np. na Stadionie Narodowym oraz wyjeżdżają na zagraniczne zgrupowania i grają z topowymi europejskimi drużynami takimi jak Bayern Moanchium, Liverpool, czy Juventus.

  czytaj dalej
 • Przegląd Sportowy: Szkoła futbolu w Cetniewie. Obserwują ich skauci z Polski i europejskich klubów

  Trwa zgrupowanie akademii w Cetniewie. Bierze w nim udział aż 250 zawodników Polish Soccer Skills.

  czytaj dalej
 • Przegląd Sportowy: Cała wiedza w jednym miejscu

  Soccer Skills PRO Team - niezwykle nowoczesna aplikacja on-line, która jest kompletnym rozwiązaniem dla klubów i akademii.

  czytaj dalej
 • LOGO: Polish Soccer Skills. Obóz piłkarski w ferie zimowe!

  Dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-19 lat, niezależnie od poziomu umiejętności, zajmowanej pozycji na boisku i przynależności klubowej! Trenerzy z Hiszpanii i Niemiec. Dla najlepszych zawodników do wygrania darmowy wyjazd do Hiszpanii i powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills.

  czytaj dalej
 • Przegląd Sportowy: Wyjadą do Hiszpanii

  Najlepsi zawodnicy zimowych obozów w nagrodę pojadą do Madrytu i Barcelony.

  czytaj dalej