From passion to perfection

Polish Soccer Skills to projekt społeczny którego celem jest rozwijanie i upowszechnianie profesjonalnego szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. Projekt jest realizowany na kilku uzupełniających się obszarach stanowiących razem kompleksowe rozwiązanie.

Polish Soccer Skills to jedyny ogólnopolski, spójny i kompleksowy projekt szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, posiadający własną wizje szkolenia, metodologię, doświadczenie i potwierdzoną skuteczność treningów. Projekt realizowany jest w oparciu o system Soccer Skills PRO.

Jesteśmy liderem w branży obozów piłkarskich!
 

Zdjęcie lub film

OBOZY PIŁKARSKIE

Od 2007 roku organizowane są obozy piłkarskie - letnie, zimowe, wiosenne, dedykowane i specjalistyczne obozy na zlecenie. Organizujemy obozy w kraju w Centralnych Ośrodkach Sportu i za granicą, odwiedzając największe kluby w Europie. Szkolą się u nas zawodnicy z całej Polski oraz z kilkunastu krajów całego świata: z Czech, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Anglii, Niemiec, Holandii, Danii, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, Szwecji Brazylii i Australii. W ciągu jednego roku na obozach zimowych i letnich Polish Soccer Skills szkoli się ponad 4000 młodych piłkarzy z całego świata. Poprawiamy indywidualne umiejętności techniczne zawodników, po to aby trenerzy w klubach mogli je wykorzystywać w pracy zespołowej.

SYSTEM SZKOLENIOWY

Polish Soccer Skills korzysta z systemu szkoleniowego Soccer Skills PRO. Opiera się on na indywidualnym i kompleksowym treningu piłkarskim. Trening jest periodyczny. Szkolenie obejmuje trening piłkarski w trybie 1 trener na 4 zawodników, trening motoryczny, trening mentalny z psychologami sportu, trening taktyczny, gry szkoleniowe oraz zajęcia językowe o profilu piłkarskim. Zajęcia prowadzone są w małych, czteroosobowych grupach, dzięki temu pozwalają skupić uwagę trenera na obszarach wymagających poprawy i doprowadzić do eliminacji błędów. Na bazie wieloletnich badań i analiz wyników testów umiejętności prowadzonych przez Polish Soccer Skills powstał Potencjomentr PSS, pozwalający określić na jakim etapie rozwoju są zawodnicy. System dzieli się na dwa obszary - dla treningów indywidualnych i drużynowych.

PLATFORMA ONLINE

System szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, który stworzyliśmy przy współpracy najlepszych, polskich, hiszpańskich, holenderskich, niemieckich i angielskich ekspertów - został oprogramowany i stanowi narzędzie informatyczne. System szkolenia Soccer Skills PRO dzieli się na dwa moduły - Soccer Skills PRO COACH do treningu indywidualnego dla licencjonowanych trenerów Polish Soccer Skills i Soccer Skills PRO TEAM do treningu drużynowego dla klubów, akademii, szkół i federacji.

REPREZENTACJE POLISH SOCCER SKILLS

Naszym celem jest rozwój i promocja utalentowanych piłkarzy oraz piłkarzy z dużym potencjałem, którzy jeszcze nie rozwinęli swojego talentu. Mając każdego roku wyniki testów umiejętności - które prowadzimy na obozach piłkarskich - stworzyliśmy projekt Reprezentacje Polish Soccer Skills. Spośród kilku tysięcy zawodników i zawodniczek obecnych na naszych obozach każdego roku, na podstawie badań potencjału - POTENCJOMETR POLISH SOCCER SKILLS - powołujemy około 6% najbardziej perspektywicznych graczy z każdej kategorii wiekowej (U9-U19) i obejmujemy ich specjalnym programem opieki i promocji. Reprezentanci mają organizowane m.in. specjalne zgrupowania i sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami takimi jak Bayern Monachium, Atletico Madryt, czy Sevilla FC. Wyróżniający się piłkarze zapraszani są na testy do zagranicznych klubów.

STYPENDIUM W HISZPANII

Celem projektu Stypendium w Hiszpanii jest wyrównanie szans piłkarskich polskich zawodników. Stworzenie im warunków w jakich rozwijają się Mistrzowie Świata i Mistrzowie Europy, a także nauka języka hiszpańskiego, który podniesie ich konkurencyjność w dorosłym życiu. Polscy piłkarze uzyskują możliwość mieszkania przez rok u rodziny hiszpańskiej, uczenia się w hiszpańskiej szkole i gry w hiszpańskim klubie. Klub dobierany jest względem poziomu umiejętności każdego zawodnika.

Po rocznym pobycie w Hiszpanii, polscy piłkarze uzyskują możliwość sprawdzenia się w najlepszych klubach pierwszo i drugoligowych.

WYJAZDY ZAGRANICZNE DLA NAJLEPSZYCH

Na wszyskich obozach Polish Soccer Skills letnich i zimowych, prowadzimy testy umiejętności. Na podstawie wyników tych testów wybieramy najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych i im fundujemy wyjazdy zagraniczne do najlepszych Europejskich klubów.

Do tej pory Zwycięzcy Polish Soccer Skills byli w Chelsea Londyn, AC Milan, Ajax Amsterdam, Feeyenord Rotterdam, FC Barcelona, Espanyol Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt, Rayo Vallecano, Real Zaragoza, Bayern Monachium, Manchester United, Manchester City, FC Porto i Benfika Lizbona, Arsenal FC, Tottenham.

MADRYCKA KRÓLEWSKA FEDERACJA PIŁKI NOŻNEJ

Polish Soccer Skills uzyskało patronat merytoryczny Madryckiej Królewskiej Federacji Piłki Nożnej. Dzięki tej współpracy trenerzy Polish Soccer Skills mają dostęp do wiedzy jaką dysponują Mistrzowie Świata i Europy. Polish Soccer Skills jest jednym z nielicznych projektów spoza Hiszpanii, który dostąpił zaszczytu współpracy z Madrycką Federacją Piłki Nożnej - jedną z największych i najważniejszych federacji zrzeszonych w Hiszpańskim Królewskim Związku Piłki Nożnej. Jest to realizacja strategii Polish Soccer Skills - chcemy jak najlepiej zrozumieć metodologię hiszpańskiego szkolenia, na której oparta jest nasza filozofia. Dzięki tej współpracy nasi trenerzy mają możliwość udziału w szkoleniach, konferencjach i stażach hiszpańskich.

SZKOLENIA CAŁOROCZNE

Szkolenie Polish Soccer Skills dostępne jest nie tylko na obozach, ale również przez cały rok w kilkudziesięciu ośrodkach w całym kraju i za granicą. Indywidualne treningi  - korepetycje piłkarskie - prowadzone przez naszych licencjonowanych trenerów są uzupełnieniem treningów klubowych. 

Ciągle powstają nowe lokalizacje treningów, ponieważ wprowadziliśmy system licencjonowania trenerów, który pozwala trenerom prowadzić zajęcia w imieniu Polish Soccer Skills. Dodatkowo nasz system szkoleniowy wykorzystywany jest w klubach partnerskich Polish Soccer Skills.

LICENCJONOWANIE TRENERÓW

Uruchomiliśmy szkolenia trenerów z metodologii Polish Soccer Skills, które kończą się uzyskaniem licencji trenera Polish Soccer Skills.

Licencja trenera Polish Soccer Skills uprawnia do prowadzenia treningów indywidualnych (korepetycji piłkarskich) metodologią Polish Soccer Skills na własny rachunek. Trener oprócz wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas szkoleń i praktyk przygotowawczych, otrzymuje sprzęt sportowy marki adidas (kompletny strój Polish Soccer Skills i piłki marki adidas) oraz całoroczną metodologię pracy w formie zestawu ćwiczeń przeznaczonych na dany sezon. Treningi odbywają się w grupach maksymalnie czteroosobowych - ściśle według zaleceń Polish Soccer Skills.

PROJEKTY SPECJALNE

Polish Soccer Skills jest platformą szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. Prowadzi projekty własne oraz realizuje projekty specjalne na zlecenie sponsorów. Do tej pory zrealizowaliśmy m.in. projekty specjalne dla Coca-Coli (Akademia Futbolu Coca-Cola Cup 2011) i dla Adidasa (adidas Football Challenge 2010), dla Pepsi (Spełniaj swoje marzenia), dla Disney XD (Galactik Football), dla EA Sports (Zostań Mistrzem). Zorganizowaliśmy również obozy letnie dla firmy Jeronimo Martins S.A., w których wzięło udział 250 dzieci pracowników firmy.