Obozy Polish Soccer Skills LATO 2019 już otwarte!

Wybraliśmy te ośrodki które gwarantują najwyższą jakość zakwaterowania, wyżywienia i obiektów sportowych. Wzbogaciliśmy ofertę tak, żeby jeszcze lepiej odpowiedzieć na Wasze oczekiwania. Zapraszamy dziewczyny i chłopców w wieku 7-19 lat.

Na naszych obozach szkolimy na poziomie najlepszych europejskich klubów - trenerzy z zagranicy, technika w 4 osobowych grupach, motoryka, taktyka, zajęcia z fizjoterapeutą, psychologiem sportu, nauka hiszpańskiego i testy umiejętności, indywidualny opis piłkarski dla każdego zawodnika.

Na podstawie wyników testów umiejętności spośród wszystkich uczestników obozów wybieramy tych, którzy są najbardziej utalentowani i mają największy potencjał. Około 5% spośród wszystkich zawodników w każdej z naszych kategorii wiekowych powołujemy do Reprezentacji PSS. Mamy 12 reprezentacji od U9 do U19 w tym dwie żeńskie. W każdej reprezentacji jest około 25 osób. Reprezentanci są objęci specjalnym programem opieki i promocji, w ramach którgo m.in. mają organizowane specjalne zgrupowania i wyjeżdżają na zagraniczne sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami. Zwycięzcy testów - 15 najlepszych osób (po jednej z każdej z naszych kategorii) w ramach nagrody za najlepsze wyniki, wyjedzie na sparing zagraniczny za darmo i zostanie kapitanem swojej Reprezentacji.

Dziękujemy za wiele zapytań o obozy letnie :) Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i rezerwacji naszych obozów! Czekamy na każdą i każdego z Was.

Szczegóły oferty obozów LATO 2019 >>