Weekendowy raport. Rogalski z kolejnym golem

Dawid Rogalski z 2-ligowego GKS Katowice nie zatrzymuje się i w weekend strzelił kolejnego gola. Tradycyjnie przedstawiamy Wam cotygodniowy raport wychowanków obozów Polish Soccer Skills.

Kolejne występy na boiskach polskiej Ekstraklasy zanotowali Kamil Jóźwiak, Kamil Pestka, Filip Marchwiński, czy Daniel Ściślak. Niezbyt dobrze miniony weekend będzie wspominał Bartosz Bida. Jego Jagiellonia przegrała 1-3 z Piastem Gliwice, a on sam zakończył starcie z czerwoną kartką, będącą następstwem dwóch żółtych. Dobrze w barwach Śląska Wrocław spisał się Jakub Łabojko, wrocławianie kontynuują zwycięską passę, pokonując 1-0 ŁKS Łódź.

Występy wychowanków Polish Soccer Skills na szczeblu centralnym:

Karol Linetty (Sampdoria Genua) - nie grał.
Mateusz Bogusz (Leeds United) - nie grał.

Kamil Pestka (Cracovia) - 20 minut i żółta kartka w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Płock.
Daniel Ściślak (Górnik Zabrze) - 21 minut w przegranym 1-5 meczu z Legią Warszawa.
Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok) - 37 minut i czerwona kartka w przegranym 1-3 meczu z Piastem Gliwice.
Kamil Jóźwiak (Lech Poznań) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Koroną Kielce.
Filip Marchwiński (Lech Poznań) - 23 minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Koroną Kielce.
Bartłomiej Kalinkowski (ŁKS Łódź) - 45 minut w przegranym 0-1 meczu ze Śląskiem Wrocław.
Michał Skóraś (Raków Częstochowa) - 17 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Zagłębiem Lubin.
Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław) - 90 minut i żółta kartka w wygranym 1-0 meczu z ŁKS Łódź.
Aleksander Buksa (Wisła Kraków) - 11 minut w przegranym 0-1 meczu z Arką Gdynia.
Przemysław Zdybowicz (Wisła Kraków) - nie grał.
Hubert Adamczyk (Wisła Płock) - nie grał.

Adrian Małachowski (GKS Bełchatów) - nie grał.
Jakub Łukowski (Miedź Legnica) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z GKS Jastrzębie.
Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec) - 90 minut i żółta kartka w wygranym 2-0 meczu z Chojniczanką Chojnice.
Maciej Urbańczyk (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Chojniczanką Chojnice.
Michał Żebrakowski (Wigry Suwałki) - 25 minut w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec.

Dawid Rogalski (GKS Katowice) - 89 minut i gol w zremisowanym 2-2 meczu z Resovią Rzeszów.
Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) - nie grał.
Oskar Repka (Pogoń Siedlce) - nie grał.
Szymon Hajduk (Resovia) - nie grał.
Błażej Szczepanek (Stal Rzeszów) - 89 minut w wygranym 2-1 meczu ze Skrą Częstochowa.
Mateusz Olejarka (Stal Rzeszów) - nie grał.
Sebastian Rudol (Widzew Łódź) - 90 minut w wygranym 6-0 meczu ze Zniczem Pruszków