Studia w Hong Kongu dla zawodników Polish Soccer Skills

Możesz studiować i grać w drużynie jednego z najlepszych uniwersytetów na Świecie!

Naszą pracę docenił jeden z najlepszych uniwersytetów w Azji City of University of Hong Kong (znajdujący się wśród najlepszych 50 uniwersytetów na świecie wg QS World University Rankings)!

Ze względu na zaufanie jakie zbudowaliśmy - uniwersytet chce ufundować dla 3 naszych zawodników 4-letnie studia (pokrycie kosztów studiów i zakwaterowania), zapewnić grę w piłkarskiej drużynie akademickiej oraz dodatkowo zagwarantować "kieszonkowe"! Jest to wielka szansa dla zawodników, którzy uczestniczyli w obozach Polish Soccer Skills i są w wieku pomiędzy 18, a 22 rokiem życia.

Co trzeba zrobić, aby wywalczyć taką nagrodę dla siebie? Do 6 stycznia na adres info@soccerskills.pl należy wysłać swoje cv i list motywacyjny (w języku polskim oraz angielskim) oraz świadectwo ukończenia liceum wraz z wynikami matury (jeśli jeszcze nie zdawałeś matury, prześlij świadectwo ukończenia 2 klasy liceum).

Co powinno znaleźć się w liście motywacyjnym? Opisz dlaczego to Ty powinieneś zostać wybrany (podaj obozy Polish Soccer Skills, na których byłeś; przebieg swojej kariery piłkarskiej; osiągnięcia; wszystko co Cię wyróżnia i sprawia, że powinieneś zostać wybrany).

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 3 kandydatów, których skontaktujemy z uniwersytetem i pomożemy w uzyskaniu stypendium.

Powodzenia!