Otwieramy zapisy na letnie obozy stacjonarne!

Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Lublin, Łódź i Sosnowiec, to lokalizacje tegorocznych obozów stacjonarnych (bez zakwaterowania), które odbędą się w ostatnim tygodniu sierpnia w terminie 23-28.08.2020!

Stacjonarne letnie obozy są uzupełnieniem oferty naszych letnich obozów wyjazdowych - jeśli zostajesz w domu w ostatnim tygodniu sierpnia albo masz mniej niż 7 lat i nie mogłeś wyjechać na obóz wyjazdowy - możesz wziąć udział w programie szkoleniowym Polish Soccer Skills w Twoim mieście!

Stacjonarne obozy piłkarskie Polish Soccer Skills w formie półkolonii, dedykowane są dla dziewczynek i chłopców od 5 roku do 19 roku życia. Podczas całodziennych treningów realizowany jest intensywny program - technika piłkarska w grupie 1 trener 4 zawodników, gry, motoryka, trening mentalny z psychologiem sportu oraz relaksacja. Najbardziej wyróżniający się zawodnicy mają szansę dostać powołanie do Reprezentacji PSS i zagrać sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami takimi jak Bayern Monachium, Manchester City czy Liverpool.

Uwaga! Do 15 kwietnia promocyjna cena! Zapraszamy!

Szczegółówe informacje i zapisy >>