OBOZY STACJONARNE, PÓŁKOLONIE (BEZ NOCLEGU)

Zapraszamy Was na intensywne treningi piłkarskie w formie obozów dochodzeniowych (półkolonii piłkarskich) w Twoim mieście! Korepetycje piłkarskie, które pomogą Ci stać się lepszym w swojej drużynie. Technika piłkarska w grupie 1 trener - 4 zawodników, gry, motoryka, trening mentalny z psychologiem sportu, obiad oraz testy i opis umiejętności. Dla najlepszych piłkarzy i piłkarek powołania do Reprezentacji PSS!

ZAPŁAĆ BONEM TURYSTYCZNYM!

 

 

TERMINY I LOKALIZACJE

26-30 czerwca 2023 (poniedziałek-piątek)

21-25 sierpnia 2023 (poniedziałek-piątek)

Warszawa - Ośrodek Sportu i Rekreacji Targówek, ul. Łabiszyńska 20, Warszawa

Kraków - Strefa Futbolu Podgórze, ul. Dekerta 21, 30-703 Kraków 

Chorzów - Obiekty Stadionu Śląskiego, boisko boczne ul. Katowicka 10, 41-500 Chorzów

Wrocław - Akademia Wychowania Fizycznego Wrocław, Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław 

Gdańsk - Olimpijski FC, Janusza Meissnera 5, 80-462 Gdańsk

UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI

100% zwrotu, w przypadku gdy dziecku przytrafi się kontuzja czy przeziębienie, zachorowanie lub inna udokumentowana sytuacja, zawarta w warunkach ubezpieczenia (17 powodów). 

Aby zarezerwować obóz z tym ubezpieczeniem, prosimy o zaznaczenie w formularzu rejestracyjnym, pkt 5 opcji „chcę wykupić ubezpieczenie od rezygnacji”. Dodatkowy koszty to 100 PLN. Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe.

Poniżej znajduje się link do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (§10). Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.

Trenuj z nami i bądź lepszy w swojej drużynie! Daj sobie szansę na powołanie do Reprezentacji PSS i wyjazdy do takich klubów jak Bayern Monachium, czy Liverpool!

DLA KOGO?

Dla dziewczynek i chłopców, od 5 do 19 roku życia. Niezależnie od poziomu umiejętności,  przynależności klubowej i zajmowanej pozycji na boisku. Rodzice/opiekunowie przyprowadzają i odbierają zawodników po zakończeniu zajęć. 

JAKI PROGRAM?

Każdego dnia trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener – 4 zawodników, trening motoryczny, gry zadaniowe, trening mentalny z psychologiem sportu oraz relaksacja. Lunch, testy początkowe, testy klasyfikujące do nagrody oraz trening pokazowy dla rodziców.

JAKA KADRA?

Podczas obozu zapewniamy sprawdzoną i doświadczoną kadrę – trenerów piłkarskich z licencją Soccer Skills PRO Coach, trenerów motorycznych, psychologów sportowych oraz wychowawców, którzy oprócz kadry szkoleniowej zajmują się zawodnikami. 

TESTY UMIEJĘTNOŚCI

Wszyscy uczestnicy obozów przejdą testy umiejętności - początkowe pozwalające na dobranie czteroosobowej grupy treningowej na odpowiednim poziomie oraz testy końcowe, które klasyfikują do nagrody jaką jest powołanie do Reprezentacji PSS. 

CO OTRZYMAJĄ ZAWODNICY?

Zawodnicy otrzymują komplet treningowy marki adidas z logo Polish Soccer Skills (koszulka, spodenki, getry) - w zależności od wybranej oferty otrzymują go na własność lub na wypożyczenie - oraz dyplom i indywidualny opis umiejętności.

BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKA

Uczestnicy są pod stałą opieką kadry Polish Soccer Skills, zarówno w trakcie treningów, jak i w przerwach na regenerację i lunch. Każdy uczestnik treningu objęty jest ubezpieczeniem NNW. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 50.000 zawodników.

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI

Do wygrania podczas obozów stacjonarnych są powołania do Reprezentacji PSS!

Wyróżniający się zawodnicy i zawodniczki wyłonieni na podstawie testów umiejętności, otrzymują szansę na powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills!

Nasi Reprezentanci objęci są specjalnym programem opieki i promocji w ramach którego mają organizowane specjalne aktywności takie jak treningi na Narodowym, mają organizowane specjalne zgrupowania i grają z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester City, Liverpool, AC Milan, czy Chelsea Londyn! 

Wielu zawodników, którzy wyróżnili się w naszych testach umiejętności aktualnie gra w profesjonalnej piłce. M.in. Karol Linetty i Kamil Jóźwiak w Reprezentacji Polski, 5 zawodników w Reprezentacji Polski U21 i kilkuset zawodników w młodzieżowych Reprezentacjach i profesjonalnych klubach.

