Świąteczne obozy w Twoim mieście!

Ruszyły zgłoszenia na stacjonarne obozy świąteczne! Intensywne treningi w przerwie między świętami Bożego Narodzenia, a Sylwestrem, testy umiejętności i opis profilu. Zapraszamy :)

Stacjonarne obozy świąteczne są uzupełnieniem oferty naszych zimowych obozów wyjazdowych - jeśli zostajesz w domu w przerwie między świętami, a Sylwestrem albo masz mniej niż 7 lat i nie możesz wyjechać na obóz do Lichenia - możesz wziąć udział w programie szkoleniowym Polish Soccer Skills w Twoim mieście na boisku pod balonem!

Stacjonarne obozy piłkarskie Polish Soccer Skills w formie półkolonii, dedykowane są dla dziewczynek i chłopców od 5 roku do 19 roku życia. Podczas całodziennych treningów realizowany jest intensywny program - technika piłkarska w grupie 1 trener 4 zawodników, gry, motoryka, trening mentalny z psychologiem sportu oraz relaksacja. Najbardziej wyróżniający się zawodnicy mają szansę dostać powołanie do Reprezentacji PSS i zagrać sparingi z najlepszymi europejskimi drużynami takimi jak Bayern Monachium, Manchester City czy Liverpool.


Oferta obozów świątecznych >>