Testy w najlepszy klubach dla naszych zawodników!

Zagraniczne sparingi Reprezentacji Polish Soccer Skills za nami, a my mamy znakomite informacje. Kilkoro naszych reprezentantów zostało zauważonych i zostanie zaproszonych na testy do profesjonalnych klubów Premiere League, Eredevisie, Bundesligi i Serie A!

Zanim rozpoczniemy powołania do nowego sezonu czas na nagrodę za to, co pokazaliscie w tym sezonie. Dostaliśmy zaproszenia od skautów z West Hamu i Cardiff, Utrechtu i NEC Nijmegen oraz Juventusu!

Szczegóły poznają reprezentanci, a testy odbędą się w czasie rundy jesiennej.

Trzymajcie kciuki za Reprezentantów Polish Soccer Skills!

Co zrobić aby dostać się do Reprezentacji Polish Soccer Skills i pokazać się w profesjoanlnej piłce?

Trzeby przyjechać na obozy letnie i wypaść dobrze w testach. 

Spośród wszystkich zawodników i zawodniczek obecnych na naszych obozach, każdego roku, na podstawie badań potencjału, powołujemy najbardziej perspektywicznych graczy i obejmujemy ich programem specjalnej opieki i promocji. Reprezentanci Polish Soccer Skills mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi oraz sparingi z najlepszymi Europejskimi drużynami. Nasi Reprezentanci grali z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Sevilla FC, Manchester City, Liverpool Real Betis i wiele innych. Wyróżniający się zawodnicy zapraszani są na testy do Europejskich klubów. Między innymi nasi zawodnicy byli na testach w Bayern Monachium, Getafe czy Watford.

Są oni obserwowani przez skautów i każdego roku, kilku z nich jest zapraszanych na testy do profesjonalnych klubów.

Więcej informacji o tegorocznych obozach - https://soccerskills.pl/pl/obozy-letnie