Na obozach Polish Soccer Skills przeprowadzane są testy umiejętności, które klasyfikują najlepszych zawodników. W ten sposób wyłaniamy Zwycięzców obozów, którym w nagrodę fundujemy treningi zagraniczne. Każdego roku szansę na wygranie wyjazdu zagranicznego ma 18 zawodników w wieku 7-19 lat.

Do tej pory Zwycięzcy PSS byli w Chelsea Londyn, AC Milan, Ajax Amsterdam, Feyenoord Rotterdam, PSV Eindhoven, Nec Nijmegen, FC Barcelona, Espanyol Barcelona, Real Zaragoza, Real Madryt, Atletico Madryt, Rayo Vallecano, Bayern Monachium, Manchester United i Manchester City, Lizbona, Porto.

Zwycięzcy obozów- Lato 2017

Kategoria 18-19 lat: 

  • Adam Pasternak - FV Eintracht Niesky (Niemcy)

Kategoria 17 lat: 

  • Michał Rostkowski - Stadion Śląski

Kategoria 16 lat: 

  • Jan Bieniek - FC Wrocław

Kategoria 15 lat: 

  • Filip Rojek - UKP Olimpiakos Żerniki

Kategoria 14 lat: 

  • Jakub Poterski - Mieszko Gniezno

Kategoria 13 lat: 

  • Patrik Gasiorowski - Red Star Penzing (Austria)

Kategoria 12 lat: 

  • Jan Dziemidowicz - AS Stomil Olsztyn

Kategoria 11 lat: 

  • Mateusz Duda - Polonia Stal Świdnica

Kategoria 10 lat: 

  • Max Pawłowski - Olimpia Grudziądz

Kategoria 9 lat: 

  • Mikołaj Jasiński - AP Żyrardów

Kategoria 6-8 lat: 

  • Maksymilian Czyżykowski - MKS Debrzno


Kategoria dziewczynek 6-12 lat:

  • Zuzanna Grzywińska - Gryf Tczew

Kategoria dziewczynek 13-19 lat:

  • Julia Mazurek - UKS Widok Lublin

Kategoria bramkarze 6-12 lat:

  • Alan Andrzejewski - WKS Śląsk Wrocław

Kategoria bramkarze 13-19 lat:

  • Robert Jaoko - Gwardia Warszawa

Zwycięzcy obozów- Zima 2017

Kategoria A (17-19 lat):

- Filip Jeżewski, Żory, śląskie

Kategoria B (15-16 lat):

- Wiktor Smołaga, Żerków, wielkopolskie

Kategoria C (13-14 lat):

- Mateusz Karol, Biskupiec, warmińsko-mazurskie

Kategoria D (11-12 lat):

- Antoni Kulawiak, Jabłonka, małopolskie

Kategoria E (9-10 lat):

- Natan Borkowski, Nałęczów, lubelskie

Kategoria F (7-8 lat):

- Oskar Biliński, Sochocin, mazowieckie

Kategoria dziewczynki:

- Roksana Polańska, Czarlin, pomorskie

Kategoria bramkarze:

- Robert Jaoko, Warszawa, mazowieckie

Zwycięzcy obozów- Lato 2016

Kategoria A1 (18-19 lat):
- Piotr Ogiński, Warszawa, mazowieckie

Kategoria A2 (17 lat):
- Jakub Kostuj, Kraków, małopolskie

Kategoria B1 (16 lat):
- Kamil Pędziwiatr, Bełchatów, łódzkie

Kategoria B2 (15 lat):
- Wiktor Smołaga, Żerków, wielkopolskie

Kategoria C1 (14 lat):
- Tim Schopinski, Brusy, pomorskie

Kategoria C2 (13 lat):
- Aleksander Buksa, Kraków, małopolskie

Kategoria D1 (12 lat):
- Mateusz Karol, Biskupiec, warmińsko-mazurskie

Kategoria D2 (11 lat):
- Antoni Kulawiak, Jabłonka, małopolskie

Kategoria E1 (10 lat):
-Oskar Droździk, Łękawica, śląskie

Kategoria E2 (9 lat):
- Paweł Zastępa, Krapkowice, opolskie

Kategoria F1 (6-8 lat):
- Jan Lepak, Zielonki, małopolskie

Kategoria dziewczynki:
- szkoła podstawowa (7-12 lat) – Marta Krukowska, Warszawa, mazowieckie

- szkoła ponadpodstawowa (13-19 lat) – Julia Mordel, Józefosław, mazowieckie

Kategoria bramkarze:
- szkoła podstawowa (7-12 lat) – Filip Piwowarczyk, Wadowice, małopolskie

- szkoła ponadpodstawowa (13-19 lat) – Robert Jagiełło, Vinstra, Norwegia
 

Zwycięzcy obozów- Zima 2016

Kategoria A (17-19 lat):

- Beniamin Ilnicki (SKS Gwarek Zabrze)

Kategoria B (15-16 lat):

- Jakub Urban (KKP Korona Kielce)

Kategoria C (13-14 lat):

- Filip Barabasz (CWKS Resovia Rzeszów)

Kategoria D (11-12 lat):

- Jan Bonikowski (Olimpia Grudziądz S.A)

Kategoria E (9-10 lat):

- Paweł Zastępa (UKS Spiders Krapkowice)

Kategoria F (6-8 lat):

- Dominik Jakubowski (MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój)

Kategoria dziewczynki:

- Agata Mazurek (Klub Sportowy Bronowianka)

Kategoria bramkarze:

- Mikołaj Kalarus (LKS Orlęta Kielce)

Zwycięzcy obozów - Lato 2015

Kategoria A (17-19 lat):
- Dawid Mencner (LZS Pruchna)
- Oskar Mazerant (GKS Bełchatów)

Kategoria B (15-16 lat):
- Jakub Skąpski (Poznańska 13stka)
- Rafał Sobczak (Amator Maszewo)

Kategoria C (13-14 lat):
- Karol Garbacz (Resovia Rzeszów)
- Jan Szczerbaniewicz (Skra Częstochowa)

Kategoria D (11-12 lat):
- Antoni Owczaruk (Greifswalder FC - Niemcy)
- Karol Łysiak (Stal Mielec)

Kategoria E (9-10 lat):
- Jan Bonikowski (Olimpia Grudziądz)
- Kacper Masiak (KP Unia Racibórz)

Kategoria F (7-8 lat)
- Emil Zasada (UKP Zielona Góra)
- Natan Borkowski (Motor Lublin)

Kategoria dziewczynki: 
- szkoła podstawowa (7-12 lat): Dominika Ducal (MUKS Praga Warszawa)
- szkoła ponadpodstawowa (13-19 lat): Asia Trybus (Unia Kunice)

Kategoria bramkarze:
- szkoła podstawowa (7-12 lat): Kacper Zieliński (MOSIR Piła)
- szkoła ponadpodstawowa (13-19 lat): Robert Jagiełło (Vinstra Fron Fotball - Norwegia)

Zwycięzcy obozów - Zima 2015

Kategoria A (17-19 lat):
- Adam Niemyjski

Kategoria B (15-16 lat):
- Dorian Jędrzejczyk

Kategoria C (13-14 lat):
- Filip Barabasz

Kategoria D (11-12 lat):
- Maksymilian Trębacki

Kategoria E (9-10 lat):
- Jan Bonikowski

Kategoria F (7-8 lat):
- Mikołaj Szkiela

Zwycięzcy obozów - Lato 2014

Kategoria A (17-19 lat): 
Mateusz Kunik - CF Cordoba, 
- Michał Żebrakowski - Stal Rzeszów

Kategoria B (15-16 lat): 
Oskar Mazerant - GKS Bełchatów, 
- Marcin Poręba - Arka Gdynia

Kategoria C (13-14 lat):
- Kacper Kaczorowski - Polonia Warszawa (ex aequo), Jan Klimek - AP Profi,
- Daniel Ściślak - MOSIR Jastrzębie (ex aequo)

Kategoria D (11-12 lat):
- Cezary Mitas - Escola Varsovia,
- Michał Sadowski - Lechia Gdańsk

Kategoria E (9-10 lat):
- Miłosz Brzozowski - Greifsvalder SV 04,
- Antoni Owczaruk - Greifsvalder SV 04

Kategoria F (7-8 lat):
- Fabian Bodek - Gryf Kamień Pomorski,
- Kacper Gołębiewski - Piast Strzelce Opolskie

Zwycięzcy obozów - Zima 2014

Kategoria A (17-19 lat):
- Bartosz Waś, Ostrołęka, mazowieckie,

Kategoria B (15-16 lat): 
Jakub Skąpski, Poznań, wielkopolskie,

Kategoria C (13-14 lat)
Jan Klimek, Rząska, małopolskie,

Kategoria D (11-12 lat): 
Ksawier Chrzanowski, Toruń, kujawsko-pomorskie,

Kategoria E (9-10 lat)
Norbert Pacławski, Adamówka, podkarpackie,

Kategoria F (7-8 lat): 
Maciej Złotkowski, Konstancin Jeziorna, mazowieckie.

Zwycięzcy obozów - Lato 2013

Kategoria A (17-19 lat): 
Paulina Zawiślak - Medyk Konin, reprezentacja Polski U19,
- Dawid Rogalski - Londyn, Anglia,

Kategoria B (15-16 lat): 
- Adam Niemyjski - Drukarz Warszawa,
- Olaf Martynek - MŁodzik Radom, 

Kategoria C (13-14 lat)
Daniel Ściślak - Lech Poznań,
- Michał Skóraś - MOSiR Jastrzębie,

Kategoria D (11-12 lat): 
Dawid Kazek - Sprint Katowice,
- Krystian Wasiluk - Lechia Gdańs,

Kategoria E (9-10 lat)
Filip Wilak - Lech Poznań,
- Franciszek Polowiec - FCB Escola Varsovia,

Kategoria F (7-8 lat): 
Miłosz Detmer - DAP Toruń,
- Jan Bonikowski - Olimpia Grudziądz.

Zwycięzcy obozów - Zima 2013

Kategoria A (17-19 lat):
- Michał Kantor, Czarny Dunajec.

Kategoria B (15-16 lat):
- Michał Żebrakowski, Trzebownisko

Kategoria C (13-14 lat):
- Michał Skóraś, Jastrzębie Zdrój

Kategoria D (11-12 lat):
- Hubert Matras, Inowrocław

Kategoria E (9-10 lat): 
ex aequo Ksawier Chrzanowski, Toruń i Karol Łysiak, Gorzyce

Kategoria F (7-8 lat): 
Antoni Wrębiakowski, Świnoujście.

Zwycięzcy obozów 2012

W kategorii wiekowej 8-10 lat:

  •  Igor Peroń,
  • Jan Dołężka
  • Filip Marchwiński

W kategorii wiekowej 11-12 lat:

  • Jakub Cichy,
  • Łukasz Peroń,
  • Maksymilian Szwak

W kategorii wiekowej 13-14 lat:

  • Adrian Małachowski,
  • Nikodem Jakubiak,
  • Mateusz Olejarka

W kategorii wiekowej 15-16 lat:

  • Szymon Tutaj,
  • Krystian Matuszewski,
  • Jeremi Miller

Zwycięzcy obozów 2011

W kategorii wiekowej 8-10 lat: 
- Antek Sienkiel,
- Błażej Czuban

W kategorii wiekowej 11-12 lat: 
- Oskar Repka,
- Marcin Poręba

W kategorii wiekowej 13-14 lat:
- Hubert Adamczyk,
- Nikodem Jakubiak

W kategorii wiekowej 15-16 lat: 
Jakub Łukowski,
- Adrian Sitek

Zwycięzcy obozów 2010

W kategorii 8-10 lat:
- Kryspin Karbownik,
- Błażej Szczepanek,
- Patryk Szlicht

W kategorii 11-12 lat:
Oskar Repka,
- Hubert Adamczyk,
- Nikodem Jakubiak

W kategorii 13-14 lat:
Mateusz Kunik,
- Piotr Zieliński,
- Szymon Tutaj

W kategorii 15-16 lat:
Tomasz Koziorowski,
- Albert Wywioł,
- Alexander Jaskólski.

Zwycięzcy obozów 2009

W kategorii 8-10 lat: 
Oskar Repka

W kategorii 11-12 lat:
- Piotr Zieliński

W kategorii 13-15 lat: 
- Tomasz Koziorowski.

Zwycięzcy obozów 2008

W kategorii 7-10 lat: 
David Kabicek (ČAFC Praha),
- Nikodem Jakubiak (Błękitni Stargard Szczeciński)

W kategorii 11 - 12 lat
- Mateusz Kunik (Znicz Pruszków), 
- Marcel Koziorowski (SKP Słupca)

W kategorii 13 - 15 lat: 
Tomas Kabicek (FC Motorlet Praha),
- Tomasz Koziorowski (Warta Poznań).