Relacje24.pl, Zwycięzcy PSS w AC Milan

Najlepsi zawodnicy z poprzedniej edycji obozów Polsat Soccer Skills szkolą się pod okiem trenerów AC Milan. Wyjazd do Mediolanu jest nagrodą za najlepsze umiejętności techniczne oraz motywacją do dalszej pracy.

Nasi chłopcy bardzo dobrze prezentują się na tle rówieśników we Włoszech - mówi Marek Milankiewicz, szef wyszkolenia Polsat Soccer Skills, który razem z młodymi piłkarzami jest od poniedziałku w Mediolanie - doceniają to trenerzy AC Milan.

Zwycięzcami obozów Polsat Soccer Skills 2009 są Tomasz Koziorowski z Warty Poznań, Piotr Zieliński z Polonii Warszawa oraz Oskar Repka z Zawiszy Bydgoszcz.

Chłopcy spędzą w Mediolanie pięć dni i oprócz intensywnych treningów, mają okazję zwiedzić słynny stadion San Siro, poznać historię klubu, a przede wszystkim zaprezentować swoje umiejętności trenerom Milanu.

W tym roku w obozach Polsat Soccer Skills, które organizowane są w Centralnym Ośrodku Sportu Centrum Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, weźmie udział blisko 500 młodych piłkarzy z Polski, Niemiec, Anglii, Francji, Szwecji, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. W nagrodę, zawodnicy, którzy osiągną najlepsze wyniki w testach umiejętności wyjadą na staż treningowy do Holandii. Zwycięzcy Polsat Soccer Skills 2008 odbyli szkolenie w Chelsea Londyn.

Źródło: relacje24.pl