ZIMOWE OBOZY PIŁKARSKIE - FERIE 2017

Indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, gry z hiszpańskimi i niemieckimi trenerami, trening motoryczny, trening taktyczny, trening mentalny z psychologiem sportu, nauka języków obcych, testy umiejętności, a dla najlepszych wyjazd do HISZPANII - do Barcelony i Madrytu - oraz powołania do Reprezentacji PSS. Obozy są dla dziewczynek i chłopców niezależnie od przynależności klubowej i poziomu umiejętności. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 20.000 dziewczynek i chłopców z całego świata.

NAGRODA!

Zwycięzcy obozów Zima 2017 w nagrodę
wyjadą na obóz treningowy do HISZPANII! Odwiedzą kluby FC Barcelona i Real Madryt oraz otrzymają powołania do Reprezentacji PSS!

TERMINY

Zimowe obozy Polish Soccer Skills odbywają się przez sześć tygodni ferii zimowych. Niezależnie od województwa w którym mieszkasz znajdziesz termin dla siebie. Obozy trwają od niedzieli do soboty.

TRENERZY

Oprócz polskich trenerów od treningu technicznego (1 trener na 4 zawodników), treningi będą prowadzić trenerzy z Hiszpanii i Niemiec, związani z klubami Primera Division i Bundesligi.

Zarezerwuj miejsce na najbliższych obozach ZIMA 2017
 
 • Testy umiejętności i nagroda - wyjazd do HISZPANII (Barcelona i Madryt) dla najlepszej osoby z każdej kategorii wiekowej, a dodatkowo dla najlepszej dziewczyny i najlepszego bramkarza!
 • Powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills
 • Trenerzy z Niemiec i Hiszpanii na każdym obozie
 • Dwa komplety marki adidas z Twoim nazwiskiem!
Gdzie na obozy zimą?

Zimą 2017 obozy Polish Soccer Skills będą organizowane w trzech lokalizacjach - w Centralnym Ośrodku Sportu w SPALE, w Centralnym Ośrodku Sportu i w Ośrodku Piłkarskim API w ZAKOPANEM oraz w Ośrodku Sportu i Rekreacji w JAROCINIE.

Sprawdź w której lokalizacji odbędzie się obóz Polish Soccer Skills w Twoje ferie zimowe!

Roczny kontrakt z adidasem!

Przyjeżdżając na obóz Polish Soccer Skills i biorąc udział w testach umiejętności, oprócz wyjazdu do HISZPANII i powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills, możesz otrzymać roczny kontrakt z adidas.

Jeśli Potencjometr Polish Soccer Skills pokaże, że jesteś wybitnie utalentowany, adidas ufunduje Ci profesjonalny kontrakt.

Powołania do Reprezentacji PSS

Najlepsi zawodnicy wybrani na podstawie testów umiejętności przeprowadzanych na obozach otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills. Reprezentacje są objęte specjalnym programem opieki i promocji. Piłkarze i piłkarki mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi i grają sparingi z najlepszymi drużynami w Europie. Do tej pory Reprezentanci Polish Soccer Skills grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Atletico Madryt, Sevilla FC, Granada, Real Betis Sevilla, Cordoba, Wotford i inne. Kilku z nich dzięki temu zostało zaproszonych na testy do klubów Bundesligi, Primera Division i Premier League. Między innymi nasi Reprezentanci przechodzili testy w Bayernie Monachium i Getafe.

Zimowe obozy piłkarskie Polish Soccer Skills:
Dla dziewczyn i chłopców w wieku 7-19 lat 
dla bramkarzy i zawodników z pola

PROGRAM RAMOWY OBOZU

Każdego dnia:

 • 3 godziny treningu piłkarskiego w tym: 1 godzina treningu techniki i koordynacji w grupach 1 trener - 4 zawodników, 1 godzina gier zadaniowych 4x4 w grupach 1 trener - 4 zawodników, 1 godzina gier treningowych z hiszpańskimi/niemieckimi trenerami
 • 1 godzina zajęć z psychologiem sportowym
 • 1 godziny treningu motorycznego
 • 1 godzina zajęć językowych o profilu piłkarskim (hiszpański i niemiecki)

Dodatkowo w ciągu tygodnia:

 • regeneracja na basenie
 • zajęcia taktyczne
 • zajęcia teoretyczne 
 • testy motoryczne
 • testy umiejętności początkowe określające poziom umiejętności
 • testy umiejętności końcowe - klasyfikujące do nagrody i do powołań do reprezentacji Polish Soccer Skills

Zajęcia sportowe opracowane przez Polish Soccer Skills zostały konsultowane przez metodyka sportowego. Konsultacje dotyczyły zarówno zakresu jak i intensywności zajęć w kontekscie wieku i umiejętności dzieci.

