Świąteczna promocja na obozy Wiosna-Lato 2022!

Przygotowaliśmy dla Was MEGA promocję! Zgłoszenia na wszystkie nasze obozy od dziś [edit] do 10 maja to 100 PLN rabatu! Macie w czym wybierać :)

Nasze obozy są dla wszystkich niezależnie od poziomu umiejętności. Za wszystkie aktywności można rozliczać się bonem turystycznym i wszędzie jest opcja ubezpieczenia od rezygnacji, gdzie gwarantowany jest zwrot 100% wpłat na wypadek choroby, kontuzji, czy kwarantanny. Oprócz kadry szkoleniowej, mamy opiekunów, którzy cały czas zajmują się dziećmi i młodzieżą. Na życzenie wystawiamy fakturę i zaświadczenia potrzebne do zwrotu z zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Przedłużyliśmy promocję do 10 maja!

Kod rabatowy: #Święta - wpisz w formularzu rejestracyjnym w 5 pkt „Informacje dodatkowe”

Letnie obozy piłkarskie

7-dniowy obóz z zakwaterowaniem w dobrej jakości ośrodkach i pełnym wyżywieniem

  • Terminy: całe wakacje (obozy zawsze są niedziela-sobota)
  • Lokalizacje: Spała, Ustronie Morskie, Uniejów, Giżycko, Zakopane, Szczawno Zdrój
  • Cena z rabatem: 2299 PLN
  • Dla kogo? Dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-19 lat!

Intensywne, indywidualne treningi techniki piłkarskiej w grupach 1 trener - 4 zawodników, gry i obserwacje z zagranicznymi trenerami z lig europejskich, trening motoryczny, zajęcia z fizjoterapeutą, trening mentalny z psychologiem sportu, zajęcia fair-play, nauka taktyki na konsolach z grą FIFA 22, regeneracja na basenie lub na plaży, całodzienne wyżywienie, woda na trening, dwa personalizowane komplety strojów adidas na własność, testy umiejętności, opis profilu zawodnika, dostęp do potencjometru piłkarskiego, w którym można porównać swoje umiejętności do rówieśników.

Dla wyróżniających się zawodników i zawodniczek powołania do Reprezentacji PSS i szansa na darmowe wyjazdy zagraniczne do najlepszych europejskich akademii!

Szczegóły >>

Wakacje w mieście z piłką - półkolonie piłkarskie

5-dniowy obóz bez zakwaterowania z obiadem 

  • Termin: 27 czerwca - 1 lipca 2022 (poniedziałek-piątek) i 22-26 sierpnia 2022 (poniedziałek-piątek), zajęcia w godzinach 8.30-16.30
  • Lokalizacje: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Sosnowiec
  • Cena z rabatem: 999 PLN
  • Dla kogo? Dla dziewczynek i chłopców już od 5 roku życia!

Intensywne, indywidualne treningi techniki piłkarskiej w grupach 1 trener-4 zawodników, gry, trening motoryczny, trening mentalny z psychologiem sportu, zajęcia fair-play, obiad, woda na trening, stroje sportowe adidas, testy umiejętności, opis profilu zawodnika, dostęp do potencjometru piłkarskiego, w którym można porównać swoje umiejętności do rówieśników.

Dla wyróżniających się zawodników i zawodniczek powołania do Reprezentacji PSS i szansa na darmowe wyjazdy zagraniczne do najlepszych europejskich akademii!

Szczegóły >>

Letnie obozy esportowe, gamingowe

7 dniowy obóz z zakwaterowaniem w hotelu czterogwiazdkowym i pełnym wyżywieniem

Terminy: 3-9 lipca 2022, 10-16 lipca 2022, 17-23 lipca 2022 (obozy zawsze są niedziela-sobota)

Lokalizacje: Uniejów

Cena z rabatem: 2399 PLN

Dla kogo? Dla dziewczyn i chłopców do 19 roku życia!

Szkolenie esportowe dla graczy CS, LoLa i FIFY prowadzone przez profesjonalnych zawodników, rywalizacja, gry free to play na konsolach, aktywność fizyczna, psycholog, edukacja o aktywnościach zawodowych wokół esportu, testy i badanie potencjału zawodników, opis umiejętności, stroje esportowe, regeneracja na basenach termalnych, integracja. Profesjonalnie wyposażone stanowiska do gry - komputer, klawiatura, myszka, słuchawki, fotel gamingowy.

Dla najlepszych wartościowe nagrody i dedykowana ścieżka rozwoju!

Szczegóły >>

 

Promocja trwa do 30 kwietnia 2022. Zapraszamy :)