Trening Reprezentacji PSS na PGE Narodowym

W niedzielę, 11 czerwca, dzień po meczu Polska - Rumunia, Reprezentanci Polish Soccer Skills mieli zorganizowany trening na PGE Narodowym w ramach uroczystego zakończenia sezonu Reprezentacji 2016/2017.

W niedzielę, na tej samej murawie PGE Narodowego, na której dzień wcześniej Polacy wygrali z Rumunią 3:1, odbyło się uroczyste zakończenie sezonu Reprezentacji Polish Soccer Skills.

W treningu wzięło udział 250 zawodników, 50 osób kadry i ok. 1000 rodziców i zaproszonych gości. Reprezentanci Polish Soccer Skills to najbardziej uzdolnieni zawodnicy, wyselekcjonowani na podstawie testów umiejętności spośród kilku tysięcy uczestników obozów wakacyjnych. Reprezentacje – 12 drużyn od U9 do U19, w tym 2 żeńskie – objęte są specjalnym programem opieki i promocji. Organizowane są dla nich specjalne zgrupowania, wyjazdy na sparingi zagraniczne z najlepszymi europejskimi drużynami (grali m.in. z Bayernem Monachium, Atletico Madryt, Juventus, AC Milan, Sevills FC, Sparta Rotterdam i inne) oraz trening na PGE Narodowym. Wczorajsze wydarzenie było uroczystym zakończeniem sezonu Reprezentacji PSS 2016/2017.
 
Partnerem strategicznym Reprezentacji Polish Soccer Skills jest Trawnik Producent. To dzięki wsparciu firmy Trawnik Producent Reprezentanci PSS mieli unikatową możliwość trenowania na murawie PGE Narodowego - jest to niezwykłe wyróżnienie dla młodych piłkarzy aspirujących do profesjonalnej piłki i motywacja do dalszej, ciężkiej pracy – mówi Ewelina Stępień-Kunik, prezes fundacji Polish Soccer Skills.

Galeria zdjęć z treningu na PGE Narodowym - https://www.facebook.com/pg/PolishSoccerSkills/photos/?tab=album&album_id=1716770521697114