Otwarte zgłoszenia na obozy LATO 2023!

Ruszyła rejestracja na wakacyjne obozy LATO 2023! Zapraszamy Was do Uniejowa, Zakopanego, Ustronia Morskiego i Giżycka. Jesteśmy dostępni przez 9 tygodni wakacji. Przygotowaliśmy dla Was MEGA rabaty za wczesną rezerwację!

Indywidualny trening techniki piłkarskiej w grupach 1 trener - 4 zawodników, trening motoryczny i fizjo, trening mentalny z psychologiem sportu i zajęcia Fair-Play oraz gry i obserwacje z zagranicznymi z najlepszych europejskich akademii - takie intensywne treningi czekają na uczestników obozów letnich.

Na początku przeprowadzamy testy umiejętności określające poziom każdego uczestnika, aby odpowiednio dobrać grupy treningowe.

Na końcu obozu odbywają się testy końcowe, na podstawie których zawodnicy i zawodniczki otrzymują powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skills i są objęci specjalnym programem opieki i promocji, w ramach której mają organizowane treningi na Stadionie Narodowym lub Stadionie Śląskim, zgrupowanie  Reprezentacji w Cetniewie oraz zagraniczne zgrupowania, podczas których będą rozgrywać mecze sparingowe z najlepszymi europejskimi akademiami.

Przygotowaliśmy dla Was MEGA rabaty za wczesną rezerwację. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy :)

Szczegóły oferty LATO 2023 >>