Dziękujemy za udział w konferencji

W niedzielę 4 marca w Warszawie odbyła się pierwsza otwarta konferencja szkoleniowa Polish Soccer Skills dla trenerów i nauczycieli WFu

W konferencji wzięło udział ponad 100 trenerów z całej Polski. W programie konferencji znalazły się zarówno wykłady teoretyczne jak i zajęcia praktyczne. Przedstawiona została filozofia Polish Soccer Skills, odbył się pokaz treningu motorycznego, treningu piłkarskiego w grupie młodszej i w grupie starszej oraz gry szkoleniowe, wykłady o treningu mentalnym i o odżywianiu. Goście z Holandii - Harry Jansen i Theo Derks pokazali holenderską wizję szkolenia w grach.

Wśród uczestników konferencji rozlosowana została nagroda - wyjazd na obóz Polish Soccer Skills do Barcelony. Wygrała Pani Maria Wąsowska, trener drugoligowej amatorskiej drużyny kobiet AZS Uniwersytet Warszawski. Pani Maria była jedną z czterech kobiet biorących udział w konferencji. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za wszystkie głosy oddane w ankietach ewaluacyjnych, zarówno za pochwały i słowa uznania ale również za konstruktywne uwagi co do dalszego rozwoju.

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w konferencji i zapraszamy na kolejne wydarzenia.

Już wkrótce szczegóły i otwarcie zgłoszeń na szkolenie dla trenerów starających się o licencję trenera Polish Soccer Skills.

Zobacz zdjęcia z konferencji >>