Maj 2018

W Bochni kadra Polish Soccer Skills przygotowywała się do obozów Lato 2018

W ramach szkolenia odbyły się oddzielne bloki tematyczne uwzględniające stanowiska pracy podczas obozów (kierownik, wychowawca, lektor, trener mentalny) oraz zaprosiliśmy gości specjalnych :) Odwiedzili nas m.in. Sergi Angulo Lerin jeden z najmłodszych trenerów UEFA PRO w Europie i Mamadou Diouf były piłkarz, a obecnie trener młodzieżowych Reprezentacji we Francji.

Maj 2018

Zwycięzcy obozów Zima 2018 w Bayernie Monachium.

Obóz rozpoczął się od spotkania z Davidem Alabą, zawodnikiem Bayernu Monachium. Uczestnicy zwiedzili również Allianz Arenę - stadion na którym swoje mecze rozgrywa Bayern Monachium oraz reprezentacja Niemiec. Odbyli treningi techniczne z trenerem Bayernu Monachium Oliverem Fiestem. Wszyscy zawodnicy zostali włączeni na treningi do drużyn juniorskich Bayernu Monachium!!! Mieli okazję zwiedzić też nowy campus akademii. Na Allianz Arenie obejrzeli ostatni mecz Bayernu w sezonie Bundesligi. Byli świadkami koronacji drużyny Bayernu Monachium i Roberta Lewandowskiego - najlepszego strzelca sezonu.

Marzec 2018

Dziękujemy Ministrowi Sportu i Turystyki - Panu Witoldowi Bańce za kolejny rok patronatu honorowego nad projektem Polish Soccer Skills! Jesteśmy dumni, że projekt Polish Soccer Skills już 8 rok objęty jest honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki. Wyróżnienie to jest docenieniem zaangażowania całej naszej kadry i zawodników związanych z Polish Soccer Skills. Jest do dla nas zaszczyt i motywacja do dalszej, ciężkiej pracy.

Styczeń 2018

Zgrupowanie Reprezentacji Polish Soccer Skills 2017/2018

Ponad 250 zawodników podzielonych na 12 reprezentacji (10 męskich i 2 żeńskie) przebywało na zgrupowaniu w COS OPO Cetniewo. Zgrupowanie było poświęcone rozwojowi zawodników pod kątem pozycyjnym, technicznym i taktycznym. Jednym z założeń było również wychwycenie cech wiodących oraz dopasowanie optymalnych zadań na boisku dla każdego zawodnika.

Grudzień 2017

To już 10 lat!!! Tyle czasu minęło od momentu narodzin idei, która miała poprawić szkolenie piłkarskie w naszym kraju. Gdy zaczęliśmy organizować profesjonalne obozy dla dzieci, wakacje były czasem prawie w ogóle niewykorzystywanym na podnoszenie swoich piłkarskich umiejętności, słowo Soccer w naszej nazwie wzbudzało politowanie, a czyniący cuda selekcjoner mylił psychologa z psychiatrą, podczas, gdy my już prowadziliśmy treningi mentalne ;) Jesteśmy dumni z tego co udało się nam dokonać i zmian, które wnieśliśmy w całe środowisko piłkarskie. Dziękujemy za te wspaniałe lata Rodzicom i Zawodnikom oraz wszystkim którzy nas wspierają: PZPN, Minister Sportu i Turystyki, PKOL, COS oraz firma Adidas i Trawnik Producent.

Grudzień 2017

Pierwsza konferencja Soccer Skills PRO Team! Szkolenie dla klubów poprowadził Antonio Barea, analityk w sztabie Reprezentacji Hiszpanii i Oliver Fiest trener Bayernu Monachium! Dziękujemy za pomoc zawodnikom z Akademii Piłkarskiej 11.

Grudzień 2017

Podczas spotkania wigilijnego kadry Polish Soccer Skills odbyla się gala wręczenia nagród Polish Soccer Skills Awards. Nagrody zostały przyznane w 4 kategoriach:

- Ambasador Atmosfery- zwycięzca Wojciech Zieliński

- Fair Play- zwycięzca Monika Krakowiak

- From passion to perfection- zwycięzca Dawid Kura

- Człwoiek roku- Eugeniusz Gabryś

Grudzień 2017

Spotkanie wigilijne kadry Polish Soccer Skills w Warszawie.

Listopad 2017

Indian Soccer Skills coming soon! Polish Soccer Skills - wraz z Partnerami - miało przyjemność gościć delegację z Indii!

Październik 2017

FC Kovel - Wolyn pierwszym klubem z Ukrainy korzystającym z systemu Soccer Skills PRO!  FC Kovel jest klubem szkolącym młodzież z Wołynia i okolic. Jest to prężnie rozwijająca się akademia.Cieszymy się, że możemy pomóc im w dążeniu do jeszcze większego profesjonalizmu. Wychowankiem tego klubu jest m.in. Taras Romanczuk, zawodnik Jagielonii Białystok.

