Obozy Zima 2016 otwarte

Jesteśmy w połowie lata, a my już myślimy o zimie :) Zapraszamy Państwa do rezerwacji obozów zimowych Polish Soccer Skills 2016.

Obozy zimowe Polish Soccer Skills 2016 będą odbywały się przez sześć tygodni w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Tym samym nasze obozy będą organizowane w terminach wszystkich ferii zimowych w Polsce. Do naszej dyspozycji w ośrodku będą nie tylko hale sportowe, ale również boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Na wszystkich obozach będziemy gościć trenerów z Hiszpanii i z Niemiec, którzy będą odpowiedzialni za gry. 

Najlepsi zawodnicy wyłonieni na podstawie testów umiejętności - Potencjometr Polish Soccer Skills - w nagrodę wyjadą na ufundowany przez nas wyjazd do Londynu - miasta 5 klubów Premier League: Arsenal, Chelsea Londyn, Crystal Palace, Tottenham Hotspure, West Ham United. Wyróżniający się zawodnicy otrzymają również powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills.

W zimie mamy jeszcze jedną niespodziankę - każdy uczestnik obozu, jak co roku, w prezencie otrzyma komplet meczowy marki adidas, ale w tym roku koszulka prezentowa będzie przygotowana z nadrukowanym nazwiskiem wskazanym w formularzu rejestracyjnym.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji obozów Polish Soccer Skills Zima 2016!

Szczegóły obozów zimowych 2016 >>