Inauguracja sezonu Reprezentacji PSS 2021/2022

Dziś odbyła się uroczysta Inauguracja Sezonu Reprezentacji Polish Soccer Skills 2021/2022 na Narodowym Stadionie Śląskim w Chorzowie! To wielkie święto zawodników i zawodniczek, którzy wyróżnili się w testach umiejętności podczas obozów Polish Soccer Skills.

Podczas wszystkich obozów Polish Soccer Skills od ponad 10 lat odbywają się testy umiejętności. Na podstawie wyników, każdego roku najbardziej uzdolnieni zawodnicy i zawodniczki powoływani są do Reprezentacji Polish Soccer Skills i objęci są specjalnym programem treningu i promocji, w ramach którego mają organizowane eventy na naważniejszych stadionach w Polsce, dedykowane zgrupowania i sparingi zagraniczne z najlepszymi drużynami w Europie. Do tej pory nasi zawodnicy grali z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Liverpool, Juventus, czy Sporting Lizbona.

16 listopada odbyła się uroczysta Inauguracja sezonu Reprezentacji PSS. 

Były wielkie emocje, Reprezentanci odśpiewali Hymn Polski, złożyli przysięgę i odebrali akty powołania oraz materiały szkoleniowe. Na murawie Stadionu Śląskiego odbyły się treningi, sesje zdjęciowe, wykłady zarówno dla rodziców, jak i zawodników, a także konkursy z nagrodami, które prowadził sam Lis Pola Karnego. 

Dziękujemy serdecznie wszystkim piłkarkom, piłkarzom, rodzicom, przyjaciołom i kadrze, za to że byliście i przyczyniliście się do tego, że ten dzień był wyjątkowy :)

W styczniu odbędzie się zgrupowanie Reprezentacji w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, a na wiosnę Reprezentacje wyjadą na sparingi zagraniczne.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia!

 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią >>

oraz do obejrzenia relacji z wydarzenia na FB >>