HISZPAŃSCY I NIEMIECCY TRENERZY

Na wszystkich obozach zimowych Polish Soccer Skills za gry odpowiedzialni są hiszpańscy trenerzy związani z klubami PRIMERA DIVISION i niemieccy trenerzy związani z BUNDESLIGĄ. Dzięki temu nasi zawodnicy poznają filozofię szkolenia Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

Do tej pory na naszych obozach byli trenerzy związani z takimi klubami jak Real Madryt, Atletico Madryt, Sevilla FC, Betis Sevilla, Granada FC, Atletic Bilbao, Getafe CF, Valencia CF, FC Koln, Bayern Monachium i wiele innych.

JAKĄ KADRĘ ZAPEWNIAMY?

Na obozach Polish Soccer Skills zapewniamy sprawdzoną, przeszkoloną i doświadczoną kadrę. Zapewniamy trenerów od techniki piłkarskiej (1 trener dla max. 4 zawodników), trenerów motorycznych, psychologów sportowych, nauczycieli od języka hiszpańskiego i niemieckiego, opiekunów i kierownika. Na wszystkich obozach gry szkoleniowe prowadzą hiszpańscy trenerzy z Primera Division i niemieccy trenerzy z Bundesligi.

NAGRODA

Dla najlepszych zawodników wyłonionych na podstawie testów umiejętności - Potencjometr Polish Soccer Skills - wyłonimy zawodników z największym potencjałem, którym w nagrodę ufundujemy wyjazd do HISZPANII, gdzie odwiedzą Barcelonę i Madryt. Zwycięzcami zostaną - po jednej osobie z każdej z naszych sześciu kategorii wiekowych oraz najlepsza dziewczyna i najlepszy bramkarz! 

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI

Obozy Polish Soccer Skills są dla wszystkich zawodników niezależnie od poziomu umiejętności. Najlepsi jednak piłkarze z obozów zimowych, we wszystkich kategoriach wiekowych, wyłonieni na podstawie testów umiejętności otrzymują powołania do Reprezentacji PSS sezonu 2016/2017.

Reprezentancji są objęci specjalnym programem opieki i promocji. Wyjeżdżają m.in. na specjalne zgrupowania i sparingi z najlepszymi zagranicznymi drużynami.

Reprezentanci poprzednich sezonów mieli okazję pokazać się trenerom i skautom grając m.in. z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Atletico Madryt, Rayo Vallecano, Getafe, Sevilla FC czy Real Betis.

INDYWIDUALNY OPIS UMIEJĘTNOŚCI

Każdy zawodnik oprócz dyplomu ukończenia obozu, otrzymuje specjalnie przygotowaną książkę z opisem swojego indywidualnego profilu umiejętności.

Ocena umiejętności i cech piłkarskich wykonana jest przez trenerów prowadzących i psychologów.

Podczas uroczystego zakończenia obozu do dyspozycji rodziców jest również kadra, z którą można porozmawiać na temat własnego dziecka.

KOSZULKA Z NAZWISKIEM

Oprócz strojów, które otrzymujesz od nas na czas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo, czapka, worek na buty - teraz otrzymasz dwa nowe komplety treningowe marki adidas Entrada z logo Polish Soccer Skills na własność. Zawodnicy będą trenować we własnych strojach! Stroje będą w kolorystyce: niebiesko - granatowej i szaro - czarnej. Dodatkowo na koszulkach nadrukujemy Twoje nazwisko :)

Uwaga! Wybierane w formularzu rejestracyjnym przez Was stroje są zamawiane specjalnie dla Was, dlatego nie podlegają wymianie ani zwrotowi.

DLA KAŻDEGO NIEZALEŻNIE OD POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI

W obozach Polish Soccer Skills mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy - dziewczyny i chłopcy w wieku od 7 do 19 lat niezależnie od poziomu umiejętności i zajmowanej pozycji na boisku.

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, na podstawie których dobierane są czteroosobowe grupy treningowe względem wieku i poziomu umiejętności. Nie zdarza się zatem, żeby ktoś o dobrych umiejętnościach trenował z kimś kto dopiero zaczyna.

W obozach Polish Soccer Skills w ciągu roku bierze udział ponad 4500 zawodników z całej Polski - zarówno z klubów Ekstraklasy, jak i małych szkolnych drużyn - oraz z 20 krajów całego Świata.

Obozy Polish Soccer Skills to miejsce gdzie integruje się całe środowisko piłkarskie, niezależnie od przynależności klubowej.

1 TRENER NA 4 ZAWODNIKÓW - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Treningi techniki piłkarskiej odbywają się w małych 4-osobowych grupach, dzięki czemu trener ma możliwość zwrócenia uwagi na każdy szczegół i poprawy każdego błędu.

Już po tygodniu można zauważyć eliminację złych nawyków piłkarskich i lepsze zrozumienie celu danego ćwiczenia.

WYKŁAD DLA RODZICÓW Z PSYCHOLOGIEM SPORTU

Przygotowaliśmy dla rodziców naszych zawodników wykład z psychologiem sportu, który ma na celu ukierunkowanie rodziców młodych piłkarzy na wspieranie swoich dzieci. 

Chcemy pokazać jak rodzice mogą w praktyce pomagać swoim dzieciom. Porozmawiamy także o tym co może przeszkadzać w rozwoju talentu Waszych dzieci.

Podpowiemy jak być Rodzicem, a nie trenerem :)

CENA OBOZU 1699 PLN ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, II śniadanie, obiad, kolacja, napoje na treningi)
 • dwa komplety treningowe marki adidas na własność z nazwiskiem - koszulka, spodenki, getry
 • zajęcia z trenerem hiszpańskim
 • zajęcia z trenerem niemieckim
 • trener piłkarski (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • trener motoryczny
 • psycholog sportowy
 • nauczyciel języka hiszpańskiego
 • nauczyciel języka niemieckiego
 • zajęcia teoretyczne (taktyka, dieta, regeneracja)
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo, worek na buty, czapka
 • pranie sprzętu sportowego
 • basen
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów, prowadzących
 • fotoreportaż zdjęciowy (dostęp on-line)
 • udział w testach umiejętności kwalifikujących do nagrody, jaką jest darmowy wyjazd do HISZPANII.

Cena nie obejmuje dojazdu.

WARUNKI REZERWACJI

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Soccer Skills Sp. z o.o.
2. Wpłata zaliczki w wysokości 500 PLN/obóz, następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja)
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 4 tygodnie przed datą rozpoczęcia obozu
4. Wpłaty dokonywane są na konto Soccer Skills Sp. z o.o., Numer rachunku: 50 2490 0005 0000 4520 8813 9042
5. Brak wpłaty w określonym powyżej terminie powoduje wycofanie zgłoszenia bez zwrotu wpłaconej zaliczki
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl
W powyższej sytuacji Soccer Skills Sp. z o.o. dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
a)     rezygnacja do 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu - zwrot za potrąceniem zaliczki w wysokości 500 zł
b)     rezygnacja na mniej niż 14 dni od daty rozpoczęcia obozu - zwrot za potrąceniem 70% ceny obozu
7. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu obozu i polityki prywatności.
8. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji.Dlaczego wybrać obóz Polish Soccer Skills?


Najnowocześniejsza metodologia szkolenia piłkarskiego, indywidulany trening techniczny w grupach 1 trener - 4 zawodników, trening motoryczny, taktyczny, mentalny, GRY PROWADZONE PRZEZ HISZPAŃSKICH I NIEMIECKICH TRENERÓW, nauka języka hiszpańskiego i niemieckiego, testy umiejętności, dla najlepszych darmowy wyjazd do Londynu i powołania do Reprezentacji PSS. 

Zaufało nam już ponad 20.000 zawodników i ich rodziców!

Lista obozów piłkarskich ZIMA 2017

TURNUS DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA LOKALIZACJA CENA ZAPISY
Przepraszamy, w tej chwili nie organizujemy żadnych obozów spełniających wybrane kryteria.

KALENDARZ FERII ZIMOWYCH 2017

Zobacz, który turnus obozów Polish Soccer Skills Zima 2017 odbywa się w terminie ferii zimowych w Twoim województwie:
 

1 Turnus: 15.01.2017 - 21.01.2017
pomorskie, śląskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie

2 Turnus: 22.01.2017 - 28.01.2017
pomorskie, śląskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

3 Turnus: 29.01.2017 - 04.02.2017
wielkopolskie, małopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

4 Turnus: 05.02.2017 - 11.02.2017
wielkopolskie, małopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie

5 Turnus: 12.02.2017 - 18.02.2017
mazowieckie, dolnośląskie, zachodniopomorskie, opolskie

6 Turnus: 19.02.2017 - 25.02.2017
mazowieckie, dolnośląskie, zachodniopomorskie, opolskie

Lokalizacje obozów

Jarocin
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarocinie, Hotel Jarota, ul. Sportowa 6, 63-200 Jarocin
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Zakopane
Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, Hotel Bel-Ami, Seweryna Goszczyńskiego 24, 34-500 Zakopane
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Spała
Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, ul. Mościckiego 6, 97-215 Inowłódz
Hotel Mościcki, ul.Nadpiliczna 2, 97-215 Inowłódz
Hotel Savoy, ul Mościckiego 19, 97-215 Inowłódz
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps

CO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ?

 Hiszpańscy i niemieccy trenerzy

 Autorski, skuteczny system szkoleniowy

 2 komplety meczowe marki Adidas z nazwiskiem

 Wymierne efekty treningu, obiektywne badania potencjału

 Powołania do reprezentacji PSS na podstawie testów

 Darmowe wyjazdy zagraniczne dla najlepszych

 Pełna opieka pedagogiczna, psychologiczna i merytoryczna

 Najlepsze obozy piłkarskie w tej części Europy

 Obozy organizowane z sukcesem od 9 lat

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien?