Juniorfutbol.pl: Piłkarze Polish Soccer Skills zwiedzili stadion Santiago Bernabeu

Piłkarze trenujący w szkółce Polish Soccer Skills, którzy przebywają obecnie na obozie w Hiszpanii razem ze swoimi opiekunami i trenerami odwiedzili madryckie stadiony. Młodzi zawodnicy zwiedzili obiekty Realu Madryt i Atletico

Perspektywa odwiedzenia stadionu "Królewskich" wzbudzała wiele emocji u młodych piłkarzy Polish Soccer Skills przebywających na obozie w Hiszpanii. Zaczęło się jednak od porannego treningu z hiszpańskimi trenerami Miguelem Angelem Martinezem i Fernando Zambrano. Ten ostatni pełni obecnie funkcję dyrektora technicznego Madryckiej Federacji Piłki Nożnej, w przeszłości był szkoleniowcem pierwszej drużyny Atletico Madryt.

Punktem kulminacyjnym tego dnia była jednak wizyta na Estadio Santiago Bernabeu. Młodzi zawodnicy mieli okazję zwiedzić olbrzymi obiekt Realu. Byli zarówno na trybunach, jak i w muzeum, w którym mogli obejrzeć historyczne pamiątki i trofea "Królewskich". Kolejnym celem był stadion Atletico Madryt - Vicente Calderon. W jeden dzień chłopcy mogli zwiedzić więc dwa wielkie obiekty. Następnie udali się na spacer po mieście.

juniorfutbol.pl/pilkarze-polish-soccer-skills-zwiedzili-stadion-santiago-bernabeu-zdjecia,artykul.html