Obozy letnie - czas start!

Przez 9 tygodni wakacji odbywają się obozy Polish Soccer Skills Lato 2021! Jesteśmy z Wami w pięciu lokalizacjach obozów wyjazdowych - Spała, Ustronie Morskie, Zakopane, Giżycko i Licheń oraz w pięciu lokalizacjach obozów stacjonarnych "Wakacje w mieście" - Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Sosnowiec.

Zawodników i zawodniczki czekają intensywne treningi techniki piłkarskiej w grupach 1 trener 4 zawodników, treningi motoryczne, zajęcia z fizjoterapeutą, trening mentalny z psychologiem sportu oraz zajęcia integracyjne "Nie wykluczamy", a podczas obozów wyjazdowych dodatkowo gry i obserwacje z zagranicznymi klubami z najlepszych europejskich klubów, m.in. ze Sportingu Lispona, Atletico czy Montpellier.

A co najważniejsze wszyscy zawodnicy przejdą testy umiejętności i jeżeli dobrze wypadną w testach, dostaną szansę na powołanie do Reprezentacji PSS, a tym samym na wyjazdy sparingowe do najlepszych europejskich akademii.

Wszyscy zawodnicy i zawodniczki otrzymają też opis swoich umiejętności i dostęp do potencjometru, który pokazuje, gdzie dany zawodnik znajduje się pod względem umiejętności w porównaniu z rówieśniami.

Zapraszamy do śledzenia fotorelacji z obozów na naszym profilu na FB i IG:

https://www.facebook.com/PolishSoccerSkills

https://www.instagram.com/polish_soccer_skills/