CENA OBOZU:

Cena letniego obozu stacjonarnego "Wakacje w mieście" to 1199 PLN*

Cena zawiera:

 • komplet treningowy marki adidas wypożyczony - koszulka, spodenki, getry*
 • 5 dni treningowych
 • zajęcia z trenerem piłkarskim (grupa maksymalnie 4 osobowa)
 • zajęcia z trenerem motorycznym
 • zajęcia z psychologiem sportowym
 • zajęcia teoretyczne (taktyka, dieta, regeneracja)
 • zajęcia relaksacyjne
 • profesjonalna kadra wychowawców
 • sprzęt treningowy firmy adidas do użytku podczas obozu - kurtka przeciwdeszczowa, koszulka polo
 • obiad
 • woda na trening
 • opieka medyczna
 • ubezpieczenie NNW
 • dyplom ukończenia obozu
 • książka z opisem indywidualnego profilu zawodnika od trenerów prowadzących i psychologów
 • fotoreportaż zdjęciowy (dostęp on-line)
 • udział w testach określających poziom umiejętności i w testach końcowych, klasyfikujących do nagrody

Cena obozu stacjonarnego nie zawiera noclegów oraz dojazdów na miejsce treningów.

Liczba miejsc jest ograniczona.

*UWAGA! Komplet stroju adidas z logo Polish Soccer Skills i z nadrukowanym nazwiskiem - na własność (koszulka, spodenki, getry) z logo Polish Soccer Skills to dodatkowy koszt 150 PLN. Oferta jest opcjonalna! W przypadku chęci zakupu spersonalizowanego stroju na własność, prosimy wybrać w formularzu zgłoszeniowym opcję "+nowy strój". Opcja standardowa zawiera wypożyczone stroje adidasa do użytku podczas obozu.

Ubezpieczenie od rezygnacji to dodatkowo 100 PLN - opcja w formularzu rejestracyjnym "+ubezpiecznie od rezygnacji".

WARUNKI REZERWACJI:

1. Organizatorem obozu Polish Soccer Skills jest Fundacja Polish Soccer Skills.
2. Wpłata kwoty w wysokości 600 PLN/obóz lub 700 w przypadku opcji z ubezpieczeniem od rezygnacji, następuje w ciągu 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego (rezerwacja).
3. Wpłata pozostałej kwoty następuje najpóźniej na 30 dni przed datą rozpoczęcia obozu.
4. Wpłaty dokonywane są na konto Fundacji Polish Soccer Skills, numer rachunku: 66 1240 6380 1111 0010 5017  1245. 
5. Brak wpłaty pozostałej kwoty zgodnie z pkt 3 powyżej, powoduje wycofanie zgłoszenia i skutki określone w regulaminie.
6. W przypadkach losowych wykluczających możliwość wzięcia udziału dziecka w obozie - rodzice/opiekunowie prawni powinni przekazać informacje o rezygnacji z uczestnictwa w obozie e-mailem na adres info@soccerskills.pl. W powyższej sytuacji Organizator dokona zwrotu wpłaty z zastrzeżeniem:
a) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana najpóźniej na 15 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma kwotę 600 zł, lub 700 PLN w przypadku opcji z ubezpieczeniem od rezygnacji, pozostałą część ceny zwróci Rodzicom/Opiekunom prawnym;
b) jeżeli rezygnacja zostanie przesłana na mniej niż 14 dni przed datą rozpoczęcia obozu – Organizator zatrzyma całą kwotę uiszczoną przez Rodzica/Opiekuna prawnego.
7. Aby zapewnić sobie komfort w przypadku potrzeby nagłej rezygnacji z obozu, bez ponoszenia kosztów, sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia na wypadek rezygnacji z obozu u dowolnego Ubezpieczyciela.
8. Cena obozu zawiera stroje marki adidas i czapkę do użytku podczas obozu. Istnieje opcja zakupu nowych strojów z personalizacją na własność za dodatkowe 150 PLN - należy wybrać ofertę w formularzu "+nowy strój".
9. Wysłanie zgłoszenia na obóz Polish Soccer Skills jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji, regulaminu obozu i klauzuli informacyjnej.
10. Wszelkie postanowienia wskazane w warunkach rezerwacji są zgodne z regulaminem obozów. W przypadku wątpliwości postanowienia regulaminu obozów są wiążące dla stron.

W OFERCIE LATO 2023 ZNAJDZIESZ RÓWNIEŻ OBOZY WYJAZDOWE (Z NOCLEGIEM)

Zapraszamy również na intensywne obozy piłkarskie wyjazdowe do jednej z pięciu lokalizacji:

► Ustronie Morskie
► Zakopane
► Uniejów
► Spała
► Giżycko
► Szczawno Zdrój

WAKACJE W TWOIM MIEŚCIE!

POZNAJ LOKALIZACJE OBOZÓW STACJONARNYCH LATO 2023!

Wakacyjne treningi piłkarskie w Chorzowie
Obiekty Stadionu Śląskiego, boisko boczne ul. Katowicka 10, 41-500 Chorzów
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wakacyjne treningi piłkarskie w Gdańsku
Hala Piłkarska Olimpijski FC,
Janusza Meissnera 5, 80-462 Gdańsk
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wakacyjne treningi piłkarskie we Wrocławiu
AWF Wrocław
Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wakacyjne treningi piłkarskie w Krakowie
Strefa Futbolu Podgórze,
ul. Dekerta 21, 30-703 Kraków
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps
Wakacyjne treningi piłkarskie w Warszawie
OSiR Targówek
ul. Łabiszyńska 20, 03-397 Warszawa
Dowiedź się więcej
Zobacz w Google Maps