Otwarta konferencja szkoleniowa dla trenerów

Zapraszamy na pierwszą otwartą konferencję szkoleniową Polish Soccer Skills. Wśród uczestników konferencji rozlosowana zostanie nagroda - wyjazd do Barcelony

Zapraszamy na pierwszą konferencję szkoleniową Polish Soccer Skills

"Polish Soccer Skills - Indywidualizacja treningu piłkarskiego"

Wśród uczestników rozlosowana zostanie nagroda - wyjazd z kadrą PSS na obóz do Barcelony na długi weekend majowy!

System szkoleniowy Polish Soccer Skills od kilku lat z sukcesem funkcjonuje na polskim rynku. Szkolenie oparte jest na fundamencie Dutch Vision, uwzględnia jednak polskie warunki. Wyróżnia się indywidualizacją i kompleksowością treningu piłkarskiego zawodników. Elementy szkoleniowe zawierają trening techniki piłkarskiej, trening motoryczny, taktyczny, mentalny oraz wiedzę z zakresu diety i regeneracji. Prelegenci konferencji to trenerzy Polish Soccer Skills oraz holenderscy goście - Harry Jansen i Theo Derks (konsultanci Holenderskiego Królewskiego Związku Piłki Nożnej i członkowie Rady Programowej Polish Soccer Skills). W szkoleniach prowadzonych przez Harrego i Theo uczestniczyło ponad 1000 trenerów z całego Świata.

Konferencja jest okazją do poznania profilu trenera Polish Soccer Skills oraz sposobów kształtowania kompletnego piłkarza.

Polish Soccer Skills to polski system szkolenia, który wzbudził uznanie w Holandii i Hiszpanii.

Szczegóły konferencji >>