Marzenia o wielkiej piłce się spełniają

Reprezentacja Polish Soccer Skills wzięła udział w II Memoriale Luisa Aragonesa w podmadryckim Alcobendas. Czy droga do piłkarskich marzeń jest daleka? Ten turniej pokazał, że awans o kilka stopni wyżej jest na wyciągnięcie ręki!

Udział w obozie Polish Soccer Skills otwiera drogę do wielkiej piłki. Wszyscy uczestnicy obozów przechodzą testy umiejętności. Na podstawie wyników testów wybierani są wyróżniający się zawodnicy. Zwycięzcy testów w nagrodę wyjeżdżają na darmowy wyjazd do jednego z najlepszych zagranicznych klubów - po obozach letnich Zwycięzcy wyjadą do Portugalii. Dodatkowo najlepsza dwudziestka z każdego rocznika otrzymuje powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills. Reprezentanci są objęci specjalnym programem opieki i promocji. Mają organizowane specjalne zgrupowania, badania, treningi i wyjeżdżają na najlepiej obsadzone zagraniczne turnieje, które są obserwowane przez skautów z całej Europy.

W tym roku Reprezentacje Polish Soccer Skills zagrały między innymi z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Rayo Vallecano, Getafe, czy Sevilla CF. Na nowych Reprezentantów, którzy zostaną powołani po obozach letnich czeka wyjazd m.in. do Bayernu Monachium.

Reprezentant Polish Soccer Skills Konrad Rutkowski na tyle dobrze pokazał się na turnieju w Madrycie, że dostał zaproszenie na testy do kilku hiszpańskich klubów w tym do Atletico Madryt :) Inny zawodnik - Kacper Malinowski znalazł się w 11-tce turnieju :)

Zachęcamy do obejrzenia filmu Przeglądu Sportowego - http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo,polish-soccer-skills-i-spelnianie-pilkarskich-marzen-,wideo,574710,1,1060.html