Stacjonarny obóz piłkarski w przerwie świątecznej

Zapraszamy na intensywne treningi w formie obozu stacjonarnego w terminie 27-31 grudnia w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Gdańsku i Sosnowcu.

Stacjonarne obozy świąteczne są uzupełnieniem oferty naszych zimowych obozów wyjazdowych, Jeśli zostajesz w domu w przerwie świątecznej albo masz mniej niż 7 lat i nie mogłeś wyjechać na obóz wyjazdowy - możesz wziąć udział w programie szkoleniowym Polish Soccer Skills w Twoim mieście!

Stacjonarne obozy piłkarskie Polish Soccer Skills w formie półkolonii, dedykowane są dla dziewczynek i chłopców od 5 roku do 19 roku życia. Podczas całodziennych treningów realizowany jest intensywny program - technika piłkarska w grupie 1 trener 4 zawodników, gry, motoryka, trening mentalny z psychologiem sportu oraz relaksacja.

Do wygrania obóz zimowy! Najbardziej wyróżniający się zawodnicy mają szansę wygrać obóz zimowy i dostać powołanie do Reprezentacji PSS i grać sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami takimi jak Bayern Monachium, Manchester City czy Liverpool.

Termin:

27 grudnia (piątek) - 31 grudnia (wtorek) 

Lokalizacje:

Warszawa - OSiR Targówek, ul. Łabiszyńska 20
Gdańsk - Gdański Klub Sportowy Gedania 1922, al. Hallera 201, 80-416 Gdańsk
Kraków - Centrum Sportu Parkowa, ul. Parkowa 12a, 30-538 Kraków
Sosnowiec - Hala Kresowa, ul. Kresowa , 41-200 Sosnowiec
Lublin - SP nr 16 im. F. Chopina, Poturzyńska 2, 20-853 Lublin

Treningi odbywać się będą w godzinach 8:30-16:30.

Cena już od 599 PLN. Zapraszamy!

Szczegóły oferty świątecznych obozów stacjonarnych >>