Spanish Soccer Skills!

Teraz metodologią Soccer Skills PRO można trenować nie tylko w Polsce. Miło nam jest Państwa zaprosić na obozy Spanish Soccer Skills do Sewilli - czwartego pod względem wielkości miasta Hiszpanii - w którym grają dwa kluby Primera Division: Sevilla FC i Real Betis Sevilla.

Pierwszy obóz Spanish Soccer Skills odbędzie się w terminie od 26 czerwca do 2 lipca w czterogwiazdkowym hotelu umiejscowionym na Stadionie Olimpijskim Exe Isla Cartuja 4* w Sewilli.

Program Spanish Soccer Skills obejmuje trening techniki piłkarskiej w grupach 1 trener - 4 zawodników z hiszpańskimi trenerami z Primera Division, trening motoryczny, trening mentalny z psychologami sportu, gry z niemieckimi trenerami z Bundesligi, nauka języka angielskiego o profilu piłkarskim oraz testy umiejętności. Najlepsi zawodnicy, wyłonieni na podstawie testów wyjadą razem ze zwycięzcami Polish Soccer Skills do Włoch.

Wszystkie zajęcia, poza treningiem z niemieckimi trenerami będą prowadzone w języku hiszpańskim. Stąd jest to okazja nie tylko do nauki języka angielskiego, ale też intensywna nauka języka hiszpańskiego ;)

Dodatkowo zawodnicy biorący udział w Spanish Soccer Skills zwiedzą stadiony Real Betis Sevilla i Sevilla FC.

Zapraszamy :)

Więcej informacji w języku polskim >>

Przejdź na stronę Spanish Soccer Skills >>