Nowe ograniczenia rządowe

Dziś w nocy ukazało się rozporządzenie rządu, w sprawie ograniczeń Covid-19 pomiędzy 28.12 a 17.01. Niestety zakazuje ono naszych aktywności zimowych: obozów świątecznych i ferii w mieście (zaplanowanych w kilku miastach) oraz obozów w Spale

Z wielkim smutkiem i rozczarowaniem musimy w związku z tym zmienić nasze plany na kilka dni przed ich terminem, mimo wielu tygodni przygotowań. Mamy żal o nie wysłuchanie zgłoszonych argumentów. Poczucie niesprawiedliwości, jest tym większe, że wiele aktywności zostało wyłączonych spod ograniczeń, choć stwarzają dużo większe ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa, niż treningi piłkarskie w małych grupach. 

Pozbawienie polskich dzieci możliwości poprawy zdrowia i kondycji w takim czasie jest oburzające. Choć to zupełnie od nas niezależne, przepraszamy wszystkich naszych uczestników oraz ich rodziców, że nie będziemy mogli zrealizować wspólnych planów treningowych. 

Jednak jak przystało na sportowców, nie poddajemy się i stawiamy czoła przeciwieństwom. Dlatego już niebawem przedstawimy ofertę na okres przedświątecznych treningów Wielkanocnych. Stay tuned!