Piękny gol Bogusza. Podsumowanie weekendu!

Przepiękna bramka Mateusza Bogusza na Wyspach Brytyjskich, a także trafienia Bartosz Bidy i Jakuba Łabojki na boiskach polskiej Ekstraklasy, to najważniejsze wydarzenia minionego weekendu wśród uczestników obozów Polish Soccer Skills.

Mateusz Bogusz po raz kolejny miał okazję zaprezentować się w młodzieżowym zespole Leeds United. Reprezentant Polski był autorem przepięknego gola w meczu z Sheffield United. Z trafień w Ekstraklasie mogą cieszyć się również Bartosz Bida z Jagiellonii Białystok i Jakub Łabojko ze Śląska Wrocław. Pierwszy jednak swój mecz przegrał, Łabojko z kolei ograł z kolegami Piasta Gliwice.

Występy wychowanków Polish Soccer Skills na szczeblu centralnym:

Karol Linetty (Sampdoria Genua) - mecz w poniedziałek.
Mateusz Bogusz (Leeds United) - 90 minut i bramka w meczu z Sheffield United U-23.
Kamil Jóźwiak (Lech Poznań) - nie grał.
Kamil Pestka (Cracovia) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z ŁKS Łódź.
Daniel Ściślak (Górnik Zabrze) - 45 minut w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Lubin.
Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok) - 89 minut i bramka w przegranym 1-2 meczu z Rakowem Częstochowa.
Hubert Adamczyk (Wisła Płock) - nie grał.
Bartłomiej Kalinkowski (ŁKS Łódź) - 19 minut w wygranym 1-2 meczu z Cracovią.
Michał Skóraś (Raków Częstochowa) - 3 minuty w wygranym 2-1 meczu z Jagiellonią Białystok.
Jakub Łukowski (Miedź Legnica) - 82 minuty i bramka w wygranym 2-0 meczu z Chrobrym Głogów.
Filip Marchwiński (Lech Poznań) - 6 minut w wygranym 2-0 meczu z Wisłą Płock.
Dawid Rogalski (GKS Katowice) - 63 minuty w wygranym 2-1 meczu z Bytovią Bytów.
Oskar Repka (Pogoń Siedlce) - nie grał.
Adrian Małachowski (GKS Bełchatów) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z GKS Bełchatów.
Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław) - 90 minut i bramka w wygranym 3-0 meczu z Piastem Gliwice.
Michał Żebrakowski (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Wartą Poznań.
Przemysław Zdybowicz (Wisła Kraków) - nie grał.
Błażej Szczepanek (Stal Rzeszów) - 69 minut w przegranym 2-3 meczu z Garbarnią Kraków.
Aleksander Buksa (Wisła Kraków) - 14 minut w przegranym 0-1 meczu z Lechią Gdańsk.
Mateusz Olejarka (Stal Rzeszów) - nie grał.
Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) - 45 minut w przegranym 0-2 meczu z Elaną Toruń.
Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec) - 89 minut w wygranym 2-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Maciej Urbańczyk (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Sebastian Rudol (Widzew Łódź) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Błękitnymi Stargard.