Akademia Piłkarska Polish Soccer Skills

Chcesz trenować w Akademii Futbolu PSS? Zapraszamy na obozy piłkarskie stacjonarne i z noclegiem oraz treningi indywidualne z naszymi licencjonowanymi trenerami.

Akademia Piłkarska Polish Soccer Skills to innowacyjny system szkolenia piłkarskiego realizowany w formie obozów piłkarskich i treningów indywidualnych.

Niezależnie od tego w jakiej akademii footbolu czy klubie piłkarskim trenujesz na codzień, możesz szkolić swoje indywidualne umiejętności podczas obozów Polish Soccer Skills i treningów indywidualnych w Akademii Polish Soccer Skills.

Polish Soccer Skills to miejsce gdzie integruje się całe środowisko piłkarskie. Podczas obozu piłkarskiego oceniony zostanie twój talent piłkarski i uzyskasz szansę na powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills. Reprezentanci mają organizowane specjalne zgrupowania i wyjeżdżają na sparingi z bardzo dobrymi europejskimi drużynami takimi jak Bayern Monachium, Manchester City czy Liverpool.

Letnie obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży

Indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupie 1 trener - 4 zawodników, gry z zagranicznymi trenerami z najlepszych lig europejskich, trening motoryczny, trening taktyczny, trening mentalny z psychologiem sportu, zajęcia z fizjoterapeutą, nauka języka hiszpańskiego, testy umiejętności, opis indywidualnego profilu zawodnika, stroje piłkarskie marki adidas, a dla najlepszych powołania do Reprezentacji PSS i zagraniczne sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami. Obozy przeznaczone są dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-19 lat, niezależnie od przynależności klubowej, zajmowanej pozycji i poziomu umiejętności. Do tej pory w obozach Polish Soccer Skills wzięło udział ponad 50.000 dziewczynek i chłopców z całego świata.

Najbliższe obozy piłkarskie odbędą się w wakacje 2019 roku w 8 lokalizacjach. Zapraszamy na obozy z zakwaterowaniem do Wałcza, Spały, Kleszczowa, Jarocina, Mrągowa, Białej Podlaskiej, Zakopanego i Wałbrzycha. Cena tygodniowego turnusu to 1949 PLN. Szczegółowe informacje i zapisy - https://soccerskills.pl/pl/obozy-letnie

Stacjonarne obozy piłkarskie w Twoim mieście

Zapraszamy również na obozy stacjonarne (bez noclegu) realizowane w formie półkolonii piłkarskich. Podczas całodziennych treningów, zapewniamy indywidualny trening techniki piłkarskiej w czteroosobowych grupach, trening motoryczy, trening mentalny z psychologiem sportowym oraz gry z zagranicznymi trenerami. Obozy dochodzeniowe Polish Soccer Skills to dwa bloki treningowe, lunch, stroje piłkarskie marki adidas oraz testy umiejętności, które klasyfikują do nagrody jaką są powołania do Reprezentacj Polish Soccer Skills

Najbliższe obozy stacjonarne odbędą się w wakacje w 10 miastach w Polsce. Szczegóły i oferta wkrótkce.

Piłkarskie treningi indywidualne przez cały rok

W ciągu roku możesz trenować indywidualnie z naszymi licencjonowanymi trenerami. Wyszukiwarka trenerów indywidualnych - https://soccerskills.pl/pl/znajdz-trenera

Reprezentacja Polish Soccer Skills

Spośród wszystkich zawodników i zawodniczek obecnych na naszych obozach stacjonarnych i z zakwaterowaniem, każdego roku, na podstawie badań potencjału – testy Soccer Skills PRO ID powołujemy najbardziej perspektywicznych graczy i obejmujemy ich programem specjalnej opieki i promocji. Reprezentanci Polish Soccer Skills mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi oraz sparingi z najlepszymi Europejskimi drużynami. Nasi Reprezentanci grali z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Sevilla FC, Sparta Rotterdam, Real Betis, Bayern Monachium, Manchester City, Liverpool i wiele innych. Wyróżniający się zawodnicy zapraszani są na testy do Europejskich klubów. Między innymi nasi zawodnicy byli na testach w Bayern Monachium, Getafe czy Watford.

Zapraszamy!