Październik 2017

Dzień po meczu Polska-Czarnogóra, na tej samej murawie na której zdobyliśmy awans na MŚ 2018, Reprezentacja Polish Soccer Skills 2017/2018 świętowała inaugurację sezonu. W treningu wzięło udział 250 Reprezentantów oraz ponad 50 osób z kadry.

Wrzesień 2017

Grzegorz Glinkowski zawodnikiem FAIR PLAY Polish Soccer Skills 2017! Grzegorz w nagrodę wyjechał razem ze Zwycięzcami obozów letnich do Paryża!

Sierpień 2017

Polish Soccer Skills został partnerem imprezy Dzień Sportu na Orliku, który odbędzie się już 9 września! Nasi trenerzy poprowadzą rozgrzewkę razem z gwiazdami Sportu.

Lipiec 2017

Jesteśmy dumni, że Reprezentanci Amp Futbolu, trenują razem z naszymi zawodnikami na obozach Polish Soccer Skills. To element współpracy Polish Soccer Skills z Amp Futbol Polska.

Czerwiec 2017

W niedzielę, 11 czerwca, dzień po meczu Polska - Rumunia, Reprezentanci Polish Soccer Skills mieli zorganizowany trening na PGE Narodowym w ramach uroczystego zakończenia sezonu Reprezentacji 2016/2017.

Maj 2017

Na PGE Narodowym, 220 osobowa kadra Polish Soccer Skills przygotowywała się do Obozów Lato 2017.

Kwiecień 2017

Mike McGurn - konsultant Elite Performance Institute, współpracujący między innymi z klubami Premiere League prelegentem kursu licencyjnego Soccer Skills Pro.

Marzec 2017

Rozpoczęliśmy współpracę z największym sklepem piłkarskim w Polsce R-GOL.com.

Marzec 2017

System szkolenia Soccer Skills PRO znalazł uznanie w Ghanie, czego następstwem jest realizacja wspólnego projektu polegającego na selekcji najbardziej utalentowanych zawodników z Ghany i promocja ich w Polsce i w Europie.

Marzec 2017

Oficjalnym kreatorem graficznym stosowanym w platformie szkoleniowej Soccer Skills PRO został Asystent Trenera Unicoach, przy użyciu którego zostały stworzone wszystkie grafiki zamieszczone w Narodowym Modelu Gry autorstwa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Luty 2017

Matthias Eiles edukator DFB oraz Project Manager FIFA 11+ na szkoleniu licencyjnym Soccer Skills Pro przybliży filozofię Niemieckiego Systemu Szkolenia.

Luty 2017

Asystent Trenera partnerem Soccer Skills PRO!

Na łamach czasopisma Asystent Trenera będą ukazywały się cyklicznie materiały związane z filozofią systemu szkolenia Soccer Skills PRO, który jest fundamentem wszystkich aktywności realizowanych przez Polish Soccer Skills.

 

Grudzień 2016

Polish Soccer Skills otrzymało koszulki ze specjalnymi dedykacjami od Cristiano Ronaldo i Keylora Navasa.

Grudzień 2016

Antolin Gonzalo Martin- hiszpański trener, szef działu analiz taktycznych Reprezentacji Hiszpanii w sztabie Juana Lopetegui, wcześniej asystent trenera Vicente del Bosque poprowadził dwa wykłady dla trenerów uczestniczących w zjeździe kadry w COS OPO Cetniewo.

Grudzień 2016

Zgrupowanie Reprezentacji Polish Soccer Skills 2016/2017 w COS OPO Cetniewo.

Grudzień 2016

System Soccer Skills PRO został zaprezentowany trenerom z całej Polski podczas siódmej już edycji Lech Conference.

Październik 2016

Polish Soccer Skills nawiązało współpracę z Amp Futbol Polska.

Październik 2016

Akademia Piłkarska TS Podbeskidzie korzysta z systemu Soccer Skills PRO Team. Umowę o współpracy parafował Prezes klubu TS Podbeskidzie Bielsko-Biała Tomasz Mikołajko oraz Prezes spółki Soccer Skills Krzysztof Kunik wraz z Eweliną Stępień-Kunik prezesem Fundacji Polish Soccer Skills.

Październik 2016

Do zespołu Polish Soccer Skills dołączył Marek Dragosz. Marek będzie Koordynatorem treningu bramkarskiego w Polish Soccer Skills i w tym zakresie współpracował będzie z Luisem Llopisem - trenerem bramkarzy Realu Madryt i ekspertem Polish Soccer Skills.

Październik 2016

Krzysztof Kunik, pomysłodawca i założyciel Polish Soccer Skills, otrzymał zaszczytny tytuł "Lider z powołania".

Październik 2016

W dniu meczu z Danią przedstawiony został skład  Reprezentantów Polish Soccer Skills w sezonie 2016/2017. Zostali oni wyłonieni z ponad 4 500 zawodników i zawodniczek biorących udział w naszych obozach.

Poznaj Reprezentantów >>

Sierpień 2016

KOSA Konstancin od września będzie pracować z systemem Soccer Skills PRO TEAM.

Sierpień 2016

Nasza metodologia zyskała uznanie również na rynku niemieckim. Obóz German Soccer Skills odbył się w terminie 14-20 sierpnia w ośrodku SportCentrum Kamen-Kaiserau. Ośrodek Kamen jest profesjonalnym centrum sportowym przygotowanym na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2006. Podczas Mistrzostw Świata był to ośrodek pobytowy hiszpańskiej reprezentacji.

Czerwiec 2016

Fizjoterapeuta Bartosz Kot dołączył do kadry Polish Soccer Skills.
 

Czerwiec 2016

Luis Llopis, członek sztabu Zinedine Zidana w Realu Madryt został członkiem Rady Ekspertów Grupy Soccer Skills. Będzie wspierał rozwój systemu szkolenia Soccer Skills PRO i działalność krajowych projektów – Polish Soccer Skills, Spanish Soccer Skills i German Soccer Skills.

Czerwiec 2016

Metodologia Soccer Skills Pro dotarła do Hiszpanii. Pierwszy obóz Spanish Soccer Skills odbył się w terminie 26 czerwca do 2 lipca w czterogwiazdkowym hotelu umiejscowionym na Stadionie Olimpijskim Exe Isla Cartuja 4* w Sewilli.

Maj 2016

Specjalnie dla kadry Polish Soccer Skills LUCAS ALCARAZ na szkoleniu w Zakopanem przybliżył metodologię pracy w klubach Primera Division. Lucas Alcaraz rozegrał jako trener ponad 200 meczów w Primera Division. Prowadził min. UD Levante, Granada CF i UD Almeria a rywalizował min. z Jose Mourinho, Carlo Ancelottim, Luisem Enrique czy Unai Emery'm.

Maj 2016

Reprezentacje Polish Soccer Skills U15 i U17 na sparingach w Berlinie.

Maj 2016

Patryk Szlicht, zawodnik Reprezentacji Polish Soccer Skills na testach w Bayernie Monachium.

Maj 2016

Reprezentacje Polish Soccer Skills U9, U13 i U14 na sparingach w Monachium.

Maj 2016

Zwycięzcy obozów Polish Soccer Skills Zima 2016 w nagrodę wyjechali na ufundowany przez nas wyjazd do Londynu.

Kwiecień 2016

Reprezentacje Polish Soccer Skills podbijają Andaluzję.

Luty 2016

Antonio Barea nowym Dyrektorem Sposrtowym Polish Soccer Skills.

Grudzień 2015

Pięciu wyróżniających się zawodników Polish Soccer Skills otrzymało roczne kontrakty z firmą adidas.

Październik 2015

Inauguracyjny treningi Reprezentacji Polish Soccer Skills na Stadionie Narodowym, z udziałem Wiceprezesa PZPN Romana Koseckiego.

 

Październik 2015

Zwycięzcy obozów Polish Soccer Skills Lato 2015 wyjeżdżają do Portugalii i spotykają się z pierwszą drużyną FC Porto z Ikerem Cassilasem na czele.

Wrzesień 2015

Reprezentacje Polish Soccer Skills grają sparingi z Bayernem Monachium, jedna drużyna wygrywa :)

Wrzesień 2015

Reprezentanci Polish Soccer Skills spotykają się z Robertem Lewandowskim w Centrum Treningowym Bayernu Monachium.

Sierpień 2015

Konrad Rutkowski, Reprezentant Polish Soccer Skills został zaproszony na testy do klubu Primera Division Getafe CF, po tym jak dobrze zaprezentował się podczas turnieju w Madrycie, gdzie zagrał w barwach Reprezentacji PSS.

Sierpień 2015

Kilku Reprezentantów Polish Soccer Skills, po tym jak zaprezentowali się podczas sparingów w Anglii zostało zaproszonych na testy do klubów Watford i Reading.

Sierpień 2015

Dyrektor Sportowy Polish Soccer Skills Miguel Angel Martinez, dołączył do sztabu szkoleniowego Atletico Madryt.

Czerwiec 2015

Reprezentacje Polish Soccer Skills grają w Madrycie sparingi z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Sevilla FC, Juventus, AC Milan, Getafe.

 

Maj 2015

Szkolenie z Mickiem Cleggiem, wieloletnim trenerem Manchesterem United, asystentem Alexa Fergusona, który trenował takie gwiazdy jak Cristiano Ronaldo czy David Beckham.

Kwiecień 2015

Zwycięzcy obozów Polish Soccer Skills Zima 2015 wyjeżdżają do Hiszpanii i spotykają się z Grzegorzem Krychowiakiem w Sewilli.

Listopad 2014

Trening z Jimmy'm Ryan'em - wielkim trenerem, który był asystentem sir Alexa Fergusona w latach 1998-2002.

Listopad 2014

Spotkanie Zawodników PSS z Tomkiem Kuszczakiem - byłym reprezentantem Polski i byłym zawodnikiem Manchesteru United i Jonny'm Evans'em - obecnym zawodnikiem Manchesteru United

Listopad 2014

Zwycięzcy obozów Polish Soccer Skills Lato 2014 zawitali do Manchesteru - najbardziej utytułowanego piłkarsko miasta ojczyzny futbolu. Trenowali m.in. pod okiem Jimmiego Ryana, asystenta sir Alexa Fergusona.

Październik 2014

Spotkanie z selekcjnerem hiszpańskiej reprezentacji - Vicente del Bosque.

Październik 2014

Przenieśliśmy się na Stadion Narodowy. Aktualny adres naszej siedziby to Stadion Narodowy, al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa. W naszym biurze jest ta sama murawa, na której Polacy po raz pierwszy w historii pokonali Niemców.

Sierpień 2014

Trening pokazowy Polish Soccer Skills na Stadionie Narodowym przed Super Meczem Real Madryt – Fiorentina.

Maj 2014

Spotkanie z Philipp’em Lahm’em -  kapitanem Bayernu Monachium i reprezentacji Niemiec

Maj 2014

Zwycięzcy Polish Soccer Skills w Bayernie Monachium trenowali między innymi pod okiem szefa skautów Bayernu - Timona Paulusa

Luty 2014

Stypendysta PSS został zawodnikiem Cordoba CF (club Primera Division)

Wrzesień 2013

Trening Polish Soccer Skills na Stadionie Narodowym

Sierpień 2013

Spotkanie z najlepszym strzelcem drużyny Hiszpanii w historii - Davidem Villa

Sierpień 2013

Nawiązanie oficjalnej współpracy z Królewską Madrycką Federacją Piłkarską

Sierpień 2013

Spotkanie z asystenterm Jose Mourinho – Aitorem Karanką

Maj 2013

Nasi zawodnicy trenowali w Madrycie z mentorem Pepa Guardioli – Manuelem Lillo

Maj 2013

Spotkanie z Zinedine Zidane! Razem z nami zwiedzał muzeum Realu Madryt

Maj, Sierpień 2013

Zwycięzcy PSS w Madrycie między innymi w Realu Madryt, Atletico Madryt i Rayo Vallecano

Sierpień 2012

Wystartował projekt Stypendium w Hiszpanii

Maj, Sierpień 2012

Zwycięzcy PSS w FC Barcelona i Espanyol Barcelona

Czerwiec 2012

Charity – Training with the stars – nasi trenerzy trenowali gwiazdy między innymi Patricka Viera, dochód z tego wydarzenia został przekazany na funkcjonowanie szkół w Afryce Południowej

Czerwiec 2012

Zawodnicy Polish Soccer Skills zostali wybrani do podawania piłek podczas oficjalnych meczów UEFA Euro 2012

Marzec 2012

Zorganizowaliśmy otwartą konferencję Polish Soccer Skills dla trenerów

Styczeń - Grudzień 2011

Stworzyliśmy Akademię Futbolu Coca Cola Cup – nasi trenerzy wyszukiwali najbardziej utalentowanych zawodników. Odkryliśmy wtedy talent m.in. Karola Linetty

Październik 2010

Spotkanie z Leo Beenhakkerem

Październik 2010

Zwycięzcy PSS w Ajax’ie Amsterdam i Feyenordzie Rotterdam

Maj – Czerwiec 2010

Zorganizowaliśmy strefę futbolu podczas turnieju adidas Football Challenge

Czerwiec 2010

Zwycięzcy PSS w AC Milan z zawodnikiem Nottingham Forest - Radkiem Majewskim

Marzec 2010

Obserwacja naszych zawodników zamkniętego treningu piłkarskiej reprezentacji Polski – spotkanie z Robertem Lewandowskim

Październik 2008

Pierwszy wyjazd zagraniczny dla zwycięzców obozów: byliśmy w Chelsea Londyn, spotkaliśmy się z Drogbą, Cechem i całą ówczesną pierwszą drużynę Chelsea

Lipiec 2007

Pierwszy obóz piłkarski - z udziałem 32 zawodników, zgłosiło się 16stu zawodników drugą 16stkę zaprosiliśmy z domu dziecka…