Ruszyły obozy LATO 2022!

Oficjalnie rozpoczęliśmy sezon obozów letnich! Cieszymy się, że spędzimy z Wami całe dwa miesiące wakacji :)

W tym roku przygotowaliśmy dla Was 6 lokalizacji piłkarskich obozów wyjazdowych - Spała, Ustronie Morskie, Szczawno, Zakopane, Giżycko i Uniejów, 5 lokaliazacji Wakacji w mieście (półkolonii piłkrarskich) - Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Sosnowiec i jedną lokalizację obozów esportowych - Uniejów. Będziemy z Wami przez 9 tygodni, łącznie przeszkolimy ponad 3.000 dziewczynek i chłopców w wieku 5-19 lat nie tylko z całej Polski, ale z kilkunastu krajów całego świata!

W programie oczywiście treningi techniki piłkarskiej w grupach 1 trener - 4 zawodników, treningi motoryczne i fizjo, gry z zagranicznymi trenerami oraz trening mentalny i zajęcia Fair Play.

Podstawowym elementem naszych obozów to testy umiejętności. Początkowe testy służą nam do określenia poziomu umiejętności, żeby przydzielić czteroosobowe grupy treningowe aby móc prowadzić jak najlepiej zindywidualizowane treningi. Na podstwie testów końcowych najbardziej uzdolnieni zawodnicy zostaną powołani do Reprezentacji PSS.

Reprezentanci, będą mieli szansę wziąć udział w treningu na Stadionie Narodowym w Warszawie lub Chorzowie, w zgrupowaniu Reprezentacji w COS Cetniewo i w wyjazdach zagranicznych na sparingi na najlepszymi akademiami z Europy - takimi jak Bayern Monachium, Sporting, Liverpool, Arsenal itp.

Do zobaczenia na obozach :)

Obozy piłkraskie wyjazdowe >>

Półkolonie piłkarskie >>

Obozy esportowe >>