ZIMOWE OBOZY PIŁKARSKIE - FERIE 2020

Indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, gry z zagranicznymi trenerami z najlepszych lig europejskich, trening motoryczny, trening taktyczny, trening mentalny z psychologiem sportu, zajęcia z fizjoterapeutą, nauka języka hiszpańskiego, testy umiejętności, opis indywidualnego profilu zawodnika, stroje piłkarskie marki adidas, a dla najlepszych powołania do Reprezentacji PSS i zagraniczne sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami. Obozy przeznaczone są dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-19 lat, niezależnie od przynależności klubowej, zajmowanej pozycji i poziomu umiejętności. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 50.000 dziewczynek i chłopców z całego świata.

TRENERZY

Szkolenie z zagranicznymi trenerami - nasi zawodnicy poznają filozofię szkolenia krajów, które zdobyły tytuły Mistrzów Świata i Mistrzów Europy w piłce nożnej.

TERMINY

Zimowe obozy Polish Soccer Skills odbywają się przez pięć tygodni ferii zimowych. Niezależnie od województwa w którym mieszkasz znajdziesz termin dla siebie.

NAGRODA!

Zwycięzcy obozów Zima 2020 w nagrodę otrzymają powołanie do Reprezentacji PSS i wyjadą za darmo na sparing zagraniczny z mocną, europejską drużyną. 

PROMOCJA!

Uczestnicy wyjazdowych obozów letnich Polish Soccer Skills 2019,
mogą otrzymać 200 PLN zniżki na obóz Zima 2020!

Szczegóły promocji w Warunkach Rezerwacji.

Bądź jak Karol Linetty!

Karol Linetty, dziś reprezentant Polski i zawodnik włoskiego klubu US Sampdoria, w 2011 roku podobnie jak Wy był na naszych obozach i przechodził te same testy umiejęntości co Wy. Odkryliśmy wtedy jego wielki talent i od tamtej pory jego kariera zawodowego piłkarza nabrała przyśpieszenia.

Gdzie na obozy zimą?

Zimą 2020 obozy Polish Soccer Skills będą organizowane w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w SPALE. Ośrodek słynie z kompleksowej bazy treningowo - pobytowej, służącej polskim i zagranicznym kadrom narodowym kilkudziesięciu dyscyplin sportowych.

Roczny kontrakt z adidasem!

Przyjeżdżając na obóz Polish Soccer Skills i biorąc udział w testach umiejętności, oprócz wyjazdu na sparing zagraniczny i powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills, możesz otrzymać roczny kontrakt z adidas.

Jeśli Potencjometr Polish Soccer Skills pokaże, że jesteś wybitnie utalentowany, adidas ufunduje Ci profesjonalny sprzęt.

Powołania do Reprezentacji PSS

Najlepsi zawodnicy wybrani na podstawie testów umiejętności przeprowadzanych na obozach otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills. Reprezentacje są objęte specjalnym programem opieki i promocji. Piłkarze i piłkarki mają organizowane specjalne zgrupowania i grają sparingi z najlepszymi drużynami w Europie. Do tej pory Reprezentanci Polish Soccer Skills grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester United, Juventus FC, Atletico Madryt, Sevilla FC, Granada, Real Betis Balopmpie, Cordoba FC i inne. Kilku z nich dzięki temu zostało zaproszonych na testy do klubów Bundesligi, Primera Division i Premier League. Między innymi nasi Reprezentanci przechodzili testy w Bayernie Monachium i Getafe CF.

Mapa rozwoju zawodnika

Do profesjonalnej piłki prowadzi wiele dróg. Wiedząc jak wiele wątpliwości, co do wyboru klubu, postępów i wyników syna/córki towarzyszy rodzicom - stworzyliśmy własny model rozwoju młodych zawodników. Mapa Rozwoju Zawodnika w Polish Soccer Skills skupia się na ciągłym doskonaleniu indywidualnych umiejętności. Nie ważne gdzie grasz ważne jak trenujesz. Nie ważne czy jesteś zawodnikiem znanego klubu czy małego UKSu. Nie ważne gdzie mieszkasz. To co ma znaczenie to Twoja determinacja i wsparcie trenera i rodziców. W naszym modelu jest wiele miejsc gdzie można pokazać swój talent. Patrzymy na potencjał i na podstawie naszej oceny rozwijamy talent zawodników. To jest nasza pasja!

Zimowe obozy piłkarskie Polish Soccer Skills:
Dla dziewczyn i chłopców w wieku 7-19 lat 
dla bramkarzy i zawodników z pola

PROGRAM RAMOWY OBOZU

Każdego dnia:

 • 4 jednostki treningu piłkarskiego w tym: trening techniki i koordynacji w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry zadaniowe 4x4 w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry treningowe z  trenerem zagranicznym
 • 1 jednostka zajęć z psychologiem sportowym
 • 1 jednostka treningu motorycznego
 • 1 jednostka zajęć językowych o profilu piłkarskim (hiszpański)
 • 1 jednostka zajęć z fizjoterapeutą

Dodatkowo:

 • regeneracja na basenie
 • zajęcia taktyczne
 • testy motoryczne
 • testy umiejętności początkowe określające poziom umiejętności
 • testy umiejętności końcowe - klasyfikujące do powołań do reprezentacji Polish Soccer Skills
 • trening pokazowy dla rodziców

Zajęcia sportowe opracowane przez Polish Soccer Skills zostały konsultowane przez metodyka sportowego. Konsultacje dotyczyły zarówno zakresu jak i intensywności zajęć w kontekscie wieku i umiejętności dzieci

TRENERZY Z NAJLEPSZYCH ZAGRANICZNYCH LIG

Na wszystkich obozach zimowych Polish Soccer Skills za gry odpowiedzialni są zagraniczni trenerzy związani z klubami najlepszych europejskich lig.

Do tej pory na naszych obozach byli trenerzy związani z takimi klubami jak Real Madryt, Sevilla FC, Granada FC, Atletic Bilbao, Getafe CF, Valencia CF, FC Koln, Bayern Monachium, AC Milan i wiele innych.

JAKĄ KADRĘ ZAPEWNIAMY?

Na obozach Polish Soccer Skills zapewniamy sprawdzoną, przeszkoloną i doświadczoną kadrę. Zapewniamy trenerów od techniki piłkarskiej (1 trener dla maksymalnie 4 zawodników), trenerów motorycznych, psychologów sportowych, fizjoterapeutów, nauczycieli od języka hiszpańskiego. Oprócz kadry szkoleniowej mamy opiekunów i kierownika obozu, którzy zajmują się zawodnikami 24h na dobę.

Na wszystkich obozach gry szkoleniowe prowadzą i obserwują zagraniczni trenerzy z takich krajów jak Hiszpania, Niemcy, Holandia, Portugalia, Włochy, czy Wielka Brytania.

Wszyscy trenerzy oprócz licencji Polish Soccer Skills posiadają uprawnienia trenerów piłkarskich, a opiekunowie ukończyli specjalistyczne kursy wychowawcze.

NAGRODA DLA NAJLEPSZYCH

Najlepsi zawodnicy w nagrodę oprócz powołania do Reprezentacji PSS, wyjadą za darmo na zgrupowanie zagraniczne podczas którego rozegrają sparing z jedną z najlepszych europejskich akademii.

Zwycięzcami zostaną - po jednej osobie z każdej z naszych sześciu kategorii wiekowych oraz najlepsza dziewczyna i najlepszy bramkarz! Każdy uczestnik obozu bierze udział w testach umiejętności i ma szansę na wygraną! Udział w dwóch obozach to dwie szanse na wygraną!

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI

Obozy Polish Soccer Skills są dla wszystkich zawodników niezależnie od poziomu umiejętności. Najlepsi jednak piłkarze z obozów zimowych, we wszystkich kategoriach wiekowych, wyłonieni na podstawie testów umiejętności otrzymują powołania do Reprezentacji PSS sezonu 2019/2020.

Reprezentanci są objęci specjalnym programem opieki i promocji. Wyjeżdżają m.in. na specjalne zgrupowania i sparingi z najlepszymi zagranicznymi drużynami.

Reprezentanci poprzednich sezonów mieli okazję pokazać się trenerom i skautom grając m.in. z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Getafe, Sevilla, Watford, Juventus, Bayern Monachium, Manchester City, czy Juventus.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Treningi techniki piłkarskiej odbywają się w małych 4-osobowych grupach, dzięki czemu trener ma możliwość zwrócenia uwagi na każdy szczegół i poprawy każdego błędu.

Już po tygodniu można zauważyć eliminację złych nawyków piłkarskich i lepsze zrozumienie celu danego ćwiczenia.

Zawodnicy po naszych treningach stają się bardziej świadomi i rozumieją cel danego ćwiczenia.

INDYWIDUALNY OPIS UMIEJĘTNOŚCI

Każdy zawodnik oprócz dyplomu ukończenia obozu, otrzymuje specjalnie przygotowaną książkę z opisem swojego indywidualnego profilu umiejętności.

Ocena umiejętności i cech piłkarskich wykonana jest przez trenerów prowadzących i psychologów.

Podczas uroczystego zakończenia obozu do dyspozycji rodziców jest również kadra, z którą można porozmawiać na temat własnego dziecka.

DWA KOMPLETY ADIDAS

Oprócz strojów, które otrzymujesz od nas na czas obozu - kurtka przeciwdeszczowa i koszulka polo - teraz otrzymasz dwa nowe komplety treningowe marki adidas z logo Polish Soccer Skills na własność. Stroje będą w kolorystyce: niebiesko - granatowej i bordowo - czarnej. Dodatkowo na koszulkach nadrukujemy Twoje nazwisko :)

Uwaga! Wybierane w formularzu rejestracyjnym przez Was stroje są zamawiane specjalnie dla Was, dlatego nie podlegają wymianie ani zwrotowi. Uprzejmie prosimy o przemyślany wybór rozmiaru strojów.

 

BIDON I WOREK NA BUTY

Teraz oprócz dwóch kompletów treningowych marki adidas otrzymasz na własność bidon i worek na buty z logo Polish Soccer Skills!

DLA KAŻDEGO NIEZALEŻNIE OD POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI

W obozach Polish Soccer Skills mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy - dziewczyny i chłopcy w wieku od 7 do 19 lat niezależnie od poziomu umiejętności i zajmowanej pozycji na boisku.

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, na podstawie których dobierane są czteroosobowe grupy treningowe względem wieku i poziomu umiejętności. Nie zdarza się zatem, żeby ktoś o dobrych umiejętnościach trenował z kimś kto dopiero zaczyna.

W obozach Polish Soccer Skills w ciągu roku bierze udział ponad 5000 zawodników z całej Polski - zarówno z klubów Ekstraklasy, jak i małych szkolnych drużyn - oraz z 20 krajów całego Świata.

Obozy Polish Soccer Skills to miejsce gdzie integruje się całe środowisko piłkarskie, niezależnie od przynależności klubowej.

ZAPRASZAMY DZIEWCZYNY

Cieszymy się, że każdego roku na nasze obozy przyjeżdża coraz więcej dziewczyn. Zapraszamy dziewczyny w wieku 7-19 lat, zarówno takie, które już grają w piłkę, jak i takie, które chcą się nauczyć grać.

OBÓZ DLA BRAMKARZY

Bramkarze oprócz wszystkich innych zajęć opisanych w ofercie mają każdego dnia dedykowany trening techniki bramkarskiej. Trening bramkarski na naszych obozach jest przygotowywany pod nadzorem naszego eksperta Luisa Llopisa, który w Realu Madryt był odpowiedzialny za bramkarzy!

CENA OBOZU 1949 PLN ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek regeneracyjny, napoje na treningi)
 • dwa nowe komplety meczowe marki adidas na własność - koszulki, spodenki, getry 
 • worek na buty i bidon z logiem Polish Soccer Skills
 • zajęcia z trenerem zagranicznym
 • trener piłkarski (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • trener motoryczny
 • psycholog sportowy
 • nauczyciel języka hiszpańskiego
 • fizjoterapeuta
 • zajęcia teoretyczne (taktyka, dieta, regeneracja)
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy Adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo
 • pranie sprzętu sportowego
 • basen
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów prowadzących i psychologów
 • fotoreportaż zdjęciowy (dostęp on-line)
 • udział w testach umiejętności które klasyfikują do powołania do Reprezentacji PSS

Cena nie obejmuje dojazdu.

UWAGA! Uczestnicy wyjazdowych obozów letnich Polish Soccer Skills 2019 są uprawnieni do zniżki 200 PLN. Szczegóły w warunkach rezerwacji.

 

WARUNKI REZERWACJI

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Fundacja Polish Soccer Skills.
2. Wpłata kwoty w wysokości 500 PLN/obóz, następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja).
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 30 dni przed datą rozpoczęcia obozu.
4. Wpłaty dokonywane są na konto Fundacji Polish Soccer Skills, numer rachunku: 66 1240 6380 1111 0010 5017  1245. 
5. Brak wpłaty pozostałej kwoty zgodnie z pkt 3 powyżej, powoduje wycofanie zgłoszenia i skutki określone w regulaminie.
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl. W powyższej sytuacji Organizator dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
a) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana najpóźniej na 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma kwotę 500 zł, pozostałą część ceny zwróci Rodzicom/Opiekunom prawnym;
b) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana na mniej niż 14 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma całą kwotę uiszczoną przez Rodzica/Opiekuna prawnego.
7. Aby zapewnić sobie komfort w przypadku potrzeby nagłej rezygnacji z obozu, bez ponoszenia kosztów, sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia na wypadek rezygnacji z obozu u dowolnego Ubezpieczyciela.
8. Uczestnicy wyjazdowych obozów Polish Soccer Skills Lato 2019 są upoważnieni do zniżki w wysokości 200 PLN na obóz Polish Soccer Skills Zima 2020 z zastrzeżeniem zabrania przez uczestnika uzyskanych na własność: dwóch kompletów treningowych marki adidas w kolorystyce obowiązującej w sezonie Lato 2019 oraz worka na buty i bidonu - wszystko z logiem Polish Soccer Skills. Skorzystanie ze zniżki jest jednoznaczne z rezygnacją z nowych kompletów treningowych, worka i bidonu. Aby skorzystać ze zniżki w formularzu rejestracyjnym należy wpisać hasło #strój 
9. Oferta "First Minute" oznacza prawo do 100 PLN zniżki na obóz Polish Soccer Skills Zima 2020 od ceny regularnej dla wszystkich, którzy wyślą zgłoszenie do dnia 30 września 2019 i opłacą je zgodnie z warunkami rezerwacji. W formularzu zgłoszeniowym prosimy wpisać #firstminute.
10. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji, regulaminu i klauzuli informacyjnej.
11. Wszelkie postanowienia wskazane w warunkach rezerwacji są zgodne z regulaminem obozów. W przypadku wątpliwości postanowienia regulaminu obozów są wiążące dla stron.

UBEZPIECZNIE REZYGNACJI Z UCZESTNICTWA W ZORGANIZOWANYM WYPOCZYNKU

Zachęcamy Państwa do wykupienia u Ubezpieczyciela indywidualnej polisy ubezpieczeniowej na wypadek potrzeby rezygnacji z obozu z przyczyn losowych. 

 • ubezpieczenie wykupuje się u Ubezpieczyciela online lub teleofnicznie poprzez infolinię
 • trzeba mieć przygotowane następujące dane: imię, nazwisko, pesel, adres, email, telefon, pesel dziecka, termin obozu, cenę obozu, dane organizatora obozu
 • koszt polisy to około 50 PLN

Polisę można wykupić również u dowolnego agenta lub w dowolnym Towrzystwie Ubezpieczeniowym. Poniżej linki do dwóch zalecanych ubezpieczycieli.

KALENDARZ FERII ZIMOWYCH 2020

Zobacz, który turnus obozów Polish Soccer Skills Zima 2020 odbywa się w terminie ferii zimowych w Twoim województwie:
 

1 Turnus: 12.01.2020 - 18.01.2020

lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie

2 Turnus: 19.01.2020 - 25.01.2020
lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

3 Turnus: 26.01.2020 - 01.02.2020
podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie


4 Turnus: 09.02.2020 - 15.02.2020
dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie

5 Turnus: 16.02.2020 - 22.02.2020
dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie

Lista obozów piłkarskich ZIMA 2020

TURNUS DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA LOKALIZACJA CENA ZAPISY
Przepraszamy, w tej chwili nie organizujemy żadnych obozów spełniających wybrane kryteria.

CO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ?

 Trenerzy zagraniczni z najlepszych lig Europy

 Autorski, skuteczny system szkoleniowy

 2 komplety meczowe marki Adidas z nazwiskiem

 Wymierne efekty treningu, obiektywne badania potencjału

 Powołania do reprezentacji PSS na podstawie testów

 Darmowe wyjazdy zagraniczne dla najlepszych

 Pełna opieka pedagogiczna, psychologiczna i merytoryczna

 Najlepsze obozy piłkarskie w tej części Europy

 Obozy organizowane z sukcesem od 10 lat

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien?