OBOZY STACJONARNE PÓŁKOLONIE PIŁKARSKIE FERIE 2023 (BEZ NOCLEGU)

Zapraszamy Was na intensywne treningi piłkarskie w formie obozów dochodzeniowych w Twoim mieście! Korepretycje piłkarskie, które pomogą Ci stać się lepszym w swojej drużynie. Technika piłkarska w grupie 1 trener - 4 zawodników, gry, motoryka, trening mentalny z psychologiem sportu, obiad oraz testy i opis umiejętności. Dla najlepszych piłkarzy i piłkarek powołania do Reprezentacji PSS!

Wykorzystaj bon turystyczny do 30 września z opcją elastycznej zmiany terminu!

 

TERMINY I LOKALIZACJE

 

Termin: 23.01-27.01.2023 (poniedziałek-piątek)

 • Katowice - Kopalnia Futbolu  Milowicka 1F, 40-312 Katowice
 • Gdańsk - Olimpijski FC, Janusza Meissnera 5, 80-462 Gdańsk

Termin: 06.02-10.02.2023 (poniedziałek-piątek)

 • Kraków - Strefa Futbolu Podgórze, ul. Dekerta 21, 30-703 Kraków (boisko ze sztuczną trawą pod balonem)

Termin: 13.02-17.02.2023 (poniedziałek-piątek)

 • Wrocław - Akademia Wychowania Fizycznego Wrocław, Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław (hala + boisko ze sztuczną trawą)

Termin: 20.02-24.02.2023 (poniedziałek-piątek)

 • Warszawa - Ośrodek Sportu i Rekreacji Targówek, ul. Łabiszyńska 20, Warszawa (hala ze sztuczną trawą)

Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00.

Bon turystyczny i elastyczna zmiana

Zrealizuj bon turystyczny do 30 września na obóz Polish Soccer Skills w sezonie 2023 z opcją elastycznej zmiany terminu. Warunki skorzystania z oferty:

 • aby skorzystać z oferty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 30 września 2022 roku na dowolny obóz z oferty Polish Soccer Skills na 2023 rok 
 • należy zapłacić zadatek w kwocie minimum 500 PLN poprzez realizację bonu turystycznego najpóźniej do 30 września 2022, dzwoniąc pod numer 690 473 434
 • pozostała płatność za obóz jest wymagana na 30 dni przed terminem obozu
 • przy niniejszej ofercie przysługuje elastyczna możliwość zmiany wybranego terminu obozu do końca 2024 roku na inny dostępny termin obozu z oferty Polish Soccer Skills, wtedy zadatek przechodzi na nowo wybrany obóz
 • zadatek nie podlega zwrotowi

DLA KOGO?

Dla dziewczynek i chłopców, od 5 do 19 roku życia. Niezależnie od poziomu umiejętności,  przynależności klubowej i zajmowanej pozycji na boisku. Rodzice/opiekunowie przyprowadzają i odbierają zawodników po zakończeniu zajęć. 

JAKI PROGRAM?

Każdego dnia trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener – 4 zawodników, trening motoryczny, gry zadaniowe, trening mentalny z psychologiem sportu oraz relaksacja. Lunch, testy początkowe, testy klasyfikujące do nagrody oraz trening pokazowy dla rodziców.

JAKA KADRA?

Podczas obozu zapewniamy sprawdzoną i doświadczoną kadrę – trenerów piłkarskich z licencją Soccer Skills PRO Coach, trenerów motorycznych, psychologów sportowych oraz wychowawców, którzy oprócz kadry szkoleniowej zajmują się zawodnikami. 

TESTY UMIEJĘTNOŚCI

Wszyscy uczestnicy obozów przejdą testy umiejętności - początkowe pozwalające na dobranie czteroosobowej grupy treningowej na odpowiednim poziomie oraz testy końcowe, które klasyfikują do nagrody jaką jest powołanie do Reprezentacj PSS. 

CO OTRZYMAJĄ ZAWODNICY?

Zawodnicy otrzymują komplet treningowy marki adidas z logo Polish Soccer Skills (koszulka, spodenki, getry) - w zależności od wybranej oferty otrzymują go na własność lub na wypożyczenie - oraz dyplom i indywidualny opis umiejętności.

BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKA

Uczestnicy są pod stałą opieką kadry Polish Soccer Skills, zarówno w trakcie treningów, jak i w przerwach na regenerację i lunch. Każdy uczestnik treningu objęty jest ubezpieczeniem NNW. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 50.000 zawodników.

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI

Do wygrania podczas obozów stacjonarnych są powołania do Reprezentacji PSS!

Wyróżniający się zawodnicy i zawodniczki wyłonieni na podstawie testów umiejętności, podobnie jak uczestnicy obozów zimowych wyjazdowych Polish Soccer Skills - otrzymują szansę na powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills!

Nasi Reprezentanci objęci są specjalnym programem opieki i promocj,i w ramach którego mają organizowane specjalne aktywności takie jak treningi na Narodowym, mają organizowane specjalne zgrupowania i grają z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester City, Liverpool, AC Milan, czy Chelsea Londyn! 

Wielu zawodników, którzy wyróżnili się w naszych testach umiejętności aktualnie gra w profesjonalnej piłce. M.in. Karol Linetty i Kamil Jóźwiak w Reprezentacji Polski, 5 zawodników w Reprezentacji Polski U21 i kilkuset zawodników w młodzieżowych Reprezentacjach i profesjonalnych klubach.

CENA OBOZU:

Cena zimowego obozu stacjonarnego 1099 PLN*

Cena zawiera:

 • komplet treningowy marki adidas wypożyczony - koszulka, spodenki, getry*
 • 5 dni treningowych
 • trening techniki piłkarskiej (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • trening motoryczny
 • trening mentalny z psychologiem sportu
 • zajęcia teoretyczne (taktyka, dieta, regeneracja)
 • zajęcia relaksacyjne
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo
 • obiad
 • woda na trening
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów prowadzących i psychologów
 • fotoreportaż zdjęciowy (dostęp on-line)
 • udział w testach określających poziom umiejętności i w testach końcowych, klasyfikujących do nagrody

Cena obozu stacjonarnego nie zawiera noclegów oraz dojazdów na miejsce treningów.

Liczba miejsc jest ograniczona.

*UWAGA! Komplet stroju adidas z logo Polish Soccer Skills i z nadrukowanym nazwiskiem - na własność (koszulka, spodenki, getry) z logo Polish Soccer Skills to dodatkowy koszt 150 PLN. Oferta jest opcjonalna! W przypadku chęci zakupu spersonalizowanego stroju na własność, prosimy wybrać w formularzu zgłoszeniowym opcję "+nowy strój". Opcja standardowa zawiera wypożyczone stroje adidasa do użytku podczas obozu.

WARUNKI REZERWACJI:

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Fundacja Polish Soccer Skills.
2. Wpłata kwoty w wysokości 600 PLN/obóz lub 700 PLN/obóz w przypadku wybrania opcji z ubezpieczeniem od rezygnacji, następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja).
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 30 dni przed datą rozpoczęcia obozu.
4. Wpłaty dokonywane są na konto Fundacji Polish Soccer Skills, numer rachunku: 66 1240 6380 1111 0010 5017  1245. 
5. Brak wpłaty pozostałej kwoty zgodnie z pkt 3 powyżej, powoduje wycofanie zgłoszenia i skutki określone w regulaminie.
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl. W powyższej sytuacji Organizator dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
a) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana najpóźniej na 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma kwotę 600 zł, pozostałą część ceny zwróci Rodzicom/Opiekunom prawnym;
b) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana na mniej niż 14 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma całą kwotę uiszczoną przez Rodzica/Opiekuna prawnego.
7. Aby zapewnić sobie komfort w przypadku potrzeby nagłej rezygnacji z obozu z powodu choroby lub kontuzji, bez ponoszenia kosztów, sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia na wypadek rezygnacji z obozu.
8. Standardowa cena obozu to 1099 PLN.
9. Cena obozu zawiera stroje marki adidas i czapkę do użytku podczas obozu. Istnieje opcja zakupu nowych strojów z personalizacją na własność za dodatkowe 150 PLN - należy wybrać ofertę w formularzu "+nowy strój".
10. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji, regulaminu obozu i klauzuli informacyjnej.
11. Wszelkie postanowienia wskazane w warunkach rezerwacji są zgodne z regulaminem obozów. W przypadku wątpliwości postanowienia regulaminu obozów są wiążące dla stron.

W ofercie Polish Soccer Skills znajdziesz również obozy wyjazdowe i inne półkolonie!

Ferie zimowe w Twoim mieście!

Poznajcie lokalizacje obozów stacjonarnych w Ferie ZIMA 2023!

Ferie zimowe w Gdańsku
Hala Piłkarska Olimpijski FC,
Janusza Meissnera 5, 80-462 Gdańsk
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Ferie zimowe we Wrocławiu
AWF Wrocław
Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Ferie zimowe w Katowicach
Kopalnia Futbolu
Milowicka 1F, 40-312 Katowice
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Ferie zimowe w Warszawie
OSiR Targówek
ul. Łabiszyńska 20, 03-397 Warszawa
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Ferie zimowe w Krakowie
Strefa Futbolu Podgórze,
ul. Dekerta 21, 30-703 Kraków
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps