Przygotowaliśmy dla Was intensywne treningi i testy w majówkę! Obóz w wersji stacjonarnej bez zakwaterowania w kilku miastach (półkolonia). W programie indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry, trening motoryczny i trening mentalny z psychologiem sportu. Dla wyróżniających się zawodników powołania do Reprezentacji PSS! 

PIŁKARSKA MAJÓWKA W TWOIM MIEŚCIE

(bez zakwaterowania)

Termin: 1 - 5 maja 2024 (środa- niedziela) 

Lokalizacje: Warszawa, Gdańsk, Kraków

Cena: od 1399 PLN

Treningi odbywają się codziennie w godzinach 8.30-16.30. Rodzice przyprowadzają i odbierają dzieci z treningów. Pierwszego dnia odbywają się testy umiejętności, na podstawie których zawodnicy dobierani są do czteroosobowych grup treningowych względem wieku i poziomu umiejętności. Na podstawie testów końcowych, uzdolnieni zawodnicy otrzymują powołanie do Reprezentacji PSS.

CENA OBOZU 1399 PLN* ZAWIERA:

 • komplet treningowy marki adidas wypożyczony - koszulka, spodenki, getry*
 • 5 dni treningowych
 • zajęcia z trenerem piłkarskim (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • zajęcia z trenerem motorycznym
 • zajęcia z trenerem mentalnym
 • zajęcia relaksacyjne
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo
 • obiad
 • woda na trening
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów prowadzących i psychologów wraz z wynikami testów i dostępem do potencjometru (dostęp on-line)
 • fotoreportaż zdjęciowy (dostęp on-line)
 • udział w testach określających poziom umiejętności i w testach końcowych, klasyfikujących do nagrody

Cena obozu nie zawiera noclegów oraz dojazdów na miejsce treningów.

Liczba miejsc jest ograniczona.

*UWAGA! 

Komplet stroju adidas z logo Polish Soccer Skills i z nadrukowanym nazwiskiem - na własność (koszulka, spodenki, getry) z logo Polish Soccer Skills to dodatkowy koszt 150 PLN. Oferta jest opcjonalna! W przypadku chęci zakupu spersonalizowanego stroju na własność, prosimy wybrać w formularzu zgłoszeniowym opcję "+nowy strój".

Opcja standardowa zawiera wypożyczone stroje adidasa do użytku podczas obozu.

NAGRODA DLA NAJLEPSZYCH!

Do wygrania podczas piłkarskiej majówki są powołania do Reprezentacji PSS! Wyróżniający się zawodnicy i zawodniczki wyłonieni na podstawie testów umiejętności, otrzymują szansę na powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills!

Nasi Reprezentanci objęci są specjalnym programem opieki i promocji w ramach którego mają organizowane specjalne aktywności takie jak treningi na Narodowym, mają organizowane specjalne zgrupowania i grają z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester City, Liverpool, AC Milan, czy Chelsea Londyn! 

Wielu zawodników, którzy wyróżnili się w naszych testach umiejęntości aktualnie gra w profesjonalnej piłce. M.in. Karol Linetty, Michał Skóraś, czy Kamil Jóźwiak w Reprezentacji Polski i kilkuset zawodników w młodzieżowych Reprezentacjach i profesjonalnych klubach.

Trenuj z nami i bądź lepszy w swojej drużynie! Daj sobie szansę na powołanie do Reprezentacji PSS i wyjazdy do takich klubów jak Bayern Monachium, czy Liverpool!

DLA KOGO?

Dla dziewczynek i chłopców od 5 do 16 roku życia bez względu na zajmowaną pozycję na boisku - również dla bramkarzy. Nie ma znaczenia poziom umiejętności, ani to czy i w jakiej drużynie zawodnik trenuje na co dzień. Trenujemy w grupach czteroosobowych dobieranych na podstawie testów.

JAKA KADRA?

Podczas obozu majówkowego zapewniamy sprawdzoną i doświadczoną kadrę szkoleniową – trenerów piłkarskich z licencją Soccer Skills PRO Coach (grupy czteroosobowe), trenerów motorycznych, psychologów sportowych oraz lektorów warsztatów integracyjnych "Fair Play".

JAKI PROGRAM?

Każdego dnia trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener – 4 zawodników, trening motoryczny, gry zadaniowe, trening mentalny z psychologiem sportu, warsztaty "Fair Play", relaksacja, lunch, testy początkowe, testy klasyfikujące do nagrody oraz trening pokazowy dla rodziców. 

TESTY UMIEJĘTNOŚCI

Uczestnicy obozów przejdą testy umiejętności - początkowe pozwalające dobrać czteroosobowe grupy treningowe oraz testy końcowe, klasyfikujące do nagrody jaką jest powołanie do Reprezentacji PSS i szansa na wyjazdy zagraniczne do najlepszych europejskich akademii.

CO OTRZYMAJĄ ZAWODNICY?

Zawodnicy otrzymują komplet treningowy marki adidas z logo Polish Soccer Skills (koszulka, spodenki, getry) - w zależności od wybranej oferty otrzymują go na własność lub na wypożyczenie - oraz dyplom i indywidualny opis umiejętności. W ofercie nowych strojów jest dodatkowo personalizacja.

BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKA

Uczestnicy obozów są pod stałą opieką kadry Polish Soccer Skills, zarówno w trakcie treningów, jak i w przerwach na regenerację i lunch. Każdy uczestnik treningu objęty jest ubezpieczeniem NNW. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 50.000 zawodników. 

ELASTYCZNA REZYGNACJA

Zarezerwuj obóz dziś i nie martw się gdy będziesz chciał zrezygnować! Przygotowaliśmy dla Państwa elastyczną ofertę rezerwacji obozu z opcją gwarancji zwrotu 100% wpłaty w przypadku wystąpienia choroby uniemożliwiającej przyjazd na półkolonie na podstawie zaświadczenia od lekarza oraz mozliwość przesunięcia wpłaty na obozy wyjazdowe PSS odbywające się w ciągu 12 miesięcy.

Teraz nie musisz się martwić pieniędzmi, jeżeli tuż przed wyjazdem dziecku przytrafi się przeziębienie czy kontuzja.

Aby zarezerwować półkolonie z opcją bezpiecznej rezygnacji i zmiany terminu, prosimy o wybranie w formularzu rejestracyjnym opcji „+opcja bezpiecznej rezygnacji i zmiany terminu”. Dodatkowy koszt to 100 PLN.

Poniżej znajduje się link do warunków elastycznej oferty. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami. Wykup tej opcji możliwy jest jedynie przy rezerwacji. Nie można dokupić opcji bezpiecznej rezygnacji i zmiany terminu po opłaceniu obozu.

Zobacz też ofertę obozów i półkolonii 2024!

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY:

 • ponad 50.000 przeszkolonych zawodników
 • 15 lat doświadczenia na rynku europejskim
 • byli uczestnicy naszych obozów dziś grają w profesjonalnej piłce w Polsce i za granicą, m.in. w Reprezentacji Polski
 • 1 trener na 4 zawodników przy treningu techniki piłkarskiej - indywidualizacja procesu szkolenia
 • grupy treningowe dobierane są na podstawie poziomu umiejętności (testy początkowe), wieku i wagi zawodników
 • współpraca z zagranicznymi trenerami z najlepszych europejskich akademii
 • testy umiejętności piłkarskich - badanie potencjału zawodników
 • dostęp do potencjometru, dzięki któremu można porównać swoje umiejętności do rówieśników (baza ponad 50.000 wyników testów umiejętności)
 • szansa na powołanie do Reprezentacji PSS i wyjazdy na sparingi do najlepszych europejskich akademii (nasi zawodnicy grali z takimi klubami jak Bayern Monachium, Manchester City, Liverpool, Juventus, Atletico Madryt, FC Porto, Sporting Lizbona, Arsenal czy AC Milan)
 • sprawdzony, nowoczesny i skuteczny system szkolenia
 • integracja całego środowiska piłkarskiego - trenują u nas zawodnicy zarówno z dużych znanych akademii, jak i małych, szkolnych drużyn
 • indywidualny opis umiejętności piłkarskich
 • nauka zasad Fair-Play

