Polish Soccer Skills oczami rodziców

Inauguracja nowego sezonu reprezentacji Polish Soccer Skills sprowadziła na trybuny PGE Narodowego sporą liczbę rodziców, którzy mieli okazję między innymi wysłuchać prelekcji psychologa sportowego, jak również obserwować zmagania swoich dzieci.

- To wspaniała impreza. Jesteśmy pod wrażeniem organizacji całego przedsięwzięcia, a jednocześnie dumni, że możemy tutaj być - powiedział nam ojciec jednego z 13-latków. Jeszcze kilka godzin wcześniej na tej samej murawie reprezentacja Polski po pokonaniu Macedonii, awansowała na Mistrzostwa Europy 2020. 

13-latek był latem pierwszy raz na obozie Polish Soccer Skills, wyróżniał się na tyle, że otrzymał powołanie do reprezentacji. - Jest bardzo zadowolony, taka inicjatywa bardzo go zbudowała - dodał ojciec młodego zawodnika. - Uważam, że uczestnictwo w takim projekcie to szansa na ulepszenie swojego warsztatu, a także możliwość kontaktu z trenerami i rówieśnikami - dodał.

Dumny tata nie krył również zadowolenia z wyjazdu zagranicznego. - To dla niego niesamowite przeżycie i motywacja do dalszych treningów - przyznał, dodając po chwili, że Polish Soccer Skills umożliwia również lepszy start w dorosłe życie. - To nie tylko piłka, ale nauka samodzielności, umiejętność zachowania się w różnych sytuacjach życiowych. Uczestnictwo przez sport, to dobry sposób, żeby uniknąć zagrożeń związanych z internetem - podsumował.

Galeria zdjęć z Inauguracji Reprezentacji PSS >>

Hymn w wykonaniu Reprezentantów PSS >>

Obozy ZIMA 2020 >>