Reprezentacja U13 i U16 na zgrupowaniu w Holandii

Zgrupowanie Reprezentacji Polish Soccer Skills U13 oraz U16 dobiegło końca. Na zakończenie zawodnicy zwiedzili Philips Stadion, na którym swoje mecze rozgrywa PSV Eindhoven. Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie w treningi i wolę walki podczas sparingów!

Pierwszego dnia przedpołudnie zawodnicy spędzili na boisku, trenując taktykę przed nadchodzącymi meczami towarzyskimi. Wieczorem nasze drużyny zmierzyły się z akademią Eredivisie Fortuna Sittard. Nasi zawodnicy zaprezentowali ogromną wolę walki, niestety nie wystarczyło to do odniesienia zwycięstwa.

Kolejny poranek zawodnicy rozpoczęli od treningu, w którym skupili się na poprawie elementów, które dzień wcześniej nie działały najlepiej. Wieczór to czas na kolejne sparingi. Tym razem nasze drużyny udały się na mecze towarzyskie do pobliskiej Belgii, gdzie mierzyły się z akademią ekstraklasowego Sint - Truidenese VV.

Kolejny dzień zawodnicy reprezentacji PSS U13 i U16 spędzili go na treningu, analizach pomeczowych i regeneracji. Omówione zostały wnioski po sparingach z drużynami Eredivisie i Jupiler League.

 

Zobacz galerię zdjęć z wyjazdu >>