WARUNKI REZERWACJI:

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Fundacja Polish Soccer Skills z siedzibą w Warszawie przy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, zarejestrowana w KRS pod numerem: 0000428298, NIP: 7010350314.
2. Wpłata kwoty w wysokości 600 PLN/obóz, (700 PLN z opcją bezpiecznej rezygnacji) następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja). Rezerwacja może być dokonana wyłącznie poprzez stronę internetową www.soccerskills.pl.
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 30 dni przed datą rozpoczęcia obozu.
4. Wpłaty dokonywane są na konto Fundacji Polish Soccer Skills, numer rachunku: 66 1240 6380 1111 0010 5017 1245. 
5. Brak wpłaty pozostałej kwoty zgodnie z pkt 3 powyżej, powoduje wycofanie zgłoszenia i skutki określone w regulaminie.
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl. W powyższej sytuacji Organizator dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
     a) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana najpóźniej na 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma kwotę 600 zł (lub 700 PLN w przypadku opcji z ubezpieczeniem od rezygnacji), pozostałą część ceny zwróci Rodzicom/Opiekunom prawnym;
     b) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana na mniej niż 14 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma całą kwotę uiszczoną przez Rodzica/Opiekuna prawnego.
7. Cena obozu stacjonarnego (bez zakwaterowania) zawiera stroje marki adidas i czapkę do użytku podczas obozu. Istnieje opcja zakupu nowych strojów z personalizacją na własność za dodatkowe 150 PLN - w przypadku zainteresowania zakupem nowego stroju, należy wybrać ofertę w formularzu opcję "+nowy strój".  
8. Aby zapewnić sobie komfort w przypadku potrzeby nagłej rezygnacji z obozu, bez ponoszenia kosztów, sugerujemy wykupienie opcji bezpiecznej rezygnacji  - opcja w formularzu rejestracyjnym "+opcja bezpiecznej rezygnacji i zmiany". 
9. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji, regulaminu obozu i klauzuli informacyjnej.
10. Wszelkie postanowienia wskazane w warunkach rezerwacji są zgodne z regulaminem obozów. W przypadku wątpliwości postanowienia regulaminu obozów są wiążące dla stron.

Rezerwacja obozów Piłkarska Majówka 2024

TURNUS DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA LOKALIZACJA CENA ZAPISY
Turnus nr 1 + nowy strój 01.05.2024 05.05.2024 Majówka piłkarska w Warszawie 1549 Rezerwuj
Turnus nr 1 bez stroju 01.05.2024 05.05.2024 Majówka piłkarska w Warszawie 1399 Rezerwuj
Turnus nr 1 + nowy strój 01.05.2024 05.05.2024 Majówka piłkarska w Gdańsku 1549 Rezerwuj
Turnus nr 1 bez stroju 01.05.2024 05.05.2024 Majówka piłkarska w Gdańsku 1399 Rezerwuj
Turnus nr 1 + nowy strój 01.05.2024 05.05.2024 Majówka piłkarska w Krakowie 1549 Rezerwuj
Turnus nr 1 bez stroju 01.05.2024 05.05.2024 Majówka piłkarska w Krakowie 1399 Rezerwuj

Lokalizacje obozów Majówka piłkarska 2024

Majówka piłkarska w Krakowie
Strefa Futbolu Podgórze,
ul. Dekerta 21, 30-703 Kraków
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Majówka piłkarska w Warszawie
OSiR Targówek
ul. Łabiszyńska 20, 03-397 Warszawa
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Majówka piłkarska w Gdańsku
Hala Piłkarska Olimpijski FC,
Janusza Meissnera 5, 80-462 Gdańsk
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps