ZIMOWE OBOZY PIŁKARSKIE - FERIE 2019

Indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, gry z zagranicznymi trenerami z najlepszych lig europejskich, trening motoryczny, trening taktyczny, trening mentalny z psychologiem sportu, zajęcia z fizjoterapeutą, nauka języka hiszpańskiego, testy umiejętności, a dla najlepszych wyjazd do Juventusu Turyn oraz powołania do Reprezentacji PSS. Obozy są dla dziewczynek i chłopców w wieku od 7-19 lat, niezależnie od przynależności klubowej i poziomu umiejętności. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 30.000 dziewczynek i chłopców z całego świata.

TRENERZY

Oprócz polskich trenerów od treningu technicznego (1 trener na 4 zawodników), treningi będą prowadzić trenerzy z najlepszych europejskich lig.

TERMINY

Zimowe obozy Polish Soccer Skills odbywają się przez pięć tygodni ferii zimowych. Niezależnie od województwa w którym mieszkasz znajdziesz termin dla siebie. Obozy trwają od niedzieli do soboty.

NAGRODA!

Zwycięzcy obozów Zima 2019 w nagrodę
wyjadą na obóz treningowy w Turynie! Dodatkowo otrzymają powołania do Reprezentacji PSS!

Zarezerwuj miejsce na najbliższych obozach ZIMA 2019
 
 • Trenerzy z najlepszych lig europejskich
 • Testy umiejętności i nagroda - wyjazd do Juventusu Turyn oraz powołania do Reprezenatcji PSS
 • Dwa komplety piłkarskie marki adidas z Twoim nazwiskiem na własność oraz worek na buty i bidon!
 • Indywidualny opis umiejętności każdego zawodnika i ocena potencjału piłkarskiego
Obozy Polish Soccer Skills w telewizji!

Najlepsze obozy piłkarskie Polish Soccer Skills na szklanym ekranie. Dziękujemy naszym zawodnikom i zawodniczkom oraz ich rodzicom za udział w nagraniu. Mamy nadzieję, że było to ciekawe doświadczenie, które sprawiło Wam radość. Z pewnością będzie to pamiątka, do której będzie można wrócić z uśmiechem :)

Gdzie na obozy zimą?

Zimą 2019 obozy Polish Soccer Skills będą organizowane w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w SPALE. Ośrodek słynie z kompleksowej bazy treningowo - pobytowej, służącej polskim i zagranicznym kadrom narodowym kilkudziesięciu dyscyplin sportowych.

Roczny kontrakt z adidasem!

Przyjeżdżając na obóz Polish Soccer Skills i biorąc udział w testach umiejętności, oprócz wyjazdu do Juventusu Turyn i powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills, możesz otrzymać roczny kontrakt z adidas.

Jeśli Potencjometr Polish Soccer Skills pokaże, że jesteś wybitnie utalentowany, adidas ufunduje Ci profesjonalny kontrakt.

Powołania do Reprezentacji PSS

Najlepsi zawodnicy wybrani na podstawie testów umiejętności przeprowadzanych na obozach otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills. Reprezentacje są objęte specjalnym programem opieki i promocji. Piłkarze i piłkarki mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi i grają sparingi z najlepszymi drużynami w Europie. Do tej pory Reprezentanci Polish Soccer Skills grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Atletico Madryt, Sevilla FC, Granada, Real Betis Sevilla, Cordoba, Wotford i inne. Kilku z nich dzięki temu zostało zaproszonych na testy do klubów Bundesligi, Primera Division i Premier League. Między innymi nasi Reprezentanci przechodzili testy w Bayernie Monachium i Getafe.

Potencjometr w aplikacji

Wyniki testów prowadzonych w trakcie obozów Polish Soccer Skills będzie można sprawdzić w aplikacji mobilnej! Potencjometr Soccer Skills PRO iD w telefonie pozwali na szybsze i bardziej intuicyjne porównanie osiągniętych rezultatów z bazą ponad 30.000 wyników zgromadzonych na przestrzeni ponad 10 lat. Dodatkowo po zakończeniu wszystkich letnich obozów aplikacja pozwoli na porównanie własnych wyników z najlepszymi rezultatami osiągniętymi w trakcie letnich obozów Polish Soccer Skills w danej kategorii wiekowej. Aplikacja Soccer Skills PRO iD będzie dawała szereg rozwiązań, dzięki którym zawodniczki i zawodnicy będą mogli podnosić swoje umiejętności również w codziennym treningu.

Mapa rozwoju zawodnika

Do profesjonalnej piłki prowadzi wiele dróg. Wiedząc jak wiele wątpliwości, co do wyboru klubu, postępów i wyników syna/córki towarzyszy rodzicom - stworzyliśmy własny model rozwoju młodych zawodników. Mapa Rozwoju Zawodnika w Polish Soccer Skills skupia się na ciągłym doskonaleniu indywidualnych umiejętności. Nie ważne gdzie grasz ważne jak trenujesz. Nie ważne czy jesteś zawodnikiem znanego klubu czy małego UKSu. Nie ważne gdzie mieszkasz. To co ma znaczenie to Twoja determinacja i wsparcie trenera i rodziców. W naszym modelu jest wiele miejsc gdzie można pokazać swój talent. Patrzymy na potencjał i na podstawie naszej oceny rozwijamy talent zawodników. To jest nasza pasja!

Zimowe obozy piłkarskie Polish Soccer Skills:
Dla dziewczyn i chłopców w wieku 7-19 lat 
dla bramkarzy i zawodników z pola

PROGRAM RAMOWY OBOZU

Każdego dnia:

 • 4 jednostki treningu piłkarskiego w tym: trening techniki i koordynacji w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry zadaniowe 4x4 w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry treningowe z hiszpańskim trenerem, gry treningowe z drugim trenerem zagranicznym
 • 1 jednostka zajęć z psychologiem sportowym
 • 1 jednostka treningu motorycznego
 • 1 jednostka zajęć językowych o profilu piłkarskim (hiszpański)
 • 1 jednostka zajęć teoretycznych z zakresu fizjoterapii, diety i prewencji

Dodatkowo:

 • regeneracja na basenie
 • zajęcia taktyczne
 • testy motoryczne
 • testy umiejętności początkowe określające poziom umiejętności
 • testy umiejętności końcowe - klasyfikujące do nagrody i do powołań do reprezentacji Polish Soccer Skills
 • dostęp do multimedialnych materiałów edukacyjnych przygotowanych przez psychologa sportu dla rodziców

Zajęcia sportowe opracowane przez Polish Soccer Skills zostały konsultowane przez metodyka sportowego. Konsultacje dotyczyły zarówno zakresu jak i intensywności zajęć w kontekscie wieku i umiejętności dzieci.

DWA KOPLETY ADIDAS

Oprócz strojów, które otrzymujesz od nas na czas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo, czapka - teraz otrzymasz dwa nowe komplety treningowe marki adidas z logo Polish Soccer Skills na własność. Zawodnicy będą trenować we własnych strojach! Stroje będą w kolorystyce: niebiesko - granatowej i zielono - czarnej. Dodatkowo na koszulkach nadrukujemy Twoje nazwisko :)

Uwaga! Wybierane w formularzu rejestracyjnym przez Was stroje są zamawiane specjalnie dla Was, dlatego nie podlegają wymianie ani zwrotowi. Uprzejmie prosimy o przemyślany wybór rozmiaru strojów.

Trenerzy z najlepszych zagranicznych lig

Na wszystkich obozach zimowych Polish Soccer Skills za gry odpowiedzialni są hiszpańscy trenerzy związani z klubami PRIMERA DIVISION. Dodatkowo drugim trenerem zagranicznym w zależności od terminu będzie trener z lig europejskich.

Dzięki temu nasi zawodnicy poznają filozofię szkolenia krajów, które zdobyły tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

Do tej pory na naszych obozach byli trenerzy związani z takimi klubami jak Real Madryt, Sevilla FC, Granada FC, Atletic Bilbao, Getafe CF, Valencia CF, FC Koln, Bayern Monachium i wiele innych.

JAKĄ KADRĘ ZAPEWNIAMY?

Na obozach Polish Soccer Skills zapewniamy sprawdzoną, przeszkoloną i doświadczoną kadrę. Zapewniamy trenerów od techniki piłkarskiej (1 trener dla max. 4 zawodników), trenerów motorycznych, psychologów sportowych, nauczycieli od języka hiszpańskiego, fizjoterapeutów, opiekunów i kierownika. Wszyscy trenerzy oprócz licencji Polish Soccer Skills posiadają uprawnienia trenerów piłkarskich, a opiekunowie ukończyli specjalistyczne kursy wchowawcze.

Na wszystkich obozach gry szkoleniowe prowadzą hiszpańscy trenerzy z Primera Division i trenerzy z europejskich lig.

NAGRODA

Dla najlepszych zawodników wyłonionych na podstawie testów umiejętności - Potencjometr Polish Soccer Skills - wyłonimy zawodników z największym potencjałem, którym w nagrodę ufundujemy wyjazd do Juventusu Turyn, treningi z trenerami akademii Mistrza Włoch, oglądanie meczu Serie A, zwiedzanie stadionów i spotkania z piłkarskim gwiazdami.

Zwycięzcami zostaną - po jednej osobie z każdej z naszych sześciu kategorii wiekowych oraz najlepsza dziewczyna i najlepszy bramkarz! 

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI

Obozy Polish Soccer Skills są dla wszystkich zawodników niezależnie od poziomu umiejętności. Najlepsi jednak piłkarze z obozów zimowych, we wszystkich kategoriach wiekowych, wyłonieni na podstawie testów umiejętności otrzymują powołania do Reprezentacji PSS sezonu 2018/2019.

Reprezentancji są objęci specjalnym programem opieki i promocji. Wyjeżdżają m.in. na specjalne zgrupowania i sparingi z najlepszymi zagranicznymi drużynami.

Reprezentanci poprzednich sezonów mieli okazję pokazać się trenerom i skautom grając m.in. z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Atletico Madryt, Rayo Vallecano, Getafe, Sevilla FC czy Real Betis.

INDYWIDUALNY OPIS UMIEJĘTNOŚCI

Każdy zawodnik oprócz dyplomu ukończenia obozu, otrzymuje specjalnie przygotowaną książkę z opisem swojego indywidualnego profilu umiejętności.

Ocena umiejętności i cech piłkarskich wykonana jest przez trenerów prowadzących i psychologów.

Podczas uroczystego zakończenia obozu do dyspozycji rodziców jest również kadra, z którą można porozmawiać na temat własnego dziecka.

DLA KAŻDEGO NIEZALEŻNIE OD POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI

W obozach Polish Soccer Skills mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy - dziewczyny i chłopcy w wieku od 7 do 19 lat niezależnie od poziomu umiejętności i zajmowanej pozycji na boisku.

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, na podstawie których dobierane są czteroosobowe grupy treningowe względem wieku i poziomu umiejętności. Nie zdarza się zatem, żeby ktoś o dobrych umiejętnościach trenował z kimś kto dopiero zaczyna.

W obozach Polish Soccer Skills w ciągu roku bierze udział ponad 5000 zawodników z całej Polski - zarówno z klubów Ekstraklasy, jak i małych szkolnych drużyn - oraz z 20 krajów całego Świata.

Obozy Polish Soccer Skills to miejsce gdzie integruje się całe środowisko piłkarskie, niezależnie od przynależności klubowej.

BIDON I WOREK NA BUTY

Teraz oprócz dwóch kompletów treningowych marki adidas otrzymasz na własność bidon i worek na buty z logo Polish Soccer Skills!

ZAPRASZAMY DZIEWCZYNY

Cieszymy się, że każdego roku na nasze obozy przyjeżdża coraz więcej dziewczyn. Zapraszamy dziewczyny w wieku 7-19 lat, zarówno takie, które już grają w piłkę, jak i takie, które chcą się nauczyć grać.

OBÓZ DLA BRAMKARZY

Bramkarze oprócz wszystkich innych zajęć opisanych w ofercie mają każdego dnia dedykowany trening techniki bramkarskiej. Trening bramkarski na naszych obozach jest przygotowywany pod nadzorem naszego eksperta Luisa Llopisa, trenera Realu Madryt, który jest asystentem Zinedine Zidane odpowiedzialnym za bramkarzy!

MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA RODZICÓW

Z myślą o rodzicach naszych zawodników przygotowaliśmy materiały edukacyjne, do których dostęp otrzymacie Państwo zaraz po zakończeniu obozu. Zastanawiacie się czasem, jak wspierać dziecko, aby nie wywierać presji, co powiedzieć po przegranym meczu czy jak zachęcić do treningu? W cyklu krótkich wykładów zawarliśmy odpowiedzi na te i inne pytania. Podpowiemy, jak wspierać młodego zawodnika na jego piłkarskiej drodze.

CENA OBOZU 1899 PLN ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek regeneracyjny, napoje na treningi)
 • dwa nowe komplety meczowe marki adidas (koszulka, spodenki, getry), bidon oraz worek na buty na własność
 • zajęcia z trenerem hiszpańskim
 • zajęcia z trenerem z ligi europejskiej
 • trener piłkarski (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • trener motoryczny
 • psycholog sportowy
 • fizjoterapeuta
 • nauczyciel języka hiszpańskiego
 • zajęcia teoretyczne (taktyka, dieta, regeneracja)
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy Adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo, czapka
 • pranie sprzętu sportowego
 • basen
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów prowadzących i psychologów
 • fotoreportaż zdjęciowy (dostęp on-line)
 • udział w testach umiejętności kwalifikujących do nagrody, jaką jest darmowy wyjazd do Juventusu Turyn i powołania do Reprezentacji PSS

Cena nie obejmuje dojazdu.

WARUNKI REZERWACJI

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Soccer Skills Sp. z o.o.
2. Wpłata zaliczki w wysokości 500 PLN/obóz, następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja)
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 4 tygodnie przed datą rozpoczęcia obozu
4. Wpłaty dokonywane są na konto Soccer Skills Sp. z o.o., Numer rachunku: 67 1750 0012 0000 0000 2673 4231
5. Brak wpłaty w określonym powyżej terminie powoduje wycofanie zgłoszenia bez zwrotu wpłaconej zaliczki
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl
W powyższej sytuacji Soccer Skills Sp. z o.o. dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
a)     rezygnacja do 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu - zwrot za potrąceniem zaliczki w wysokości 500 zł
b)     rezygnacja na mniej niż 14 dni od daty rozpoczęcia obozu - zwrot za potrąceniem 70% ceny obozu
c)     rezygnacja w trakcie obozu - bezwrotna
7. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu obozu i polityki prywatności.
8. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji.

KALENDARZ FERII ZIMOWYCH 2019

Zobacz, który turnus obozów Polish Soccer Skills Zima 2019 odbywa się w terminie ferii zimowych w Twoim województwie:
 

1 Turnus: 20.01.2019 - 26.01.2019

kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, podlaskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie

2 Turnus: 27.01.2019 - 02.02.2019
dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

3 Turnus: 03.02.2019 - 09.02.2019
dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie


4 Turnus: 10.02.2019 - 16.02.2019
lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie

5 Turnus: 17.02.2019 - 23.02.2019
lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie

 

Lista obozów piłkarskich ZIMA 2019

TURNUS DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA LOKALIZACJA CENA ZAPISY
Przepraszamy, w tej chwili nie organizujemy żadnych obozów spełniających wybrane kryteria.

CO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ?

 Hiszpańscy i niemieccy trenerzy

 Autorski, skuteczny system szkoleniowy

 2 komplety meczowe marki Adidas z nazwiskiem

 Wymierne efekty treningu, obiektywne badania potencjału

 Powołania do reprezentacji PSS na podstawie testów

 Darmowe wyjazdy zagraniczne dla najlepszych

 Pełna opieka pedagogiczna, psychologiczna i merytoryczna

 Najlepsze obozy piłkarskie w tej części Europy

 Obozy organizowane z sukcesem od 10 lat

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien?