Otwarte zgłoszenia na obozy stacjonarne Polish Soccer Skills

Miło nam poinformować, że od wakacji 2019 - obok wyjazdowych obozów z zakwaterowaniem - w wybranych miastach dostępne są także obozy stacjonarne Polish Soccer Skills.

Obozy stacjonarne będą dostępne w sierpniu dla wszystkich dziewczynek i chłopców już od 5 roku życia! To propozycja także dla tych wszystkich, którzy wyjadą na nasze obozy w lipcu i po powrocie do domu brakuje im naszych obozów :)

Na obozach stacjonarnych, w formie dochodzeniowych całodziennych półkolonii z obiadem, realizowany będzie program podobny do obozów wjazdowych: uczestnicy otrzymają strój marki adidas, prezenty sportowe, zajęcia z trenerem zagranicznym, technika piłkarska w grupach 4-osobowych, motoryka, zajęcia mentalne a dodatkowo zajęcia relaksacyjne.

Najbardziej wyróżniający się zawodnicy obozów stacjonarnych - podobnie jak uczestnicy obozów wyjazdowych - mają szansę dostać powołanie do Reprezentacji PSS i grać sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami takimi jak Bayern Monachium, Manchester City czy Liverpool, a najmłodsze dzieci mają szansę wygrać trening na stadionie PGE Narodowym!

Zobaczcie gdzie będą dostępne obozy stacjonarne i zapoznajcie się ze szczegółami oferty.

Szczegółowa oferta i zgłoszenia >>