ZIMOWE OBOZY PIŁKARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Z I M A  2 0 2 4 

Indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, gry z zagranicznymi trenerami z najlepszych lig europejskich, trening motoryczny, trening taktyczny, trening mentalny z psychologiem sportu, zajęcia fizjo, warsztaty "Fair-play", testy umiejętności, opis indywidualnego profilu zawodnika, stroje piłkarskie marki adidas, a dla najlepszych powołania do Reprezentacji PSS i zagraniczne sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami. Obozy przeznaczone są dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-19 lat, niezależnie od przynależności klubowej, zajmowanej pozycji i poziomu umiejętności. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 50.000 dziewczynek i chłopców z całego świata.

 

TRENERZY ZAGRANICZNI

Szkolenie z zagranicznymi trenerami - nasi zawodnicy poznają filozofię szkolenia krajów, które zdobyły tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI PSS

Wyróżniający się zawodnicy i zawodniczki, którzy najlepiej wypadną w testach umiejętności mają szansę na powołanie do Reprezentacji PSS.

WYJAZDY ZAGRANICZNE

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki ze swoich kategorii wiekowych mają szansę wygrać darmowy wyjazd na sparigni do topowych europejskich akademii.

MEGA PROMOCJE!

Im szybiej zarezerwujesz tym więcej zyskujesz!

Ferie w Uniejowie!

Zimą zapraszamy Was do Uniejowa. Miejscowość uzdrowiskowa, słynąca z kompleksów basenów termalnych. Uniejów jest zlokalizowany w centralnej Polsce blisko autostrady A2, dzięki czemu łatwo dojedziesz niemalże z każdego miejsca w Polsce.

Czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów**** jest zlokalizowany przy kompleksie dwóch pełnowymiarowych boisk piłkarskich - jedno z naturalną nawierzchnią - jedyne w kraju boisko podgrzewane wodą geotermalną przez cały okres zimy oraz jedno boisko ze sztuczną nawierzchnią. W odległości 1 km od hotelu znajduje się hala sportowa.

Blisko hotelu również znajduje się kompleks basenów Termy Uniejów, z których w ramach obozu skorzystają uczestnicy naszych obozów.

Ubezpieczenie od rezygnacji z obozu

Zarezerwuj obóz dziś i wykup dodatkową polisę od rezygnacji, aby nie narazić się na stratę pieniędzy w sytuacji, w której np. dziecku przytrafi się kontuzja czy przeziębienie.

Aby zarezerwować obóz z tym ubezpieczeniem, prosimy o wybranie w formularzu rejestracyjnym opcji „+ubezpieczenie od rezygnacji”. Dodatkowy koszty to 100 PLN.

Poniżej znajduje się link do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia Allianz (§ 10). Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami. Wymienionych jest tam m.in 17 powodów z których można zrezygnować z obozu i uzyskać zwrot kosztów. Zgłoszenie rezygnacji do Ubezpieczyciela musi nastąpić maksymalnie w ciągu 10 dni od zaistnienia przyczyny. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami w jakiej sytuacji można bezpłatnie zrezygnować z obozu.

Kiedy ferie w moim województwie?

Niezależnie od tego w jakim województwie mieszkasz, przygotowaliśmy dla Ciebie obóz. Sprawdź w którym turnusie Ty masz ferie i zapisz się na obóz już dziś!

 • Turnus nr 1  - 14.01-20.01.2024 - województwa: mazowieckie, dolnośląskie i zachodniopomorskie, opolskie,
 • Turnus nr 3  -  28.01-03.02.2024 - województwa: śląskie, łódzkie, pomorskie, podkarpackie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
 • Turnus nr 5  -  11.02-17.02.2024 - województwa: wielkopolskie, małopolskie, lubuskie, świętokrzyskie i kujawsko-pomorskie.

Zimowe obozy piłkarskie Polish Soccer Skills:
Dla dziewczyn i chłopców w wieku 7-19 lat 
dla bramkarzy i zawodników z pola

PROGRAM RAMOWY OBOZU

Każdego dnia:

 • 4 jednostki treningu piłkarskiego w tym: trening techniki i koordynacji w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry zadaniowe 4x4 w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry treningowe z  trenerem zagranicznym
 • 1 jednostka zajęć z psychologiem sportowym/warsztatów "Fair-Play"
 • 1 jednostka treningu motorycznego/zajęć fizjo

Dodatkowo:

 • regeneracja na basenie
 • zajęcia taktyczne
 • testy motoryczne
 • testy umiejętności początkowe określające poziom umiejętności
 • testy umiejętności końcowe - klasyfikujące do powołań do reprezentacji Polish Soccer Skills
 • trening pokazowy dla rodziców

Zajęcia sportowe opracowane przez Polish Soccer Skills zostały konsultowane przez metodyka sportowego. Konsultacje dotyczyły zarówno zakresu jak i intensywności zajęć w kontekscie wieku i umiejętności dzieci

TRENERZY Z NAJLEPSZYCH ZAGRANICZNYCH LIG

Na wszystkich obozach zimowych Polish Soccer Skills za gry odpowiedzialni są zagraniczni trenerzy związani z klubami najlepszych europejskich lig.

Do tej pory na naszych obozach byli trenerzy związani z takimi klubami jak Real Madryt, Sevilla FC, Granada FC, Atletic Bilbao, Getafe CF, Valencia CF, FC Koln, Bayern Monachium, AC Milan i wiele innych.

JAKĄ KADRĘ ZAPEWNIAMY?

Na obozach Polish Soccer Skills zapewniamy sprawdzoną, przeszkoloną i doświadczoną kadrę. Zapewniamy trenerów od techniki piłkarskiej (1 trener dla maksymalnie 4 zawodników), trenerów motorycznych, psychologów sportowych. Oprócz kadry szkoleniowej mamy opiekunów i kierownika obozu, którzy zajmują się zawodnikami 24h na dobę.

Na wszystkich obozach gry szkoleniowe prowadzą i obserwują zagraniczni trenerzy z takich krajów jak Hiszpania, Niemcy, Holandia, Portugalia, Włochy, czy Wielka Brytania.

Wszyscy trenerzy oprócz licencji Polish Soccer Skills posiadają uprawnienia trenerów piłkarskich, a opiekunowie ukończyli specjalistyczne kursy wychowawcze.

NAGRODA DLA NAJLEPSZYCH

Najlepsi zawodnicy w nagrodę oprócz powołania do Reprezentacji PSS, wyjadą za darmo na zgrupowanie zagraniczne podczas którego rozegrają sparing z jedną z najlepszych europejskich akademii.

Zwycięzcami zostaną - po jednej osobie z każdej z naszych sześciu kategorii wiekowych oraz najlepsza dziewczyna i najlepszy bramkarz! Każdy uczestnik obozu bierze udział w testach umiejętności i ma szansę na wygraną! Udział w dwóch obozach to dwie szanse na wygraną!

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI

Obozy Polish Soccer Skills są dla wszystkich zawodników niezależnie od poziomu umiejętności. Najlepsi jednak piłkarze z obozów zimowych, we wszystkich kategoriach wiekowych, wyłonieni na podstawie testów umiejętności otrzymują powołania do Reprezentacji PSS.

Reprezentanci są objęci specjalnym programem opieki i promocji. Wyjeżdżają m.in. na specjalne zgrupowania i sparingi z najlepszymi zagranicznymi drużynami.

Reprezentanci poprzednich sezonów mieli okazję pokazać się trenerom i skautom grając m.in. z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Juventus, Arsenal, Manchester City, czy Sporting.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Treningi techniki piłkarskiej odbywają się w małych 4-osobowych grupach, dzięki czemu trener ma możliwość zwrócenia uwagi na każdy szczegół i poprawy każdego błędu.

Już po tygodniu można zauważyć eliminację złych nawyków piłkarskich i lepsze zrozumienie celu danego ćwiczenia.

Zawodnicy po naszych treningach stają się bardziej świadomi i rozumieją cel danego ćwiczenia.

INDYWIDUALNY OPIS UMIEJĘTNOŚCI

Każdy zawodnik oprócz dyplomu ukończenia obozu, otrzymuje specjalnie przygotowaną książkę z opisem swojego indywidualnego profilu umiejętności.

Ocena umiejętności i cech piłkarskich wykonana jest przez trenerów prowadzących i psychologów.

Podczas uroczystego zakończenia obozu do dyspozycji rodziców jest również kadra, z którą można porozmawiać na temat własnego dziecka.

Po zakończonych obozach rodzice otrzymują wyniki testów i potencjometr, w którym mogą porównać umiejętności swojego dziecka do ponad 50.000 innych zawodników i sprawdzić, czy dziecko ma potencjał piłkarski, czy gra raczej dla zabawy.

KOMPLET TRENINGOWY ADIDAS

Oprócz strojów, które otrzymujesz od nas na czas obozu - kurtka przeciwdeszczowa i koszulka polo - otrzymasz nowy komplet treningowy marki adidas z logo Polish Soccer Skills na własność. Stroje będą w kolorystyce: niebiesko - granatowej. Dodatkowo na koszulkach nadrukujemy Twoje nazwisko :)

Uwaga! Wybierane w formularzu rejestracyjnym przez Was stroje są zamawiane specjalnie dla Was, dlatego nie podlegają wymianie ani zwrotowi. Uprzejmie prosimy o przemyślany wybór rozmiaru strojów.

 

BIDON I WOREK NA BUTY

Teraz oprócz nowych kompletów treningowych marki adidas otrzymasz na własność bidon i worek na buty z logo Polish Soccer Skills!

DLA KAŻDEGO NIEZALEŻNIE OD POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI

W obozach Polish Soccer Skills mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy - dziewczyny i chłopcy w wieku od 7 do 19 lat niezależnie od poziomu umiejętności i zajmowanej pozycji na boisku.

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, na podstawie których dobierane są czteroosobowe grupy treningowe względem wieku i poziomu umiejętności. Nie zdarza się zatem, żeby ktoś o dobrych umiejętnościach trenował z kimś kto dopiero zaczyna.

W obozach Polish Soccer Skills w ciągu roku bierze udział ponad 5000 zawodników z całej Polski - zarówno z klubów Ekstraklasy, jak i małych szkolnych drużyn - oraz z 20 krajów całego Świata.

Obozy Polish Soccer Skills to miejsce gdzie integruje się całe środowisko piłkarskie, niezależnie od przynależności klubowej.

ZAPRASZAMY DZIEWCZYNY

Cieszymy się, że każdego roku na nasze obozy przyjeżdża coraz więcej dziewczyn. Zapraszamy dziewczyny w wieku 7-19 lat, zarówno takie, które już grają w piłkę, jak i takie, które chcą się nauczyć grać.

OBÓZ DLA BRAMKARZY

Bramkarze oprócz wszystkich innych zajęć opisanych w ofercie mają każdego dnia dedykowany trening techniki bramkarskiej. Trening bramkarski na naszych obozach jest przygotowywany pod nadzorem naszego eksperta Luisa Llopisa, który w Realu Madryt jest odpowiedzialny za bramkarzy!

CENA OBOZU:

Cena obozu to 2799 PLN, zawiera (sprawdź aktualne promocje >>):

 • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek regeneracyjny, napoje na treningi)
 • nowy i personalizowany komplet treningowy marki adidas na własność - koszulka, spodenki, getry 
 • worek na buty i bidon z logiem Polish Soccer Skills
 • zajęcia z trenerem zagranicznym
 • trener piłkarski (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • trener motoryczny
 • psycholog sportowy
 • zajęcia "Fair-Play"
 • zajęcia fizjo
 • zajęcia teoretyczne (taktyka, dieta, regeneracja)
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy Adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo
 • pranie sprzętu sportowego
 • basen
 • bilet wstępu na Termy Uniejów
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów prowadzących i psychologów (on-line)
 • fotoreportaż zdjęciowy (on-line)
 • udział w testach umiejętności które klasyfikują do powołania do Reprezentacji PSS i do nagrody jaką jest darmowy wyjazd zagraniczny

Cena nie obejmuje dojazdu.

UWAGA!

 • Ubezpieczenie od rezygnacji to dotakowe 100 PLN! Wybierz opcję "+ubezpieczenie od rezygnacji" w formularzu rejestracyjnym.

 

PROMOCJE

Sprawdź jakie przygotowaliśmy dla Ciebie MEGA PROMOCJE! Pamiętaj o odpowiednim kodzie rabatowym w formularzu rejestracyjnym aby zastosowała się promocja.

Odpowiedni kod rabatowy wpisz w formularzu rejestracyjnym w pkt 5 "Informacje dodatkowe".

 

WARUNKI REZERWACJI

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Fundacja Polish Soccer Skills.
2. Wpłata kwoty w wysokości 600 PLN/obóz lub 700 PLN/obóz w przypadku opcji z ubezpieczeniem od rezygnacji następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja).
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 30 dni przed datą rozpoczęcia obozu.
4. Wpłaty dokonywane są na konto Fundacji Polish Soccer Skills, numer rachunku: 66 1240 6380 1111 0010 5017  1245. 
5. Brak wpłaty pozostałej kwoty zgodnie z pkt 3 powyżej, powoduje wycofanie zgłoszenia i skutki określone w regulaminie.
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl. W powyższej sytuacji Organizator dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
a) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana najpóźniej na 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma kwotę 600 zł, pozostałą część ceny zwróci Rodzicom/Opiekunom prawnym;
b) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana na mniej niż 14 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma całą kwotę uiszczoną przez Rodzica/Opiekuna prawnego.
7. Aby zapewnić sobie komfort w przypadku potrzeby nagłej rezygnacji z obozu, bez ponoszenia kosztów, sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia na wypadek rezygnacji z obozu. Cena takiego ubezpieczenia u nas to 100 PLN. Ubezpieczenie można zawrzeć również u dowolnego ubezpieczyciela. 
8. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji, regulaminu i klauzuli informacyjnej.
9. Wszelkie postanowienia wskazane w warunkach rezerwacji są zgodne z regulaminem obozów. W przypadku wątpliwości postanowienia regulaminu obozów są wiążące dla stron.

