Otwarte zapisy na obozy LATO 2020

Jest na miło ogłosić otwarcie zgłoszeń na obozy letnie! Zapraszamy!

Latem 2020 zapraszamy zawodników i zawodniczki w wieku 7-19 lat do specjalnie wyselekcjonowanych lokalizacji w Spale, Mrągowie, Wałczu i Zakopanem. Będziemy z Wami przez 9 tygodni wakacji.

Pierwszego dnia obozu odbywają się testy umiejętności, na podstawie których zawodnicy dzieleni są na czteroosobowe grupy treningowe względem wieku i poziomu umiejętności.

Każdego dnia odbywają się treningi techniki piłkarskiego w grupach 1 trener - 4 zawodników, treningi motoryczne, gry z zagrnicznymi trenerami, treningi mentalne z psychologiem sportu, zajęcia z fizjoterapeutą, a także nowość - zajęcia integracyjne "Nie wykluczamy!"

Jesteśmy liderem profesjonalnego szkolenia piłkarskiego i dlatego jesteśmy odpowiedzialni za kierunek w jakim szkoli się nasze dzieci. Kochamy piłkę i chcemy pokazać, że ten sport to nie tylko zabawa i emocje ale to także budowanie charakteru i wrażliwości dzieci i młodzieży. Chcemy żeby uczestnicy naszych obozów mogli być wielkimi ludźmi - wspierającymi, solidarnymi i szanującymi innych. Takie cechy pomogą być im nie tylko lepszymi ludźmi ale staną się oni odważniejsi i dojrzalsi na boisku.

Na każdym obozie PSS uczestnicy poznają jak trudno przekazać komunikat kiedy nie słyszysz i nie mówisz, przekonają się ile przeszkód musisz pokonać, żeby wykonać proste rzeczy gdy jesteś niewidzący, jak twardym człowiekiem musisz być żeby trenować piłkę nożną kiedy jesteś niepełnosprawny. Do tego będziemy uczyć zasad fair play na boisku i w życiu.

Program Polish Soccer Skills "NIE WYKLUCZAMY" to nauka komunikacji i szacunku - potrzebnych nie tylko w piłce nożnej.

Ostatniego dnia obozu ponownie odbywają się testy umiejętności, na podstawie których selekcjonujemy najbardziej utalentowanych zawodników, kórych powołujemy do Reprezentacji PSS.

Reprezentanci PSS objęci są specjalnym programem opieki i promocji, w ramach którego mają organizowane specjalne treningi i zgrupowania oraz wyjeżdżają na sparingi z najlepszymi europejskimi akademiami.

Oferta obozów LATO 2020 >>
Zapisy >>

Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy!