Cezary Kucharski odwiedził młodych piłkarzy

Uczestnicy obozów Polsat Soccer Skills spotkali się z Cezarym Kucharskim

Cezary Kucharski - polski piłkarz, pomocnik i napastnik, reprezentant Polski, posiadacz srebrnej odznaki PZPN. Właściciel serwisu internetowego legia.net. Licencjonowany menadżer piłkarski.

Rozpoczął karierę w 1989 w Orlętach Łuków. W 1990 przeszedł do Siarki Tarnobrzeg, skąd wiosną 1994 trafił do szwajcarskiego FC Aarau. Od sezonu 1995/1996 piłkarz Legii Warszawa. W rundzie jesiennej sezonu 1997/1998 zawodnik hiszpańskiego Realu Sporting de Gijón. Z Hiszpanii powrócił do Legii, w której występował do końca sezonu 2002/03 (z przerwą na sezon 1999/2000, kiedy reprezentował barwy Stomilu Olsztyn). W sezonie 2003/04 był zawodnikiem greckiego Iraklisu Saloniki. Jesienią 2004 podpisał kontrakt z Górnikiem Łęczna. Od 2006 ponownie zawodnik warszawskiej Legii.

Największe sukcesy odnosił podczas występów w Legii Warszawa: w sezonie 1996/1997 zwycięstwo w rozgrywkach o Puchar Polski, ćwierćfinał w Lidze Mistrzów, w sezonie 2001/2002 mistrzostwo Polski i Puchar Ligi, w sezonie 2005/2006 kolejny tytuł mistrzowski.

24 maja 2006 roku ogłosił zakończenie kariery. 2 czerwca 2007 roku w rodzinnym Łukowie został rozegrany pożegnalny mecz, w którym Orlęta Łuków uległy Legii Warszawa w składzie z 1996 roku 0:3. W pierwszej połowie Kucharski wystąpił w zespole Legii dla której zdobył pierwszą bramkę. W drugiej części gry zagrał przez kilkadziesiąt minut w zespole Orląt.

W latach 1996-2002 zaliczył 17 występów w reprezentacji narodowej Polski (debiut 27 sierpnia 1996 w meczu przeciwko Cyprowi) i strzelił 3 bramki; uczestniczył m.in. w turnieju finałowym MŚ 2002 w Korei i Japonii, gdzie wystąpił w wygranym meczu z USA

Cezary Kucharski jest menedżerem Roberta Lewandowskiego.