Bądź jak Karol Linetty czy Michał Skóraś!

Karol Linetty, Michał Skóraś, Jakub Kiwior, Kamil Jóźwiak - dziś reprezentanci Polski - podobnie jak Wy byli na naszych obozach i przechodzili te same testy umiejęntości co Wy. Oni już wtedy wyróżnili się w naszych testach. Dziś jest już ponad 130 zawodników i zawodniczek, którzy przyjeżdżali na obozy Polish Soccer Skills, a dziś grają w profesjonalnej piłce. W każdej młodzieżowej reprezentacji Polski są zawodnicy, którzy wyróżnili się w testach umiejętności podczas naszych obozów.

Tylko u nas - 1 trener na 4 zawodników!

Technikę piłkarską trenujemy w czteroosobowych grupach, dobranych pod względem wieku i poziomu umiejętności określonych testami. Dlatego nasi zawodnicy czują tak dużą poprawę swoich umiejętności już po tygodniowym obozie! Trener podczas treningu techniki jest w stanie zwrócić uwagę na szczegóły i wyeliminować złe nawyki.

Powołania do Reprezentacji PSS

Najlepsi zawodnicy wybrani na podstawie testów umiejętności przeprowadzanych na obozach otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills. Reprezentacje są objęte specjalnym programem opieki i promocji. Piłkarze i piłkarki mają organizowane specjalne zgrupowania i grają sparingi z najlepszymi drużynami w Europie. Do tej pory Reprezentanci Polish Soccer Skills grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester United, Juventus FC, Atletico Madryt, Sevilla FC, Granada, Real Betis Balopmpie, Cordoba FC i inne. Kilku z nich dzięki temu zostało zaproszonych na testy do klubów Bundesligi, Primera Division i Premier League. Między innymi nasi Reprezentanci przechodzili testy w Bayernie Monachium i Getafe CF.

Mapa rozwoju zawodnika

Do profesjonalnej piłki prowadzi wiele dróg. Wiedząc jak wiele wątpliwości, co do wyboru klubu, postępów i wyników syna/córki towarzyszy rodzicom - stworzyliśmy własny model rozwoju młodych zawodników. Mapa Rozwoju Zawodnika w Polish Soccer Skills skupia się na ciągłym doskonaleniu indywidualnych umiejętności. Nie ważne gdzie grasz ważne jak trenujesz. Nie ważne czy jesteś zawodnikiem znanego klubu czy małego UKSu. Nie ważne gdzie mieszkasz. To co ma znaczenie to Twoja determinacja i wsparcie trenera i rodziców. W naszym modelu jest wiele miejsc gdzie można pokazać swój talent. Patrzymy na potencjał i na podstawie naszej oceny rozwijamy talent zawodników. To jest nasza pasja!

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Obozy Polish Soccer Skills są organizowane od 10 lat. Wzięło w nich udział ponad 50.000 zawodników z całego świata. Zatrudniamy doświadczoną i przeszkoloną kadrę, a nasze sprawdzone procedury bezpieczeństwa zapewniają spokój rodzicom i dzieciom.

Wszystkie nasze obozy są zgłoszone do Kuratorium Oświaty, dodatkowo jesteśmy wpisani do bazy organizatorów turystyki. 

 

Lista obozów piłkarskich ZIMA 2024

TURNUS DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA LOKALIZACJA CENA ZAPISY
Przepraszamy, w tej chwili nie organizujemy żadnych obozów spełniających wybrane kryteria.

CO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ?

 Trenerzy zagraniczni z najlepszych lig Europy

 Autorski, skuteczny system szkoleniowy

 Komplet treningowy marki Adidas z nazwiskiem

 Wymierne efekty treningu, obiektywne badania potencjału

 Powołania do reprezentacji PSS na podstawie testów

 Darmowe wyjazdy zagraniczne dla najlepszych

 Pełna opieka pedagogiczna, psychologiczna i merytoryczna

 Najlepsze obozy piłkarskie w tej części Europy

 Obozy organizowane z sukcesem od 15 lat

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien?