Reprezentacje Polish Soccer Skills - okno na Europę

Blisko 150 Reprezentantów w przeciągu dwóch miesięcy wyjechało do Anglii i Hiszpanii, aby podnosić swoje umiejętności, a przede wszystkim pokazać się przed trenerami i skautami najlepszych europejskich klubów.

Lista drużyn, z jakimi mogli się zmierzyć Reprezentanci Polish Soccer Skills jest naprawdę imponująca: Atletico Madryt, Rayo Vallecano, Getafe CF, Sevilla FC, Toledo CD, Reprezentacja Madrytu, Reading F.C., Juventus F.C., A.C. Milan oraz wiele innych.

Zawodnicy z grup od U9 do U19 mieli również okazję spotkać się i trenować z wieloma osobistościami takimi jak Peter Scott – były zawodnik Fulham F.C., Jamie Carr – były reprezentant Irlandii, Roberto Rodriguez Basulto – były bramkarz klubów Primiera Division czy Javier Miniano – trener przygotowania motorycznego reprezentanci Hiszpanii.

Dodatkową atrakcję były odwiedziny okolicznych stadionów: Madejski Stadium – stadion Reading F.C., Coliseum Alfonso Pérez – stadion Getafe CF, Estadio Vincente Calderon – stadion Atletcio Madryt oraz Estadio Santiago Bernabeu – stadion Realu Madryt.

Wszyscy nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, co nie pozostało bez uwagi. Jeden z naszych reprezentantów został wybrany do „jedenastki” II memoriału im. Luisa Aragonesa, kilku zawodników zostało zaproszonych na obserwacje do czołowych angielskich akademii oraz klubów Primiera Division!

W ocenie zagranicznych trenerów nasi gracze wyróżniali się dobrym wyszkoleniem technicznym oraz ogromną wolą walki i sercem do gry.

Od września nowi Reprezentanci powołani na podstawie testów przeprowadzonych na letnich obozach będę mieli kolejną okazję do zmierzenia się z rówieśnikami z czołowych europejskich klubów.

Już we wrześniu najmłodsi Reprezentanci Polish Soccer Skills wyjadą na sparingi z Bayernem Monachium. 

Zapraszamy na obozy letnie Polish Soccer Skills 2015 >>