Indywidualny trening piłkarski

Na obozach Polish Soccer Skills zawodnicy trenują technikę piłkarską w małych grupach - 1 trener na 4 zawodników. Trener mając pod opieką tak małą grupę, jest w stanie poprawić każdy szczegół i wyeliminować złe nawyki.

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, które określają potencjał zawodników i na tej podstwie dobierane są grupy treningowe pod względem wieku i poziomu umiejętności.

Trening Polish Soccer Skills jest intensywny, zindywidualizowany i dopasowany do potrzeb zawodników.

Przewagą treningu w grupach czteroosobowych jest dbałość o szczegóły, które determinują poziom osiągnięcia mistrzostwa sportowego. Indywidualizacja pozwala na szybsze przyswojenie informacji przez zawodnika i zastosowanie nowych umiejętności w trakcie treningu klubowego oraz meczów.

Treningi prowadzone wg naszej filozofii pomagają we wzmaganiu poziom koncentracji u zawodników poprzez Ich optymalne pobudzenie w trakcie treningu.

Treningi techniki piłkarskiej na obozach Polish Soccer Skills prowadzą wyłącznie trenerzy, którzy oprócz uprawnień trenerskich przeszli szkolenie z metodologii Soccer Skills PRO i uzyskali licencję.

Więcej o systemie szkolenia piłkarskiego Soccer Skills PRO, które wykorzystywane jest na naszych obozach, można znaleźć tu >>