FC Komorów klubem partnerskim Soccer Skills PRO

Do grona klubów korzystających z metodologii Soccer Skills PRO dołącza podwarszawska akademia FC Komorów. Współpraca z nowym klubem będzie miała większy wymiar, gdyż poza dostarczeniem rozwiązania informatycznego klub otrzyma pełne wsparcie w zakresie szkolenia zawodników i trenerów.

W kończącym się sezonie trenerzy z Komorowa przejdą szkolenie z zakresu funkcjonaln0ści platformy Soccer Skills PRO, odbędzie się spotkanie informacyjne z rodzicami klubu oraz przedstawiciele Soccer Skills hospitować będą treningi akademii. Wszystko to ma na celu wdrożenie pierwszych zmian szkoleniowych od nowego sezonu.

Ambicją FC Komorów jest postawienie na profesjonalne szkolenie dzieci i młodzieży, dlatego ważnym krokiem było nawiązanie współpracy z Polish Soccer Skills. Wszystko po to, by szkolić młodych piłkarzy na jak najwyższym poziomie – skomentował p. Robert Zawadzki, trener klubu FC Komorów.

W nowym sezonie z pewnością nastąpi wiele zmian szkoleniowych. Zawodnicy, rodzice, trenerzy przejdą cykl szkoleń z psychologiem sportu, treningi prowadzone będą według metodologii Soccer Skills PRO a proces szkolenia w klubie będzie pod stałym nadzorem naszych koordynatorów. Współpraca finalnie ma doprowadzić do stworzenia dedykowanej planifikacji dostosowanej do panujących w Komorowie warunków. Dodatkowo dzięki współpracy trenerzy FC Komorów będą mieli okazję wyjeżdżać na niezwykle ciekawe staże zagranicznie.