Wpr24.pl, Znicz Pruszków awansował!

Drużyna Znicza Pruszków ? rocznik 96, po raz pierwszy w historii klubu w całym sezonie nie straciła żadnego punktu, tym samym awansowała do ligi mazowieckiej.

Swój sukces zawdzięcza m.in. współpracy z Polsat Soccer Skills.

Trenerem drużyny jest Marek Milankiewicz, ten sam który wychował Radosława Majewskiego i ten sam, który jest dyrektorem sportowym Polsat Soccer Skills, szkoły indywidualnego treningu piłkarskiego, która łączy technikę piłkarską z motoryką i treningiem mentalnym. Jesienią wszyscy przekreślili szanse chłopców ? mówi Marek Milankiewicz ? teraz ci sami ludzie przecierają oczy ze zdumienia. Zdobyliśmy 41 bramek i nie straciliśmy żadnego punktu.

Marek Milankiewicz, zaczął wykorzystywać elementy indywidualnego szkolenia techniki i motoryki, które są podstawą systemu szkoleniowego Polsat Soccer Skills, a przede wszystkim rozpoczął stałą współpracę z Hanną Cygan, psychologiem sportowym PSS, akredytowanym przez Polski Komitet Olimpijski. Sukces drużyny jest w ich głowach, nawet dobrzy technicznie zawodnicy, muszą umieć panować nad stresem, skoncentrować się i współpracować w grupie ? mówi Hanna Cygan ? życzę im i sobie dalszych sukcesów.

Źródło: wpr24.pl