Nowy dyrektor sportowy Polish Soccer Skills!

Po ponad dwóch latach Miguel Angel Martinez kończy współpracę z Polish Soccer Skills na stanowisku dyrektora sportowego. Nowym dyrektorem sportowym zostaje Antonio Barea.

Ze względu na coraz większe obowiązki w Atletico Madryt, Miguel Angel Martinez kończy współpracę na stanowisku dyrektora sportowego Polish Soccer Skills. Bardzo dziękujemy Miguelowi za zaangażowanie, życzymy sukcesów w Atletico i wierzymy, że będziemy nadal realizować wspólne projekty.

Nowym dyrektorem sportowym Polish Soccer Skills zostaje Antonio Barea - były zawodnik i dyrektor sportowy klubu Granada CF. Antonio posiada najwyższy poziom uprawnień trenerskich w piłce nożnej - UEFA PRO. Jest profesorem Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej i szkoli hiszpańskich trenerów na kursach UEFA B, UEFA A i UEFA PRO. Antonio Barea jest ekspertem w zakresie budowy systemów rozwoju młodych piłkarzy, współpracuje z działem analiz Federacji - w tym dla sztabu pierwszej drużyny. Antonio posiada doświadczenie w tworzeniu i rozwoju metodologii szkolenia, a także edukacji trenerów w międzynarodowym środowisku - współpracował w tym zakresie z federacjami i klubami w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Japonia czy Egipt. Uzyskał tytuł Master Professional Soccer na Universidad de Murcia y Cesfutbol oraz tytuł Master College, Training and Leading in Football na Universidad Camilo José Cela w Madrycie. 

Życzymy sukcesów :)